7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      burak ay
      Katılımcı

yazın dedime gitmişŸtim izmire okula dönecektim biraz muhabbet ediym dedim hem gitmeden görürüm. neyse dayımda ordaymışŸ tabi bizim 78 fletwood her zamanki yerinde duruyo yemek yedikten sonra dayımla arabaların başŸına gittik dayım yer açmak için 740’ı dışŸarı cıkardı sonra caddy’i calışŸtırdık bak dedi egzostu yeni yaptırdım susturucuları cıkartmışŸ sadece küçük bi parçası var e haliyle 425 motor!! nasıl bir ses cıkarıyor tahminedersiniz ben bindim biraz gaz bastım boşŸta sonra dedim cıkaralım gezelim biraz dayımda benzin yok burda bas biraz daha dedi neyse ısrar etmedim biraz ileri geri yaptım falan yerine cekcem biraz fazla asılmışŸım arkadan garrrçç die berbat bir ses geldi o an dayımın ve benim yüz ifadem cok fecidi:( kuyruk garajın tavanını tutan boruya sürtmüşŸ indim arabadan baktık yerinden cıkarırsam daha da çizilecek ne yapsak ne etsek garajdaki tekerlekli kriko geldi aklımıza soktum altına diferansiyelden vurdum kolu kısa oldugu için baya bi arabanın altına girmek zorunda kaldım neyse zorla kaldırdık araba 2500 kilo kalkmıo yerinden zorla cevirdik 3 kişŸi arabanın kıcını sürtmeyecek şŸekilde açtık arasını sonra indrdim krikodan ileri aldık cok fazla birşŸey yoktu ama krom cıta yerinden cıkmışŸ bükülmüşŸ stobun krom cercevesi biraz cizilmişŸ birazda ezik vardı camurlukta normal bi arabayla bişŸey olmaz ben böyle gezerim dersin ama gözün gibi baktığn arabaya böle olunca… çok kötü çokk… araba hala garajda öyle duruo yaza inşŸallh yaptırcam tabi bi daha dayım o arabayı verirse… evlat acısı gibi koydu yaa…

burak ay
      Katılımcı

aha bu kuyruk işŸte…

burak ay
      Katılımcı

resmi koyamadım fazla büyük geldi kusura bakmayın

riko
      Katılımcı

GeçmişŸ olsun, takma fazla nazar gitmişŸ üzerinden, Allah daha büyüğünü göstermesin, olacak ve de hallolacak şŸeyler bunlar

burak ay
      Katılımcı

ona nazarlık oldu da daha sonra büyügünü kendiminkiyle yaptım:)

fehmi
      Katılımcı

sen ne yapmışŸşŸsın
      sen ne biççimm bir adamasın
      sana hiç yakışŸtıramadım
      kendinden utanmalısın
      gözüme sakın gözükme
      bi daha olmasın
      :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

şŸaka kardeşŸ şŸaka
      geçmişŸ olsun bu tür şŸeyler daha büyük zararların önüne geçermişŸ ama sölediğine görede öyle fazla bişŸey yok arabada çok diri görünüyor ama ha

burak ay
      Katılımcı

emsalleri arasında daha dirisini görmedim diyebilirim bikaç nazarlığı var bi de ben ekledim işŸte:) teşŸekkür ediyorum

sschevyss
      Katılımcı

bişŸey olmamışŸ yada olduysada sadece sana olmuşŸ,

ben bu kışŸ arabayı nerdeyse hiç kullanmadım, işŸimde de berlingo kullannıyorum,e tabi o kısacık araba,
      neyse ihtiyarı çıkardım bi geinti yaptım her AA nın başŸına gelen şŸey dar bi sokakta bi arabayla kafa kafaya geldik sağa yanaşŸtım fazla yanaşŸmışŸım farkında değilim ben arabanın kuyruğunu unuttum, neyse arabaya yol verdim geçti, bende tam sol yaptım çıkarkenaraba zor kalktı gacır gucur sesler geldi biraz daha gaza asıldım araba birden şŸööyle bir sallandı meğersem aynaya bi baktım sağda yanına yanaşŸtığım 131 de sallanıyo ondsan kurtuluverince sallanmışŸ araba indim bi baktım, benim tamponun köşŸeleri şŸizik içinde, muratında tamponda tahmin edileceği üzere biraz hasarlı halde :laugh:

sen en azından sadece kendine zaarar vermişŸin:woohoo:

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version