Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar Polis Garaj Baskını

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Beyler,

Bugün 6 – 7 arkadaşŸ amerikanlarımızı park ettiğimiz şŸahsa özel garaj polis tarafından basılmışŸtır. Polis arabaların motor,şŸaşŸe ve ruhsatlarını kontrol edip bir yamuk varmı arabalarda yokmu ona bakıp araç sahiplerinin ifadelerini almışŸ. Benim arabayada baya bir takmışŸlar neyse taksiye atlayıp gidip garaja hallettik mevzuyu. ǖğrendiğimize göre camiadan biri veya birileri ortalığı karışŸtırmışŸ.. Olayın peşŸindeyiz bu iftarayı atanlardan hesabı sorulacaktır..

fehmi
      Katılımcı

HADıııı YAAAAAA VALLA AÐZIM ALJIK OKUDUM CıDDıMı BAK SEN YAZDIKYA HANı BıŞEYLERE O YǜZDENMı ACABA GERLJıÐ NE ALAKASI VAR ONUNLA DESENE

riko
      Katılımcı

fehmi, benimde aklıma direk aynı şŸey geldi, ama sanmıyorum.

Angelus
      Katılımcı

Yok başŸka şŸeyler çekememezlik veya rakip görme vs.. vs… vs…

fehmi
      Katılımcı

katılıyorum sana angelus sizin orda çekemeyenleriniz tarafından yapılmışŸ alçak ve çok ucuz adamların işŸidir o

Emre Þan
      Katılımcı

ben anlamadım şŸimdi. kimin ne çıkarı olabilir ki böyle bir baskından? ayrıca bu garaj ne garajı bildiğimiz otopark gibi bi kaç amerikanın bi arada durduğu bi garaj mı? aydınlatırsanız sevinirim.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

geçmişŸ olsun diyim. polisler azıp parka çekebilirlerdi çekerkende hırpalayabilirlerdi arabaları

illetyus
      Katılımcı

Bir kac kez de benim basima geldi beyler…….
      Sallamayin o kadar fazla !
      Yem atiyorlar, yemediginizi anlayincada uzayip gidiyorlar.

Angelus’ un, garaja geldikleri tarihe dikkat edin ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz. Gercekten ciddi bir arastirma yada ihbar durumunda, siz olmasaniz bile arabayi ordan alirlar muayeneye gotururlerdi.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tarihle ilişŸkisini anlayamadım, aybaşŸı falanmı?

riko
      Katılımcı

illetyus, tarihle alakayı bende kuramadım. 4 temmuz ne ola ki, Amerikanın kurtuluşŸu mu?

firrebird
      Katılımcı

aaa nasıl yanii ?!?
      hacım çok geçmişŸ olsun, umarım tekrarı olmaz bi daha

hakkatten çok şŸaşŸırdım, senin araba hala aynı garajda mı duruyodu ?
      abi hayret bişŸey yaa, memlekette herşŸey süper yolunda sıra amerikanların ruhsatlarını, muaynelerini kontrol etmeye geldi… 👿

Angelus
      Katılımcı
      emresan wrote:
      ben anlamadım şŸimdi. kimin ne çıkarı olabilir ki böyle bir baskından? ayrıca bu garaj ne garajı bildiğimiz otopark gibi bi kaç amerikanın bi arada durduğu bi garaj mı? aydınlatırsanız sevinirim.

Duruma göre 8-10 Amerikanın bir arada durduğu şŸahsa özel bir zemin dairesi .. Garaj diyebiliriz..

Vedat
      Katılımcı

Her dakikada bir araba soyuluyor, yahutta yürütülüyor, yani calınıyor onun icin böyle kontrollere pek tepkili bakmamak lazım. Evraklar tamamsa – No Probs…

76nova
      Katılımcı

benim 66 diriksiz küheylanı işŸyerinin önüne par ettim aynı gün kapıyı açip çalmak istemişŸler neyse insan lar polisi aramışŸ ve hırsızlar aynen tüymüşŸ beni aradılar gece saat 1gittim aracı alıp başŸka güvenli yere çektim bu uygulamalar olmalı derim.

Freak
      Katılımcı

GeçmişŸ olsun Angelus.
      Umarım bulursun şŸerefsizi.

Angelus
      Katılımcı

Kim oldukları belli oldu ( 2 kişŸiler) ve amerikan camiasında herkesin tanıdığı insanlar – isimleri bizde – Hiç bir polemiğe girmeden kendilerini attıkları iftiralara istinaden mahkemeye veriyoruz yakın zamanda kim olduklarını duyarsınız…

Herkese desteklerinden ötürü teşŸekkür ederiz…

Anonim
      Ziyaretçi

Sinek küçüktür ama mide bulandırır işŸte, çok geçmişŸ olsun Angelus.

zimazima
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      Kim oldukları belli oldu ( 2 kişŸiler) ve amerikan camiasında herkesin tanıdığı insanlar – isimleri bizde – Hiç bir polemiğe girmeden kendilerini attıkları iftiralara istinaden mahkemeye veriyoruz yakın zamanda kim olduklarını duyarsınız…

Herkese desteklerinden ötürü teşŸekkür ederiz…

abi boşŸver mahkemeyi falan sen isimleri ver bize gerisine karışŸma 👿

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version