Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz Dodge Colt 1979 Adana Türünü Son Örneklerinden

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      hakan şükrü atay
      Katılımcı

Selamlar….1979 Dodge Colt Marka Araca Sahibim…Adanada Üniversite Son Sınıf Öğrencisi olup…gündüzleri Trafik Müşavirliği Ve ARacılık Hizmetlerinde Trafik Elemanı Olarak Çalışıyorum. Saat 5’den Sonra İse Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksek Okulunda Bilişim Teknolojileri Ve Bilgisayar Bölümü Okumaktayım…Aracımı Gerçekten Herşeyden Ve Herkesten Çok Seviyorum…Abartınız…Ailem Bir Yana… Dodge Tek Başına Ayrı Bir Kenara…Çocukluğumdan Gelen Bir Merak Bende .. BEn Ne Kadar 57-56 istediysem En Gençten Başla Hakan Dediler Ve Bu Güzel Aleti Dodge Colt 1979 Model ARacı Alıp Komple Restore EdipKlasik Amerikan Dünyasına İlk Adımı Attımi…Aracı yoktan var edip bitik halde aldık ve 1 ay içerisinde toparladık ..Aldığım bilgiler ve araştırmalar doğrultusunda türkiyeye 8 adet giriş yapmış ve sadece türkiye sınırları içerisinde yaşıyan 4 adet bulabildim aynı araçtan..yurt dışındaki ebaya bile baktığınızda 2 adet çıkmaktadır…türünün son örneklerinden biridir… Hrkese Saygılar aranızda olmaktan mutluluk duyacağım…..YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ..İyi Forumlar Diliyorum….Sevgiyle Kalın

Doğuhan
      Katılımcı

Dostum tebrik ediyorum. Hızlı iletişim msn filan yazar mısın?

hakan şükrü atay
      Katılımcı

ekledim kardeşim ben teşekkür ederim ne demek ……. facebook sayfasından genellikle iletişime geçiyorum http://www.facebook.com/Vito.Constantine

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kazasız belasız günler çok güzel duruyo, (yanlış anlamazsan stopları sevmedim )

hakan şükrü atay
      Katılımcı

yooo tabiki neden yanlış anlayayımm…. ama stopları birde canlı canlıııı gece yanarken gör giderken dururken …ürkütüyor….canlı yanıyorlar çünkü…insan merak içinde kalıyor….

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bi gün belki görürüz ) şaka bi yana tarsusa gitme planım var iki yıldır gerçekleştiremediğim gidersem görmek isterim tabi

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version