Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın Convertible araç konusunda tavsiyeler ve öneriler

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaşlarım,abilerim öncelikle merhaba uzun yıllardır hayalim 60-70 yıllarından bir thunderbird veya 75 caprice convertible kullanmak 🙂
      Bu senenin sonunda okul bitiyor,yıllardır bekledim işe girer girmez ne evlilik ne askerlik gözümü karartıp cüzzide olsa 30-40 bin tl lik bir bütçeyle bu araçlardan birini kullanmak istiyorum
      Tabi herkesin kendine göre öncelikleri olur benim önceliğimde bu araçların az yakması,okuduğum öğrendiğim kadarıyla bir iki yöntem var böyle bir araca sahip olmak için.
      Motorudur araç toplamasıdır bu konularda bilgim yok denecek kadar az,sizlerden ricam acaba hangi yöntemi izlemeliyim ben kendim anlamadığım için garaja aracı çekip zamanla toplayamam öyle bir sabrımda inanın kalmadı

Hurda bir araç bulup proje çizdirip vs bu şekilde mi uğraşmalı
      2. el bir araç bulup onun üzerinde mi oynanmalı karar veremedim yada başka yöntemleri varsa ilginizi önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

Bazı tanıdıklarım Impala ve klasik mercedes arabalara bindiler sırf haftasonu gezmek için bile olsa 60-70 kuruş yakan arabalar ben tek arabam olsun dilediğim gibi binebileyim istiyorum bu yüzden yakıt önemli benim için(Türkiye şartlarında nasıl önemli olmasın) şimdiden teşekkür ediyorum tüm ilgilenen herkese.

Ve tabiki klasik bir chevrolet alıp convertible hale getirip inannılmaz bir keyifle sürebilirim 🙂 bunu belirtmem lazım
      2749773923_7661e7f814.jpg

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.