Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar Fordcu oldum!!!

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Burcak
      Katılımcı

Yok yok mustang filan almadım allah korusun!

Ford-Otosan’a başŸvurum kesin olarak kabul edildi sonunda! Yakında ızmit’e yerleşŸiyorum. Arada istanbul’daki arkadaşŸlara damlayabilirim yani 😉

piyu
      Anahtar yönetici

heyyooo… camaro’nda seninle geliyormu? geliyorsa cok guzel haber… Autodrom(tuzla) cokta uzak degil… ilk yarıs ve diger yarısalara kesin bekliyorum…

ozz
      Katılımcı

haylrLlsl olsun, ama bence izmite yerlesicegine golcuk taraflarlna yerlessen daha iyi olur, daha yakln cunku ford fabrikaslna!
      hatta o zamana kadar kiraclm clkarsa bizim evi sana kiraya verebilirim saka tabii adamcaglza clk benim siteden arkadaslm gelecek diyemem

piyu
      Anahtar yönetici

ooo ozz…nerede arkadaslık…

hemen kiracına soyle cıksın… AA site forum’larından arkadasım geliyor…ayrıca Admin’de destekledi…cıkmanı soyledi dersin 😆

ozz
      Katılımcı

saka bi yana olmadl benim oralarda kalan arkadaslara ulasmaya caLIsabilirim, belki ev bulmanda yardlmcl olabiliriz, haberleselim, izmitte cok yardlmcl olamam ama degirmendere ve golcukte arkadaslarlmln faydasl olur diye dusunuyorum

Burcak
      Katılımcı

Ben de zaten DeğŸirmendere felan olabilir diye düşŸündüm, ama bir etrafı kolaçan ediyim, nereyi beğŸenicem bakalım…
      Arabayı ilk planda götürmiycem, zaten arabanın ön panel ve orta konsol sökük. Gerçi kullanıyorum engel olmuyo ama benzin durumunu filan görmemek kötü.
      ılk planda ben de bir garaj bulmayı planlıyorum, ǖzcan’ların taktikle olaya giricem Artık araba ne zamana toplanır allah bilir!

faceless
      Katılımcı

yeni işŸin hayırlı olsun Burcak… biraz gec oldu ama. 😥

Pontiac301
      Katılımcı

Burcak arabanı getir..ızmitde hayat çok ucuz…Kaldıki garj tutmak vs hesaplı… Ayrıca burda işŸçiliklerde öyle diğŸer büyükşŸehirlerdeki gibi abartı değŸil….ızmitden bir balta kafa uçtu gitti bari seninkini transfer edelim

[quote:e17ef2656d=”Burcak”]Ben de zaten DeğŸirmendere felan olabilir diye düşŸündüm, ama bir etrafı kolaçan ediyim, nereyi beğŸenicem bakalım…
      Arabayı ilk planda götürmiycem, zaten arabanın ön panel ve orta konsol sökük. Gerçi kullanıyorum engel olmuyo ama benzin durumunu filan görmemek kötü.
      ılk planda ben de bir garaj bulmayı planlıyorum, ǖzcan’ların taktikle olaya giricem Artık araba ne zamana toplanır allah bilir![/quote:e17ef2656d]

ozz
      Katılımcı

burcak sen bi bak,karar ver degirmendere golcuk dersen yaedlmcl olmaya caLIslrlm, ama soz veremem sonucta bende oradaki arklara solicem

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hayırlı olsun kardeşŸ

geleceğŸin pırıl pırıl olur inşŸallah

Burcak
      Katılımcı

Hepiniz Sagolun arkadaşŸlar

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version