Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar Bogaz köprüsünde plakasyz 2009 Challenger

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Bu akşŸam bogaz köprüsünde gördüm. Arabayı bir amca kullanıyordu herhalde ogluna hediye almışŸ. ǜzerinde geçici plaka vardı.

http://img525.imageshack.us/my.php?image=photo0075ob4.jpg

Gene ekleyedim bi el lütfen

riko
      Katılımcı

Belki gişŸede para ödememek için plakayı sökmüşŸtür

riko
      Katılımcı

Angelus yazan:

Quote:
      Arabayı bir amca kullanıyordu herhalde ogluna hediye almışŸ.

Bence o amcanın arabayı kendine almışŸ olması daha büyük bir ihtimal, gençlik yıllarında hayalini süsleyen bir challenger’a kavuşŸma imkanını anca bulmuşŸ olabilir, Challenger’a sahip olmak içinde ukde kalmışŸtır belki

Oğluna hangi arabayı istediğini sorsa büyük ihtimalle Audi TT, Peugeot GTı, Honda Type R v.s. gibi bir cevap alır bence, yeni nesil pek anlamıyor arabadan

melih çakýr
      Katılımcı

srt8 e benziyor abi ne gider buya o koca motorla istanbulda yol bulursa tabii

Angelus
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Angelus yazan:
      Quote:
      Arabayı bir amca kullanıyordu herhalde ogluna hediye almışŸ.

Bence o amcanın arabayı kendine almışŸ olması daha büyük bir ihtimal, gençlik yıllarında hayalini süsleyen bir challenger’a kavuşŸma imkanını anca bulmuşŸ olabilir, Challenger’a sahip olmak içinde ukde kalmışŸtır belki

Oğluna hangi arabayı istediğini sorsa büyük ihtimalle Audi TT, Peugeot GTı, Honda Type R v.s. gibi bir cevap alır bence, yeni nesil pek anlamıyor arabadan

Açıkça söylemek gerekirse bu tarz arabalara Ertugrul ǖzkök tipli sürücüleri yakışŸtıramıyorum.LJok tuhaf geliyor. Biraz at ile kelebek ilişŸkisi…Arabanın ruhuna ters gibi.. Mesela son model mustanglerde ve son günlerde rastladıgım chargerlarda akşŸam işŸ çıkışŸında maslaktan plazalardan çıkan kelli felli adamlarda tuhaf kaçıyor.. Tabii bana göre..

Lowrider
      Katılımcı

kel adamlara laf atmayalım. herkesin uzun saçları olacak diye bi olay yok.

yaşŸlı heriflerin mis gibi spor arabalar ve cillop gibi hatunlar ile gezmesine uyuz oluyoruz diyelim

riko
      Katılımcı

Lowrider, saç problemi var galiba

Neyse saçtan söz etmeyelim o zaman, zaten benimde saçlarla başŸım dertte, taraması zor oluyo :laugh:

Angelus
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Lowrider, saç problemi var galiba

Neyse saçtan söz etmeyelim o zaman, zaten benimde saçlarla başŸım dertte, taraması zor oluyo :laugh:

Bak tam Challenger lık bir tip.. üste deri mont tamamdır

riko
      Katılımcı

Angelus, deri mont işŸi kolay, bizim için olmazsa olmaz zaten, motorcuyuz ya o açıdan

Saçla mont tamam olduğuna göre geriye bi balyacık yeşŸil renkli kağıtcıklar kalıyo, o da ufak bi detay zaten :laugh:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

site genelde uzun saçlı galiba

ama bendede deri mont yok :S birde ufak bir detay challenger da daha ufak bi detay ı atlamışŸım yeşŸillik te yok hahahahhaha

Angelus
      Katılımcı

😆 Rock’n roll , muscle cars hepsi varda bir girls olayını yapamadık bre tempestim

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

onuda hallederiz ya zamanla hem önce benim eksiklerimi halledelim bence

rock’n roll tamam gerisi yok :S

fehmi
      Katılımcı

desenize param bile olsa benim tip müsait değil challenger a binmeye
      gerçi bende cadillac Deville tipi var :laugh:

Angelus
      Katılımcı

fehmi yazan:

Quote:

Hafız sende tam challengerlık tip var .. hoşŸ çukurova bir ara m2 ye en çok cadillac düşŸen yermişŸ dünyada.

riko
      Katılımcı

fehmi yazan:

Quote:

Baba, bütün Challenger’lar kapında itin olsun senin be, sen yeterki bincem de :laugh:

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version