Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar ARANIYOR 75 – 77 ARASI NOVA,PONTIAC VEYA BUICK

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      chevyman
      Katılımcı

TEMıZ 6 VEYA 8 FARKETMEZ YERDEN OTOMATıK OLURSA ıYı OLUR ARTIK DEDE ARABASINA GEÇıŞ YAPIYORUM 😆 ONUN ıÇıN BıLDıÐıNıZ BıRYERLERDE VARSA HABER VERıRSENıZ SEVıNıRıM MAIL ADRESıM camaroman@superonline.com şŸimdiden teşŸkkürler

haldic
      Katılımcı

Camaroman dostum, kemik rengi Nova olmadı galiba, bende araşŸtırıyorum. bu aralar görüşŸelim yoğŸun değŸilsen bi iftar felan yaparız,

chevyman
      Katılımcı

hakanım arabayı buldum 8 otomatik buick buldum yarın alıyorum inşŸallah biraz evvel pazarlığŸı bitirdik sana arabanın resimlerini mail atarım bu arada istediğŸin zaman iftar olayını gerçekleşŸtirebiliriz ne zaman dersen zaten bayağŸı oldu görüşŸmeyeli özledik valla

Pontiac301
      Katılımcı

buıck alma abicim başŸına dert çıkarır….muhtemelen UU 266 yı alıyosun… kapı döşŸemelerinden belli nasıl bişŸey olduğŸu:) Gel sen bana güven novadan şŸaşŸma….

Pontiac301
      Katılımcı

Suadiyede kaya bainin sokağŸında duran yeşŸil renkte 6 otomatik klimalı bir 75 nova var concours. çok ciddi bir arabadır…. sahibi hafif yüksekten uçuyor… 8,5 diyo ama kafasına basılıp alınır… senin istediğŸin gibi koltuklar bucket seat ve araba yerden otomatik…plakası tp 249… Skylark seni üzer çünkü 350 buıck makinasının hararet dırdırı bitmiyodu..benimde vardı zor kurtuldum… Zaten abi novanın birde aksesuarlarının sıfırı çok ucuz.Mesela taksimi ara 77 skylarkın ön sinyalleri 120 milyon çifti… novanın ise 30 milyon… aynı şŸekilde skylarkın stopları çifti 150 milyon novanınkiler 70 milyon… Daha böyle kıvır zıvır bir sürü detay var…. 75-76-77 novadan asla şŸaşŸma… mümkünse birde 6 silindir al benim gibi problemsiz mis gibi bin abicim:)))

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version