Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar 1985 pontiac transam ariyorum

36 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      baras
      Katılımcı

herkese slm 1985 pontiac transam ariyorum.bildiniz bi satılık warmii?
      birde arabanın özellikleri hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim şŸimdiden saolun

Erman
      Katılımcı

Baras hoşŸgeldin
      O yıl Trans Am ler 305 cui..
      LG4 155hp, L69 190hp; LB9 lar TPI enjeksiyonlu 215hp..

ayrıntılı bilgiyi şŸirdgen.org ta bulabilirsin..

baras
      Katılımcı

saol olasınn

piyu
      Anahtar yönetici

baras neden 85 sana ozel bir durum mu var?
      eger kitt istiyorsan 84 modeldir…
      84 ise tr’de az var sanırım 3 ama ben sadece 1 tane biliyorum… kayınbirader’imde siyah renk… standart motor sorun cıkarınca yeni motor takılmıs ve 305 degil 350… 3 jenerasyon camaro-firebird’lerde motor-sanzıman sorunu olunca genelde 350ci yeni motor ve şŸ350 sanzıman koyuluyor…

Angelus
      Katılımcı
      baras wrote:
      herkese slm 1985 pontiac transam ariyorum.bildiniz bi satılık warmii?
      birde arabanın özellikleri hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim şŸimdiden saolun

Bebekte bir tane satilik mavi 85 transam var.

baras
      Katılımcı

bebek dedigin yenikoydeki mawiyi soyluyorsun hrlde shell ın onunde duruo sarı jantlı?ona baktım fena deil ama daha fazla araşŸtirmaya çalişŸiyorum yane 84 91 arası olabilir aslında

Anonim
      Ziyaretçi

Aaa bende oraya çok yakın oturuyorum benim mustang’i görmüşŸ olman gerekir bayağŸı ünlüyümdür oralarda 😈 oradaki pontiac fena değŸildir fiyatıda makuldür bu arada belki alaksız olucak ama 19 milyara modifiyeli 320 hp 94 camaro var çok temiz ve az km hani bu tarz bi şŸey arıyorsan çok acil satılık var ihtiyaçtan aklında bulunsun.Ya alırsan filan amerikan her türlü yardımcı olurum ben oraya çok yakın oturuyorum parçacısıydı motorcusuydu filan tanışŸtırırım sen yeterki al amerikan 1 tane pişŸman olmazsın daha evvelden onda kartal işŸareti vardı ne güzel duryordu sahibi söktü 👿

Angelus
      Katılımcı

Eleanor 68 cumartesi günü beşŸiktaşŸta kırmızı mustangi ve göbeğŸiyle ortalığŸı yıkan senmiydin yoksa ?

Anonim
      Ziyaretçi

cumartesi öğŸlene doğŸru beşŸitaşŸdaydım ama ne göbeğŸi onu anlamadım ancak yanladığŸım olur beşŸiktaşŸda ,sahilde filan ama göbek ne anlamadım benim göbek mi 1.85 ‘im aaa 85 kiloyum yapmadığŸım spor yok bide göbeğŸiğŸm yok yarışŸmacılara başŸarılar.Seni iyi görmemişŸim anında geçeilirdin çokk mopar,gm yedim ben oralarda hahaaha

Angelus
      Katılımcı

He hee heeeee valla zor sığŸmışŸ görünüyordun arabaya Bu arada tam dönerken barborosa amcanın birini ve 3-5 hatunu zıplattın amcayla, hatunlar bayaa bir saydırdı arkandan…

Anonim
      Ziyaretçi

Sen nerede oturuyorsun angelus bak baras var ya kapı komşŸum çıktı neredeyse bizim buradaymışŸ beni görmüyormuşŸ hep ahahah sen neredesin sende alt kat komşŸum filan çıkma Ya bide galiba ben o değŸilim sen karışŸtırdın ben o sinanpaşŸa pasajı var işŸte beşŸiktaşŸın meydanının oralardaydım sen karışŸtırdın bu arada hiç uğŸraşŸmasın kadınlar almam onları bende ne çıtırlar ortaköy feşŸettim be

Angelus
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:
      Sen nerede oturuyorsun angelus bak baras var ya kapı komşŸum çıktı neredeyse bizim buradaymışŸ beni görmüyormuşŸ hep ahahah sen neredesin sende alt kat komşŸum filan çıkma Ya bide galiba ben o değŸilim sen karışŸtırdın ben o sinanpaşŸa pasajı var işŸte beşŸiktaşŸın meydanının oralardaydım sen karışŸtırdın bu arada hiç uğŸramasın kadınlar almam onları bende ne çıtırlar ortaköy feşŸettim be

Hahh tam oralarda gördüm işŸte. Ben beşŸiktaşŸ yıldızdayım bu arada.

Anonim
      Ziyaretçi

e güzel yaw hep amerikancilar karşŸıda diye biliyordum demek buralarda da varmışŸ hahah

illetyus
      Katılımcı

Var var……, Var da……

Bu taraftakiler birbirlerini tanimiyor…… 😆

Anonim
      Ziyaretçi

yaw gerçekten hep arabalraımızın resmi var kendimizin resminimi koysak acaba 🙄

piyu
      Anahtar yönetici

üyelere özel bisiler planlıyorum… arabalar bolumu de guzel degil suanda… daha guzel bisi dusunuyorum…

hem birbirimize farklı uzmanlık alanlarında da yararımız dokunabilir…daha guzel bir grup oluruz…

Lowrider
      Katılımcı

bende fulyadaydım şŸimdi şŸişŸlideyim. ama araba fulya da kalıyo

cuncak
      Katılımcı

baras selam
      ben cüneyt
      1985 trans am var bir tane satılık
      yeniköyde shell benzincisinin önünde duruyor sürekli, camında satılık ilanı ile, mavi renkli dışŸardan fena gözükmüyor istersen telefonu yazıyor üstünde bakabilirim
      mailimi vereyim sana
      cun_cak@yahoo.com

Anonim
      Ziyaretçi

Baras değŸil nuri adı o baktı arabaya bende baktım hatta bide tekrardan beraber bakıcaktıkta adam iftara gitmişŸti biliyor yaniarabayı nuri

baras
      Katılımcı

ben gecen gun baktım arabaya aradım seni Eleanor68 kapalıydı telin .araba giderken stop edio fln bişŸeler war yok abicim kalsın dedim
      aramaya dewam edioruz

Anonim
      Ziyaretçi

Evet kapatmışŸ olabilirim o zaten kaç aydır oradaydı demekki bi arızası varki bi türlü satılamadı boşŸ ver başŸka buluruz ama keşŸke 73 ve ya aşŸağŸı bi model alsan. 80lilerin tipini beğŸeniyorum diyorsun kara şŸimşŸeğŸi filan mı izledin ne yaptın

gtagucu
      Katılımcı
      baras wrote:
      .araba giderken stop edio fln bişŸeler war yok abicim kalsın dedim
      aramaya dewam edioruz

O tip şŸeyler küçük sorunlar kolayca yapılabilir, hatta öyle küçük sorunlar için pazarlıkta 1-2 milyar daha çok rahatça indirebilirsin.

Araba bakarken ön camında sürücü tarafında kaputa yakın bir yerde VIN kodu yazar 15 hane civarı. O kodu kaydedip buraya gönderirsen arabanın fabrika çıkışŸlı bütün özelliklerini bulabiliriz. Hatta kapı içinde veya bagajda da rpo kodları varsa onlarıda kaydet onlarla da araba ne donanımlarla gelmişŸ onları öğŸrenebiliriz.

baras
      Katılımcı

bidaha bakarsam yazarım kodlları saol olasın

Angelus
      Katılımcı

84 Camaro vereyim sana muayyer

piyu
      Anahtar yönetici

dur daha yeni aldın nereye

Angelus
      Katılımcı

85 IROC-Z alma durumum var garajda 3 arabalık yer yok maalum ekonomik koşŸullar

gtagucu
      Katılımcı

O hurdaya çıkmışŸ dediğŸin IROC-Z vardı onumu düşŸünüyorsun? 350 motordan 305 motora inmek? Benzin için geçiyorsun galiba?

Pontiac301
      Katılımcı

şŸird gen almak artık akılcı değŸil…Third gen sahiplerinin üstedikleri rakamla baya 1-2 dolar daha koyup 4.gen alınabilir seviyede…. Bence 4 e yüksel daha iyi ama sen bilirsin…

gtagucu
      Katılımcı

Ama şŸu da var 4. nesillerde vergiler 2milyardan başŸlıyor 10 milyara kadar çıkıyor. Zaten 4. nesillerin bu kadar ucuzlamasının sebebide bu Vergiler çok girdiğŸi için herkes bir an önce elinden çıkarmaya çalışŸıyor. Mesela 15bin YTL’ye 96-97 Mustang GT bile bulunabiliyor ama aldınmı da her sene 4.5bin YTL vergi veriyorsun.

3. nesillerde en az vergiyi veriyorsun + bence 3. nesiller 4. nesillere göre daha güzel. Zaten teknoloji ve yapı olarak ikiside aynı 4. nesiller 3. nesil üzerinden gelişŸtirilmişŸ.

Pontiac301
      Katılımcı

vergiler konusunda mtv şŸablonunda görülen öyle ama normalde öyle değŸil…mesela bizim 94 cherokee 5,2 ye 1,390 ytl vergi ödüyoruzki…gayet normal,bütün 93-94 camaro firebirdlerde aynı şŸekilde indirime giriyor…bu sene 95 lerde giricek.Zevkler ve renkler tartışŸılmaz ama üçüncü kasa çok daha köşŸeli,4 üncü kasalar bence tasarım harikası.Bende 3 severim ama ikisininde fiyatı aynıysa 4 e binerim.Birde türkiyedeki servisler 3 üncü kasaların arıza elektronik proglarıda,çoğŸunda yok…hep 93 model ve yukarısı.Buda benim seçimimde bir etken… Yinede kişŸiden kişŸiye değŸişŸir tabi…

Angelus
      Katılımcı

3. jenerasyon bence 4. jenerasyondan çook daha karizmatik güzel vede iyi. KöşŸeli arabaları hep sevmişŸimdir. 4. jenerasyon bence gereğŸinden fazla yuvarlak hatlı. Zaten delikanlı amerikancı yuvarlak hatlı capon kırması-benzeri arabaya binmez dimi

piyu
      Anahtar yönetici

2.jen hatta 1.gen en babası ne 3 ne de 4

Erman
      Katılımcı

69 ilk oldugu için.. 73 ve 74 güclü ve efsane oldugu için cok büyük saygım ve sevgim var.. Gerçi Trans Am her zaman efsanedir de..
      3. jenerasyon benim hayalimdeki araba görünüşŸüne sahip kesinlikle.. Ona benzemedigi için bütün arabalar bana kusurlu geliyor.. Kara ŞimşŸekten kaynaklanıyor bunlar.. Bilinç altımıza işŸlemişŸ ne yapalım..

4. jenerasyonun da yeri ayrı ben de onun bir tasarım harikası oldugunu düşŸünüyorum.. Arabanın yandan görünüşŸüne lütfen bir bakın S gibi bir kıvrımı var.. spoiler ın şŸekli, aynalar, ram-air.. aklınıza ne gelirse.. arabanın heryeri cok güzel ve bütün, sırıtmıyor.. çok ileri bir tasarım modern arabaların gelebilecegi son nokta.. çok mu abarttım? 8O.. neyse işŸte.. saygı duyuyorum..

gtagucu
      Katılımcı

3. nesil TA’ların tasarımcıları öyle bir araba tasarlamışŸlar ki günümüz koşŸullarında bile modern hatlara sahip, zamanının çok ötesinde bir araç.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Trans Am her ne kadar övgüyü hak ediyorsa Camaro da en az Trans Am kadar övgüyü hak ediyordur.Veya da tam tersi Camaro ne kadar övgüyü hak ediyorsa Trans Am da o kadar övgüyü hak ediyordur.Ayrıca Trans Am ilk üretildiginde Camaro nun modifiye edilmişŸ modeli olarak kabul edilir…ıkiside EfsanelesmişŸ Spor Amerikan otomobilidir…
      Zaten Camaro ve Trans Am kardestir : )
      Bizde 77 Camaro da oldu 76 Trans Am de…ikisininde herseyi aynıydı nerdeyse(Sadece Trans Am in motoru daha buyuk ve daha gucluydu.Camaro:305-150hp,TransAm:400-200hp).Yani bana gore ikiside mukemmel Amerikan Araba lardır…(her modeli ve her jenerasyonu ama 1. ve 2.jenerasyon bambaskadır…)

Pontiac301
      Katılımcı

EllenmemişŸ bir transam e bin bi çık bakalım birde camaroya….bende aynı anda 74 camaroda vardı 79 transam de ikiside ellenmemişŸ şŸiir gibi arabalardır ve ikiside halen aynı formda….arada dağŸlar kadar fark var…. pontiac her zaman bir adım öndedir…zamanında sıfır satışŸ fiyatlarıylada kendini belli etmişŸtir….

Erman
      Katılımcı

70’lerde en ünlü ve moda olan amerikan spor araba Trans Am’di..

36 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version