Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar drag lık araba lazım

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ilan tahtasına yazamadım ya beceremedim yada bozuk

abim diyebileceğŸim biri için draglık bi muscle bakıyoruz arkadaşŸlar ama bu hafta içinde araba lazım. Yardımcı olabilirsiniz sanırım

Camaro falan olursa iyi olur durumu pek iyi olmasada olur ama 10 milyarı geçmemesi çok iyi olur.

acil yardımlarınızı bekliyorum teşŸekkürler

piyu
      Anahtar yönetici

Tempest valla boyle bir ilanı göndermemen iyi olmus… 😆

ilanın ne oldugu belli degil… 10milyarı gecmeyecek Drag’lık Camaro aranıyor hemde bu hafta…

sanki haftasonu cok onemli bir yarıs var ona katılacak ve araba da hazır olacak 😆 😆 😆

1.ilan tahtasında sorun yok…2 tane ilanın geldi…biraz evvel daha mantıklı gibi olanı onayladım ama oburunu sildim…

bu kadar az bilgi ile ne araba alırsın ne de ilanın ciddiye alınır…

68-71 arası yazıyor Camaro olmasa da olur diyor…. eheuheueheu e birde Camaro olsaydı… o fiyata hurda bile bulamassın…

bence amacını daha net acıklamalıydın… ben yazdıklarından biraz sunu cıkardım…. drag yarıslarında kullanmak uzere bir araba istiyorsunuz…ama ne oldugunu bilmiyorsunuz… peki bunun motoru hazırlanması icin para ve bilgi hazır mı? degilse hic girmeyin…cunku 50.000usd’ye yakın ceker…ya da ucuza kapatırsınız ama ilk kalkısta saga sola girer… gittigi kadar durması, duz gitmesi de lazım…(neyse konuyu tam bilmeden uzattım ama Tempest biraz daha detay yazsana yawww)

bu mesajı kısa bir sure icin silmeyeceğŸim. Oysaki ilan tahtasından yurumeli bu is… ama herkese tecrube olsun…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kusura bakma piyu ama araba yola gidecek toplamaya başŸlamak lazım..

ilanda özet geçtim çok da detaya gerek olduğŸunu sanmıyorum.

Camaro yada chevy lazım modifiye edilebilir
      araba tamamen yeniden toplanacak. yani detaylarının pek önemi yok
      spor bir amerikan arıyorum
      motoru 350 yada daha büyük olmalı

neden kızdınki bukadar

piyu
      Anahtar yönetici

ehuehue yaw kızmadım da cok alakasız bir istek bu… tek amacı drag olan bir aracı 10milyara ya da daha cok harcayarak yapamassın… hemde ustunde 350 istiyorsun… bosa arıyorsun…

daha net birseyler araman ve daha dogrusu bulmasını istedigimden yazdım… yazdıgın ilan buna benziyor bak…. 1969 camaro z28 istiyorum 400hp civarı ve restorasyondan gecmis olsun fiyatt 15milyar verebilirim… yani soyledigin fiyat ile istediklerin alakasız… bulabilecegin en ucuz 67-73 camaro sanırım 15.000usd olacaktır… onda da 350ci varmı bilinmez… hatta 71-73 diyelim zaten 67-70 o fiyatlara mumkun degil olmaz… hadi 73 buldun diyelim (o da 10milyar degil) ustunde motor modifiyesi, frenler, slickler kaporta boya sase derken oooooooooooooooo ucuk rakam cıkar…

yanlıs yerden baslamıssın bence… gercekten kısa surede hazırlanabilecek birsey istiyorsan parayı bastırıp hazırını alacaksın… yarısmaktan ya da masraflarından sıkılmıs birinden alacak ve hafif masrafla yarısacaksın… yoksa senin istediklerin aylar ve binler$ ister…

yada gidip 4 kapı nova alacak ve ona komple tup sase, fiber yaptıracakve amerika’dan hazır motor-sanz getirteceksin. ama o kadar cok detay var ki… yazınca da olmuyor…

ben vazgectim yazmaktan… uzun uzun yazdım sonra sildim… bu konu oyle acil olacak bir konu degil hemde 10milyara… 😯

hadi acil olsun ama 30.000usd olsun cepte bak o bile biraz olur… 😆

piyu
      Anahtar yönetici

bak sana birkac arac buldum…

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1157085

1996 impala ss …..350ci ls1 motor olması lazım… acayip gider… 15.000usd

tolga savacı’nın delta88… 455ci motor var bu da guzel gider… 20.000usd
      http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1294274

Angelus
      Katılımcı

ŞişŸli Sıracevizler eski kent fabrikasının orada yatan bir Pontiac Firebird var kırmızı renk. Bugün arabayla geçerken gördüm bir bak istersen.

DeuxExMachina
      Katılımcı

LT1 var onlarda (LS1 98 den sonra C5 tede 97 up)

piyu
      Anahtar yönetici

eyvallah…bir bilenin olması güzel 😆

valla beni inanılmaz cekiyor o impala…esasında amerikan taksisi gibi duruyor ama bir tane anadolu yakasında gazlayan vardı sss yada fff plana gibi birsey… enfes bir alet…

birde typhoon’un yeri bambaska… 😆

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

oldsmobile güzel ama pahalı

ersözlüde bu var sizce nasıl 13,500 YTL
      455cu.in.

[img:abd1289bad]http://www.webmobil24.com/images_local/anzeigenbilder/9/4/2/7/2/1/12724972.jpg[/img:abd1289bad]

piyu
      Anahtar yönetici

eskiden ankara’da duran arac ise birara cok ucuza satılıyordu… guzel gidiyor… bence iyi rakam… cok degil yani 10.000usd… ici filan cok guzeldi…tertemizdi… ama suanda nasıl bilemiyorum tabiki…

Pontiac301
      Katılımcı

Tempest sana 72 Venturamı satabilirim 12,000 dolar istiyorum.Tamamen orjinal hiç ellenmemişŸ.FotoğŸraflarını sitede 3,drag fotolarında görebilirsin.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:3dfd981e04=”Angelus”]ŞişŸli Sıracevizler eski kent fabrikasının orada yatan bir Pontiac Firebird var kırmızı renk. Bugün arabayla geçerken gördüm bir bak istersen.[/quote:3dfd981e04]

Angelus Sisli de mi oturuyorsun?
      Ben Sisili de oturuyorum ve o bahsettigin firebird i biliyorum.ya 79 ya da 80 olması lazım.Yaklasık birbucuk iki seneden beri yatıyor ve tarih oluyor agır agır….
      Oysaki o zamanlar cok iyiyidi ve sahibi kullanıyordu ama son 2 yılda araba yerinden oynamıyor.Abimler onu arastırdı satılık mı acaba diye ama sahibi arabayı terketmişŸ ve sahibi ortalıkta yok

Tempest bir de pasagaleri.com a bak.

74 camaro 350 9.500$

[img:3dfd981e04]http://www.pasagaleri.com/prodimages/smallpicture/1974-camaro-1.jpg[/img:3dfd981e04]

67 impala SS 11.000$ (Ankara arabası)

[img:3dfd981e04]http://www.pasagaleri.com/prodimages/smallpicture/1967chevss.jpg[/img:3dfd981e04]

piyu
      Anahtar yönetici

bana tam adres verinnnnnnnnn

aksam cekici ile gelip goturucem onu….. 😈

arkadaslar plaka gorebilirseniz buraya yazsanıza…

Pontiac301
      Katılımcı

Pasa galeridekiler bizim seksek murat abinin canım camarosu yani düz vites 350 plakası td 900 ama arabanın canına okumuşŸlar turşŸu olmuşŸ…caprice ise 3 yıldan beri satılık….

Angelus
      Katılımcı

BeşŸiktaşŸtayım ama o çevrede bulunuyorum sürekli. Bu arada PAŞA galeriyi boşŸverin şŸişŸirmeci elemanlardır onlar.. Arabaları şŸişŸirip şŸişŸirip gaz paralarla satmaya çalışŸırlar.DiğŸer taraftan Ersözlü hakkındada iyi şŸeyler duymuyorum şŸu sıralar. Bence en iyi amerikan galeriden değŸil sahibinden alınandır….

piyu
      Anahtar yönetici

amerikan satan galericiler bugune kadar yaptıklarından dolayı boyle kotu bir imaj var dogru…

amerikanı aldıktan sonra ne zaman satacagın belli olmadıgından risk’e baglı olarak fiyat artabilmektedir… ama amerikanı almamıs sadece portfoyunde tutuyorsa o zaman ustune 500-1000usd arasında koyup satabiliyorlar…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben ankaradayım benim için firebird ü birazcık araşŸtırabilirmisiniz?

faceless
      Katılımcı

[quote:fa0b99cbc9=”Pontiac301″]Pasa galeridekiler bizim seksek murat abinin canım camarosu yani düz vites 350 plakası td 900 ama arabanın canına okumuşŸlar turşŸu olmuşŸ…caprice ise 3 yıldan beri satılık….[/quote:fa0b99cbc9]

aynen katılıyorum o camaroya bizde baktık ölmüşŸ bitmişŸ araba Şimdi bitane camaro bulduk ip gibi

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bide bana ip gibi camaro bulun 😥

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Tempest dedigim gibi abimler arastırdı adam arabayı atmıs 2 yıldan beri oylece duruyor.Lastigi bile yerinden kımıldamadı.Ama ustune bi ilan falan yazarlarsa zevkle soylerim.Bu arada arabayı bugunde gordum hala aynı yatıyor….

Pontiac301
      Katılımcı

74 var garajda uyuyo….ama kendime saklıyorum….

[quote:20029384e4=”TEMPEST”]bide bana ip gibi camaro bulun :cry:[/quote:20029384e4]

72camaro
      Katılımcı

bende satılık bir tane 76 model pontiac formula 400 var.boyası kaportası yapılmışŸ durumda.acil temizlik isteyen motoru şŸanzımanı yerde.detay isteyene fotoğŸraf atabilirim.fiyatı pazarlıksız 5milyar.eksik olarak ön camı yok.diğŸer parçaları maslakta bir depoda duruyor.
      ASPERFORMANS
      0216 565 93 40

Angelus
      Katılımcı
      72camaro
      Katılımcı

ıYıDE BU ARABALARIN NERESıYLE DRAG YAPACAK.BAŞLIK SANIRSAM DRAG ıÇıN ARABA ARIYORUM GıBı BıŞEYDı.BUNLARLA DRAG YAPMASI ıÇıN JET MOTORU FELAN TAKMAK LAZIM.HATTA O BıLE KESMEYEBıLıR.

faceless
      Katılımcı

Bu araba işŸine yarıyabilir sanırım…

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1290269

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hepinize teşŸekkür ederim araba alamadık çünkü makul bulamadık abim tatile gitti hala arıyoruz ama daha yavaşŸ..

ilk kırmızı camaro y la ilgileniyo sahibini falan bulabilirmiyiz?

Pontiac301
      Katılımcı

benimkinden hafif bulamazsınız……

acmecamaro
      Katılımcı

hala ariyorsa bende var 533 4139011

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

manisaya yerleşŸti abim ama foto neym bide fiyat yollarsanız iletirim

72camaro
      Katılımcı
      faceless wrote:
      Pontiac301 wrote:
      Pasa galeridekiler bizim seksek murat abinin canım camarosu yani düz vites 350 plakası td 900 ama arabanın canına okumuşŸlar turşŸu olmuşŸ…caprice ise 3 yıldan beri satılık….

aynen katılıyorum o camaroya bizde baktık ölmüşŸ bitmişŸ araba Şimdi bitane camaro bulduk ip gibi

ne alakası var muratın eski arabası benim arkadaşŸımda.daha yeni bir sürü malzeme getirdim ayrıca araba boyandı.eskisinden daha iyi durumda.yanlışŸ araba söz konusu

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version