Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar ACıL SATILIK 1974 FIREBIRD

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cenkbalta
      Katılımcı

1974 FIREBIRD FORMULA .. 400MOTOR TH-400 V8 OTOMATIK. ACIL SATILIKTIR. 8,000USD ❗ 0535 621 32 85 CENK

Pontiac301
      Katılımcı

Hangi formula bal köpüğŸü turşŸu olanmı? yoksa AN 007,olanmı? yada tanımıyorsak rengi ne renk ve nerelerde dolaşŸır araba…????

cenkbalta
      Katılımcı
      Erman
      Katılımcı

Allahallaaa.. 74 te tek farlı olmuyor muydu?! Ben karışŸtırıyor muyum? Bu smokey and şŸe bandit görünümlüler 77 de başŸlamadı mı?

oldsmobile
      Katılımcı

evet o kafalarin 77 den baslamasi lazim… sanirim bunun kafa degistirilmis o senelerdekilerle.. cunku etrafta baska transamlarde var o sekilde baska senenin kafasiyla satilan veya gezen… satiliklarda bile cikiyordu farkli kafa ile satilan…
      abi bide bu transamde masallah 400 motor var zaten benzin derdinden bunun kafayi kafama takacak durumda olamam ben sahsen
      allah benzin istasyonu olan birine nasip etsin benim gibi normal fanilere degilde

Erman
      Katılımcı

iyi bari 400.. o yılda 455 Super Duty Trans Am’ler de vardı..

Anonim
      Ziyaretçi

Cenk abinin araba sarıyer taraflarında dolamaktadır rendi kırmızıdır ve güzel toplu aklı başŸında bir arabadır alıcak olan arkadaşŸ şŸaslıdır bence bu fiyata çok iyi bir ara araba

piyu
      Anahtar yönetici

Sitemiz ilan tahtaları henuz yayında olmadıgından bu mesajı silmedim. Forum’larımıza satılık ilanları maalesef bırakılmıyor. Bu hafta ılan tahtalarımız yayına girecektir.

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version