Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz "Benden geçen bi kaç Amerikan"

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      volkan han
      Katılımcı

69 fındık 8 koldan vites otomatik.. salon koltuk.. oldukça güzel gezilerim oldu.. 23 lü yaşŸlarımın arabası Mekan Bartın ınkum..Benim göbeksiz halim:woohoo:
      ǖncesinde Baracuda var lakin henüz fotosunu bulamadım:dry:

volkan han
      Katılımcı

73 Buıck düz 6 /Apollo koldan 3 ileri gene salon koltuk, sanırım en çok eziyetimi çeken Amerikanım 4×4 keyfinde ve arazisinde kullandığım Apollom..Ege ve Akdenizde tüm koylar dolaşŸıldı, dağ bayır aşŸıldı tık yok.. sadece Denizli Buldan yolu yeni genişŸletilirken sarsıntıdan alt radyatör hortumu patladı yerine köyden ters kıvrımlı traktör hortumu uydurup ıstanbula kadar idare ettim:silly: hatta 10 gün kadar da öyle hönkleye hönkleye dolaşŸtım:woohoo:

volkan han
      Katılımcı

..

volkan han
      Katılımcı

Kumda toprakta karada suda her yerde Amerikan

volkan han
      Katılımcı

75 Apollo 351 büyük V8 koldan, full otomatik en keyifli Amerikanım oldu, katır gibi kullandım 4 yaz beni ve ailemi taşŸıdı yılmadı bıkmadı..arada dağıldı topladık yaşŸadı:kiss:

volkan han
      Katılımcı

fotoyu beceremedim:laugh:

volkan han
      Katılımcı

volkan han
      Katılımcı

Yollar Apollama dar gelir:side:

volkan han
      Katılımcı

e arada şŸanzuman tamiride gerekir:cheer: Amerikanın varsa en yakın arkadaşŸın iyi bir şŸanzumancı ve Amerikancıdır.. Arabam değişŸsede ustam Amerikancı Veysel:woohoo:

volkan han
      Katılımcı

Amerikanda final Nova 75 V8 otomatik pilot koltuk, yerden çakma..
      Apollolarım kadar hoşŸnut olmasamda:P 3 sene kadar bir dostluğumuz oldu..

riko
      Katılımcı

Abü amma zayıf çıkmışŸsın resimlerde ya, fotoğraf makinasının ayarında bişŸey vardı heralde
      Güzel resimler, bende yeni görüyorum, hatta bunlardan birini cruiser motosikletle takas etmişŸtin yanlışŸ hatırlamıyorsam, EN 500 dü galiba :dry:
      tepe tepe kullanmışŸsın hakkatende Buickleri.
      Evdeki Apollo amblemi hangisine aitti bunların

volkan han
      Katılımcı

Aynen abü:kiss: UE plaka ile Bartında takasa girmişŸtim EN 500 le.. Ama Bartında satılmadı o zamanlar, getirdim ıstanbul’a Hürriyet Gazetesinden bir müdür geldi peşŸin 1000$ verdi gitti:kiss: iyi paraydı
      Arma 73 Apolladan kalma..

riko
      Katılımcı

Abü ya, aslında sende tam Amerikancı tipi var valla, Amerikan sana acayip yakışŸıyo , hazır Seat ikiye bölünmüşŸken bence Amerikan’a dönüşŸ yap, bak bu bir işŸaret olabilir, bence Amerikan seni çağırıyo, şŸöyle en F Body’ sinden

( dur bakalım bu taktik tutarsa, sonrada cruiser’e döndürmeye çalışŸacam seni ) :laugh:

volkan han
      Katılımcı

:woohoo: Her şŸey olabilir lakin o dediğin olmaz yaşŸasın Enduro ve Turingler:side:
      Arabayı yandan dikmeye başŸladılar birde japon yapışŸtırıcı kullanıyorlar, kesin eskisinden sağlam olur:woohoo:
      Şaka bi yana Pazartesi araba çıkacak ama ben pazar KKTC yolcusuyum 10 gün keyif keka durumları:silly: malum severim sezon sonlarında Akdenizin güneşŸli ve güzel denizini..Eylül sonunda 5 gün daha ekleyip keyifli bir yaz sezonu kapanışŸı yapacağım.. Bu arada LefkoşŸada Pist yarışŸları var katılmaya çalışŸacağım…
      Gene bu arada 1 haftadır Amerikan bakıyorum:woohoo: site yüzünden bulaşŸacağım mı ne ucundan kurtarmışŸken:P
      KasımpaşŸa galeride 54 bucık gördüm gel harçlıkları birleşŸtirip alalım:laugh:
      ǖperim kardeşŸim..:kiss:

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version