Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar Chevrolet HHR

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Chevrolette eskiye dönüşŸten nasibini aldı bir inceleyin bakalım beğŸenecekmisiniz?

[img:baf0770d86]http://www.chevrolet.com/i/06/pic/hhr/photogallery/ext_gallery02.jpg[/img:baf0770d86]

http://www.chevrolet.com/hhr/

Sonradan inceleme fırsatım oldu bende pek beğŸenmedim.

faceless
      Katılımcı

bence hiç güzel değŸil kore yapımı arabalara benzemişŸ açıkcası..ayrıca benzin deposunun kapağŸının olduğŸu yer çok garip geldi bana..

atila
      Katılımcı

GARABET!!! Hiç bir kullanım amacına hitap etmeyen, retro tasarım olmasına rağŸmen markası ancak amblemden anlaşŸılabilen, kişŸiliğŸe muhtaç bir “dört tekerlekli nesne” 😡

piyu
      Anahtar yönetici

chevrolet amblemli bir ptcruiser (ama onun kadarda guzel degil)

illetyus
      Katılımcı

Yahu bazen dusunuyorumda…..

Son zamanlarda yeni olsun eskilerden olsun asagi yukari tum otomobil firmalari abuk subuk modeller cikartmaya basladi….

Benimmi zevkime ve “araba” anlayisima hitap etmiyor yoksa bunlari cizenlermi bi acaiplesti….Yada yoklama anketlerine gore hareket ediliyorsa insanlarin zevklerimi tuhaflasti…. :

Deminden beri resme bakiyorumda bu araba ne amacla kullanilabilir diye
      bir karar veremedim acikcasi. 🙄

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

katılıyorum illetyus bence yapılacak tasarım kalmadı artık bugüne kadar birsürü tasarım kullanıldı bundan sonra yeni şŸeyler bulmak zor..

bunları burakıp eskiye dönsünler artık.. paso muscle üretsinler, elektrik takviyeli falan hydra yada fark etmez ama bu tasarımdan vazgeçmeleri gerek

absolute
      Katılımcı

Yok bea hoşŸuma gitmedi.Nerde eski hot rod lar???

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version