Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında Sitede problem

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

ArkadaşŸlar sitede bir problem var eski üyeler mesaj yazıp gönderiyorlarmışŸ fakat site mesaj gönder dediklerinde siteye kayıt olmanız lazım diye bir mesaj verip yazdıkları mesajı siliyormuşŸ?

Sebep ne olaki??

Anonim
      Ziyaretçi

nasıl yani???

sen yazmıssın, simdi bende yazdım… gonderemeyen uye kim, kontrol edeyim senden benden farkı nedir diye…

ama soyle birsey var, ana sayfada solda bulunan üye girişŸten kullanıcı adı ve sifre yazdıktan sonra eğer siteye üye olarak girdiyse Merhaba, Kullanıcı adı yazıyor, bundan sonra istediği gibi foruma girip mesaj atabilir.

acaba üye oldugunu anlayan cookie’leri mi kapalı? Yani uye girisi yapıyor sayfayı acıyor ama mesaj gönderirken cookie kullanmadığından üye değil sanıyor ve mesajı kabul etmiyor… muhtemelen olan budur…

fehmi
      Katılımcı

piyu daha önce den siteye girişŸ yapamayan kimse forumları okuyamıyordu mesela bi bakıyorum 10 misafir var diyor ama üye yok yine önceki sistem yapsan kim var kim yok enazından bizde görmüşŸ oluruz

Angelus
      Katılımcı

Piyu yazan:

Quote:
      nasıl yani???

sen yazmıssın, simdi bende yazdım… gonderemeyen uye kim, kontrol edeyim senden benden farkı nedir diye…

ama soyle birsey var, ana sayfada solda bulunan üye girişŸten kullanıcı adı ve sifre yazdıktan sonra eğer siteye üye olarak girdiyse Merhaba, Kullanıcı adı yazıyor, bundan sonra istediği gibi foruma girip mesaj atabilir.

acaba üye oldugunu anlayan cookie’leri mi kapalı? Yani uye girisi yapıyor sayfayı acıyor ama mesaj gönderirken cookie kullanmadığından üye değil sanıyor ve mesajı kabul etmiyor… muhtemelen olan budur…

Daturkishulan da problem var mesaj yazdı sitedede online oldugu görülüyordu fakat birden gitmişŸ.

Anonim
      Ziyaretçi

angelus suanda 4 uye online goruyorum….Daturkishulan icin bakıyorum…onu da yazıcam… umarım sorun sadece cookie’dir…

Anonim
      Ziyaretçi

uyelik ile ilgili bir sorun gozukmuyor… yapması gereken internet explorer’daki cookie ayaları muhtemelen.

daha önce anlattıgım sekilde girişŸ yaptıgında sorun olmamalı…

Angelus
      Katılımcı

Türkçe olayını nasıl yapcaz?

Anonim
      Ziyaretçi

ugrasıyorum…ama cozemedim henuz…

Anonim
      Ziyaretçi

toparlanmıs olması lazım… devam ediyorum duzeltmeye…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

şŸu an düzgün görünüyo, sağŸ tıklayıp dil seçmiyorum artık

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version