Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza AmerikanAraba.com 1.Drag Yarışı VCDsi satışta

• Bu konu 13 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce piyu tarafından güncellenmiştir.
13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

[img:72336e7d50]http://www.amerikanaraba.com/store/cd_cover.jpg[/img:72336e7d50]
      VCD’de neler var?
      -YarışŸmacıların tanıtımı ile ilgili klip
      -Sıralama Turları öncesinde yarışŸmacılarla yapılan bilgilendirme
      -Sıralama Turları
      -Sıralama Turları sonrasında dereceler ve eşŸleşŸmeler
      -YarışŸma videoları
      -YarışŸma sonrasına ait kısa klip

VCD toplam 47dakika’dır. VCD’ler kargo ile gönderildiğŸinde zarar görmemesi ve hatıra olarak saklanabilmesi amacıyla siyah plastik kutularda paketlenmişŸtir.

Fiyatı nedir?
      VCD’lerin fiyatı 5milyonTL (5YTL) olup kargo ile gönderildiğŸinde ücreti(yaklaşŸık 4milyonTL) alıcıya aittir.

Nasıl Satın Alabilirim?
      1. Hesabımıza havale yaptıktan sonra VCD’nin gönderilmesini istediğŸiniz adrese ait isim-adres-telefon bilgilerini admin@amerikanaraba.com adresine göndermeniz sonrasında 2 gün içerisinde elinizde olabilecektir. Hesap Bilgileri
      2. İstanbul Anadolu yakasında CersanAyna’ya (h.içi 08:00-17:30, ctesi 08:00-13:00)
      3. veya İstanbul Anadolu yakasında VipSpeed’e (h.içi ve ctesi 10:00-20:00) uğŸrayarak anında satın alabilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde Kredi Kartı’da kullanılabilecektir…[/img]

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

ya ben gecen gun vcd yı alıcaktım vip speed ataturk otosanayi sitesinde diye aklımda kalmıs sonra gittim arıyorum ariyorum yok allalllaa….
      sonra eve geldim baktım meger goztepe sanayi sitesine tasınmıs yakında alıcam ama

piyu
      Anahtar yönetici

Bana ne zaman gitme ihtimalin olduğŸunu ve ismini ǖzel Mesaj olarak atarsan, sana rezerve bırakabilirim… Ne zaman satılacağŸı belli olmuyor, kalmamışŸta olabilir….

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

tamam ben sana mail atarım

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

Christine çalışŸmıyo cd boşŸ gözüküyo

isyannnnnnn

yakın zamanda başŸka isteklerim olucak onlarla Christine i de isticem şŸimdilik bye

bu arada bullit çok kötü bi film mişŸ sevmedim

piyu
      Anahtar yönetici

Tempest mail atmışŸtım sana. Kısmen haklısın pc’de vcd boşŸ olarak gözüküyor fakat dvd veya vcd player’da okuyor (sorunsuz). Buna ilişŸkin bir uyarı ekliycem. Sen bu seçeneğŸi denemendin sanırım. OlanağŸın var ise tekrar denemeni istiycem ya da olmadı diyorsan sana başŸka bir siparişŸinde bir film hediye ederim telafi etmişŸ oluruz.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

vcd player ve pc de denedim ama dvd de denemedim onuda denicem

Qurny
      Katılımcı

sayın adminim , kredi kartıyla ne zaman alabilcez?Bi de nası alıcaz amerikanaraba.com dan mı?

piyu
      Anahtar yönetici

kredi kartı ile satıs cok yakın ama bir cekindigim var, calıstıgım firma ingilizce arayuz saglıyor… kullananlar turkce nerede diyebilir diye ugrasıyorum…

havale edebilecekseniz admin@amerikanaraba.com adresinden iletişŸme gecebiliriz. ya da 29 Mayıs günü 3.Drag yarışŸında satınalabilirsiniz.

Qurny
      Katılımcı

[quote:1cb3f0b474=”piyu”]kredi kartı ile satıs cok yakın ama bir cekindigim var, calıstıgım firma ingilizce arayuz saglıyor… kullananlar turkce nerede diyebilir diye ugrasıyorum…

havale edebilecekseniz admin@amerikanaraba.com adresinden iletişŸme gecebiliriz. ya da 29 Mayıs günü 3.Drag yarışŸında satınalabilirsiniz.[/quote:1cb3f0b474]

Bilgi icin tesekkür ederim

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:ba5685c73f=”TEMPEST”]vcd player ve pc de denedim ama dvd de denemedim onuda denicem [/quote:ba5685c73f]

vcd player’da olmuyorsa gercekten bir sorun vardır… benim hatam olmalı… yeni birseyler alacagın zaman ya da olması musait bir zamanda ya ücret iadesi yapayım ya da sana baska birsey gondereyim… sen sec… (yeni film gonderdigimde kargo odemen gerekecek istersen ücret iadesi yapayım.. herhangi bir karısıklık olmasın diye bana mail atarmasın tempest… kusura bakma

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

problem değŸil yakın zamanda ist e gidicem sanırım orda alabilirim mail atarım ozaman

atay
      Katılımcı

2. si ne zaman piyasada?

piyu
      Anahtar yönetici

yolda geliyor…az kaldı… 🙄

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version