42 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      longcafe
      Katılımcı

Slmlar adim Sevan, sonunda aldim 74 pontiac formula 400 (34 AN 777) Cuma gunu aldim pazartesi gucune biraz daha guc katicaz 😈

İNFERNUSS
      Katılımcı

çok dehşŸetbişŸeye benziyo,bu fotoyla pek tatmin olmadım ben ama

hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin,kaça aldınız?üstünde ne makine var acaba?

Pontiac301
      Katılımcı

Evet türkiyedeki en düzgün firebird, hiç ellenmedi,kaza yapmadı,üzerindeki mil bile orjinal, en makbul motor 400 var üzerinde, en iyi şŸekilde ahmet abi yaptırdı arabayı,şŸükrü abinin eski arabası,98 ankara drag birincisi,69 camarodan sonra 90 lı senelere damgasını vuran en hızlı sokak arabası, aynı zamandada gündelik binilen sorunsuz bir araç, en son ahmet abi, 22.000 dolar kuru para harcadı ve arabayı yeniden yarattı.Arabanın en önemli özelliği neresinden geldiği belli olmayan cıkcıklama, o ses bittiği zaman 777 ölmüşŸ demektir.Bir efsaneyi aldın arkadaşŸım.Umarım arabanı dikkatli kullanman, ve kurnazların kucağına düşŸüp arabanın bu kombinasyonunu bozmaman dileğiyle,hayırlı uğurlu olsun…

longcafe
      Katılımcı

araci degerinde aldim tam istedigim bi aracti cunku 400 makina var ahmet abi oldukca masraf etmis saolsun cok ii durumda bizde dahada ii yapicaz ins. her acidan.

longcafe
      Katılımcı

saol cok tesekkurler aradigimi buldum simdi tek amacim oldugundan cok daha ii yapmak

Pontiac301
      Katılımcı

Motora yapabiliceğin birşŸey yok,çünkü ölçülüp biçilip yapılmışŸ bir motor,ufak 250 hp nos kullanırsan dahada eğlenebilirsin.Bence arabının içini bir elden geçirip, kaput üzerinin boya işŸlemini yaptırırsan kız gibi olur.Bu arada dükkana beklerim.Göztepe istasyon caddesinde hsbs karşŸısı can apartmanı, bütün pontiac arşŸivini döküp arabanın üzerinde yapılıcak şŸeyleri tartışŸırız.

longcafe
      Katılımcı

resim

piyu
      Anahtar yönetici

longcafe hayırlı olsun…

bu sitede en cok zevk aldıgım konu bu olmaya basladı… sanırım 4 ya da 5. kisisin ki siteye girdikten sonra ya daha cok gaza geldi ya da hic aklında yokken aklına girdi ve sonunda amerikan aldı…

gule gule kullan…. bence kesinlikle hic dokunma… sen arabaya ve araba sana alısık olmadıgından baslarda cok dikkat et, hicbir seyi abartma… arabayı tanıdıkca istedigini yaparsın…

longcafe
      Katılımcı

saol tesekkurler

atila
      Katılımcı

Fotolardan göründüğü kadarıyla “elektrik gibi bi alet”, hayırlı uğurlu olsun, darısı hepimizin başŸına

piyu
      Anahtar yönetici

hayatımda ilk kez boyle bir tanımlama duydum… ama hosuma gitti… degisik bir etki yaratıyor… dinamik, tas gibi, diri vs anlamlar ifade etti benim icin….

atila
      Katılımcı

TeşŸekkür ederim Piyu , elektriğin bi özelliği de bildiğin gibi çok hızlı olması ve ugraşŸanın canını yakması…bu araba bende o etkiyi uyandırdı 😆

piyu
      Anahtar yönetici

longcafe… detaylı fotolar ve nasıl aldıgının hikayesini bekliyorum…

İNFERNUSS
      Katılımcı

hehe güzelmişŸ bu elektrik gibi alet,çok tuttum

BigBlockBird
      Katılımcı

Hayirli olsun. Sanirim üzerindeki formula kaputu benim arabanin eski kaputu. Kazasiz belasiz insallah

exonotzor
      Katılımcı

kazası belasız sürüşŸler dilerim ,, darısı benim başŸım

v8ciyiz
      Katılımcı

hayırlı olsun kazasız belasız inşŸallah. evet arabayı alışŸ hikayeni merak ediyoruz

aligüneş
      Katılımcı

hayırlı olsun farında açık olsun yolunda…

-aLicaN-
      Katılımcı

allah kaza bela vermesin dilerim depon herzaman full dolu yolun hep açık olur

Anonim
      Ziyaretçi

hayırlı uğurlu olsun, yolun açık olsun..

HASTA
      Katılımcı

maşŸallah beklediğinize değmişŸ doğrusu

the_judge
      Katılımcı

hocam geçen haftadan beri sanay,de b, transam dolaşŸıyo bu omu?göztepe sanyide ben liseden görüyorum bunu

72camaro
      Katılımcı

sen lisedemi okuyosun.o arabalardan çok görüyosun o zaman oralarda.ne şŸanslısın

the_judge
      Katılımcı

evet ama bu sene inşŸ. bitiyo habire amerikan görüyorum.bile bile cam kenarında oturuyorum zati habire v8 sesleriyle bölünüyo dersler

72camaro
      Katılımcı

hahaha iyi.ordaki tüm amerikanları ben yapıyorum.avatardaki tutuncuda benim.bigün gel dükkana beklerim.okulun iki ön sokağındayım.

the_judge
      Katılımcı

biliyorum bi ara koyu renk 65 model nova vardı.avatarınızda zaten koca duvarda.vip diye bi dükkan vardı geçen hafta kapamışŸ ama…

ann71
      Katılımcı

mauahahah koptum..

piyu
      Anahtar yönetici
      şŸe_judge wrote:
      biliyorum bi ara koyu renk 65 model nova vardı.avatarınızda zaten koca duvarda.vip diye bi dükkan vardı geçen hafta kapamışŸ ama…

gecen hafta mı??? gecen yıl olmasın…

the_judge
      Katılımcı

yok geçen hafta kırmızı trans am ı gördüm novayı 2-3 ay önce görmüşŸtüm kışŸ vaktiydi.

piyu
      Anahtar yönetici

ben vip’in kapanmasını kastettim…

the_judge
      Katılımcı
      piyu wrote:

pardon hocam valla geçen yıl kapanmışŸ olabilir ama tabelası sökülmemişŸti ve içinde insanlar vardı tam olarak bilemiyorum kapandıysa kusra bakmayın .Ama gerçekten geçen yıl daha işŸlekti.birde önünde sürekli arabalar vardı.son zamanlarda sarı bir jeeple iki chevrolet vardı arabaları hatırlamıyorum ama caprie classic veya malibu olabilir.teki kahverengi ve ikiside haşŸat durumdaydı!

Pontiac301
      Katılımcı

Vip kapanmadı sadece adres değişŸtirdi,kahverengi dükkan ortağımın arabası ve çok düzgün,orda duran çürük bordo siyah caprice ise bir arkadaşŸımızın arabası,yakında toplanıcak, mavi caprice ise benim arabam, grand cherkee ve tahoeda benim arabalarım

şŸe_judge wrote:
      piyu wrote:

pardon hocam valla geçen yıl kapanmışŸ olabilir ama tabelası sökülmemişŸti ve içinde insanlar vardı tam olarak bilemiyorum kapandıysa kusra bakmayın .Ama gerçekten geçen yıl daha işŸlekti.birde önünde sürekli arabalar vardı.son zamanlarda sarı bir jeeple iki chevrolet vardı arabaları hatırlamıyorum ama caprie classic veya malibu olabilir.teki kahverengi ve ikiside haşŸat durumdaydı!

Pontiac301
      Katılımcı

Bu dükkan ortağımın haşŸat arabası,

Pontiac301
      Katılımcı

Buda eski adresimizden kalan bir resim 😉

Angelus
      Katılımcı

Kaç basıyor bunlar?

Bu arada elektirik benzetmesi süper…

the_judge
      Katılımcı

tamam hocam bu arabaydı!belkide karışŸtırmışŸımdır bordo olanı ile ama kahverengi diye hatırladım ilginç..o hafta çok sınav vardı 6 saatlik uykuyla duruyodum!!! bahsettiğim haşŸatın dikiz aynaları yoktu hatta soldikiz aynasının yanından anlam veremediğim inşŸaat temeli gibi duran bi çubuk vardı vinil tavanı yıtılmışŸ koskoca pas izleri vardı.ama o araçı bir hafta aklımdan çıkaramadım çok güzeldi.belkide başŸka bir araçtı…bahsettiğiniz tahoenin önünde sadece farları olabilir mi ? ön tampon ve panjuru olmayan bir tahoe var.bu arada 2 gün önce sabahleyin park halinde siyah kanımca chevrolet olan devasa ötesi bir pickup gördüm önünde krom yoktu 55 60 model gibiydi.çok hoşŸ bir araçtı…bu arada vip nin sahibimisiniz nereye taşŸındınız?bu arada sanayide siyah renkli kırmızı şŸeritli dehşŸet bir camaro gördüm.72camaronun turuncu camarosuda sürekli okulun önünden geçiyor arkadaşŸlarca mest oluyoruz!!!

72camaro
      Katılımcı

arkadaşŸım sen iki dükkanı karışŸtırıyorsun.o gördüğün siyah araba ve panjursuz tahao ve turuncu camaro ile siyah camaro nun mehmetlerle alakası yok.vip ordan taşŸındı başŸka bir dükkana.bizim dükkan ayrı.orda koskoca posteri olan dükkan.7mt felanda tabelası var asperformans die.işŸte orası bizim.vip başŸkasının.capris ler vip in arabaları.iyicene tukaşŸ olmuşŸ eheuhue.

Pontiac301
      Katılımcı

aynen öyle vallahi 😆 😆

72camaro wrote:
      arkadaşŸım sen iki dükkanı karışŸtırıyorsun.o gördüğün siyah araba ve panjursuz tahao ve turuncu camaro ile siyah camaro nun mehmetlerle alakası yok.vip ordan taşŸındı başŸka bir dükkana.bizim dükkan ayrı.orda koskoca posteri olan dükkan.7mt felanda tabelası var asperformans die.işŸte orası bizim.vip başŸkasının.capris ler vip in arabaları.iyicene tukaşŸ olmuşŸ eheuhue.
      the_judge
      Katılımcı

hocam yanlışŸ anlattım dün kusra bakmayın bahsettiğin arabaları zaten as performancenin önünde gördüm önceki mesajımda belirtmeyi unutmuşŸum şŸimdi farkettim .vip i de kocaman satılık ilanı var.zaten iki dükkan arası üç adım karışŸtırmamak elde değil capriceleri zaten daha önceden görmüşŸtüm.as performance yi zaten çoktandır biliyorum hatta aşŸağıda tamiranesi var yeni pankart yaptırıldı as performance diye arkadaşŸlarla bazen bahçeden bakıyoruz

tarkan
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      Vip kapanmadı sadece adres değişŸtirdi,kahverengi dükkan ortağımın arabası ve çok düzgün,orda duran çürük bordo siyah caprice ise bir arkadaşŸımızın arabası,yakında toplanıcak, mavi caprice ise benim arabam, grand cherkee ve tahoeda benim arabalarım

Tahoe nunda bir resmini görseydik… 🙄

72camaro
      Katılımcı
      tarkan wrote:
      Pontiac301 wrote:

Tahoe nunda bir resmini görseydik… 🙄

öncelikle avatar olarak benim arabayı seçtiğin için çok teşŸekkürler eğerki tek kapı istersen bizde inanılmaz temiz 94 model siyah bir tahoe var.gelip görebilirsin.fiyat için gördüğün zaman bir konuşŸma yapabiliriz.

tarkan
      Katılımcı

Tek kapı istemiyorum…saol..
      çoluk çocuk..tek kapıyla zor…

Kartal kartal
      Katılımcı

hala duruyorsa ben tahoe ile ilgileniyorum. başŸka tahoe de olabilir.

42 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version