Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza AA 2.Drag Yarışı VCDsi hazırlanıyor (tanıtım videosu ekte)

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

AmerikanAraba.com 2.Drag YarışŸı VCD’sinin tamamlanmasına çok az kaldı. O süre içinde tdı damağŸınızda kalacak bir video hazırladık. Sol menüde bulunan Indirilecek Dosyalar / Videolar menüsünde bulabilirsiniz…

Dosya boyutu yaklasık 13mb oldugundan ve ilk zamanlarda aynı anda bircok kisi download etmek isteyeceğŸinden sorunlar yaşŸayabilirsiniz. Acele etmeyin…biraz sonra tekrar deneyin…

http://www.amerikanaraba.com/modules.php?name=videolar&d_op=viewdownload&cid=1

Seyrettikten sonra buraya görüşŸlerinizi yazmanız diğŸer kişŸiler için aydınlatıcı olabilir…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hemen iniyo ve dosya bozuk

yarın yine denicem

atay
      Katılımcı

olmuyor… 😥

piyu
      Anahtar yönetici

tekrar yukledim…

kendim yaptım diye soylemiyorum cok hosuma gitti…

bakalım siz ne dusunuyorsunuz?

atay
      Katılımcı

açilmiyor

faceless
      Katılımcı

Piyu dosyayi http://rapidshare.de/ upload edip öyle bi link açsana??? O zaman kesin iner gibi böyle bendede inmiyor… 😥

ozz
      Katılımcı

iniyor ama aclLmlyorrr

piyu
      Anahtar yönetici

Cok pardon yaw… sinir oldum… cok buyuk hevesle vcd’yi bırakıp yaptım… size gaz versinm diye ama birturluı seyredemediniz…

cuma sabahı erkenden ilgilenicem…(evde internet cok cok yavas…maalesef sabaha kaldı) 😡

Qurny
      Katılımcı

adminim indiremiyorum

piyu
      Anahtar yönetici

rapidshare’e yukleyip linki duzelttim..buraya da yazıyorum…alın arkadaslar artık….

http://rapidshare.de/files/1730964/aa_2drag_high.zip.html

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Dogan abi eline saglık gercekten cok guzel olmus cok begendim.Simdi vcd yi almak için daha cok sabırsızlanıyorum.cok guzel olmus.Hele calan muzige hasta oldum.

faceless
      Katılımcı

Güzel olmus cidden.. 😈

piyu
      Anahtar yönetici

😈

istediğŸimde buyduuuuuuuu

rs6 bolumu nasıl… onun videosu var… hatta suanda rs6’nın motor ozelliklerini dogru alabilmek icin baglanmıstım… vcd cooooookkkk yakında bitiyor…

muzik’te sammy hagar…i can’t drive 55 (chevrolet’den bahsediyor)

Qurny
      Katılımcı

adminim izledim video yu cok güzel yerleri yakalıyıp,tanıtım videosunu olusturmussun emek kendini belli ediyor..Tebrik etmek istiyorum sizi

yalnız dikkat ettinizmi bilmiyorum tanıtım bölümünde sıra kırmızı bi camaro ya geliyor.O sırada birisi hemen arabanın kaputa elini koyup poz veriyor,biriyle konusuyomus gibi yapıo sanırım sonra numarasının cok belli oldugunu farkedip uzaklasıo ordan

Adminim bisey daha sormak istiyorum video kalitesi,tanıtım videosu oldugu icinmi düsük?

Bu da son : Sanayide 1000 hp bi amerikan var (tam 1000 deil iste 950-980 falan) onun kalkıs videosu var bende de önünü bi kaldırıo pistin sonunda indirio hatta önü indirince bi de spin atıyo
      ǖyle bi görüntü yakalıyamadım burda belki de bilerek yapmadılar?Yani rakipler birbirine yakın araclardı da Zaman önemli oldugu icinmi yapmadılar?
      Mesela ben atay abinin ön kaldırabildigini duymustum?

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

Mükemmellllllll

SǜPER

MEGA

ULTRA HıPER bişŸi

ama başŸındaki kalkışŸların hızlı geçmesi pek olmamışŸ da gerisi çooook gizel

DiamonD
      Katılımcı

Çok güzel olmuşŸ ellerine sağŸlık.VCDyi sabırsızlıkla bekliyorum…

piyu
      Anahtar yönetici

Tempest o kalkışŸları bilerek hızlandırdım…tadı damakta kalsın diye ) hani ruzgar gibi gecti olsun diye….. ) amac vcd cıkınca hemen alınması…

Qurny o kırmızı Camaro’lu Cihan (klasik.org) espri olsun diye yaptı onu… gulduk zaten… ayrıca birde corvette burnout yaptıktan sonra “bende yapardım ama motors soguk” esprisi var o da kayıtlarda

VCD kalitesi cok cok daha iyi… ben cok begendim…sadece sıralam turlarında ve kalkısların basında bazı eksikler var… bu sarkıyı (sammy hagar-i can’t drive 55 ve ac-dc’nin 2 sarkısını kullanıyorum) gecisler cok daha guzel oldu… suanda yarıdan sonrası tamamlandı… tanıtımları hazırlıyorum…sonrada sıralama turları var sanırım en gec 2-3 gunu kaldı…

Anadolu yakası kolayda Avrupa yakasında alabileceginiz biryer bulamıyorum… 😥

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

AmerikanAraba 1.drag ve AmerikanAraba.com 2.drag yarısının vcd lerini izledim.1. si ses ve goruntu kalitesi olarak dusuk ama yinede guzel.2. si ise cok cok daha kaliteli 1.sine oranla. ıster ses ister goruntu bakımından.Ben cok begendim.Ellerine saglık Dogan abi.

Simdi gözümüz AmerikaAraba.com 3.Drag yarışŸının vcd sinde 🙄

piyu
      Anahtar yönetici

Haberler hiçte iyi değŸil, benim cekim yaptığŸım canon video kamera idi yarıslar sırasında bili bitti, bende sarj edemedim, sagolsun yarısmacılarından birinin tanıdıgı bana kamerasını verdi, bende onunla kayıt yaptım, sonra tekrar canon’a dondum…

eve geldigimde bomba oldu… sony ile kaydettiklerimi seyredemedim… goruntu cok bozuk…

bir sony kamera bulup denemeye calısıcam ya da bu yarısın vcd’si olmayacak sanırım… cok guzel bir seri olacaktı…bakalım umarım cozerim…

Lowrider
      Katılımcı

abi benimde çekim yaparken pilim bitti, aldığŸım yedek pilde boşŸ cıktı süper oldu yani. ama butun arabaların 2-3 fotografı ve 5-6 tanede kalkışŸın videosu var onları sana cdye cekip veririm.

piyu
      Anahtar yönetici

bi bahtsızlık var ama cozemedim…

4.yarısa daha profesyonel birsey yapmam lazım… artık farz oldu…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sen yap da pro su falan önemli değŸil

bide vip speed nerde yada ben hadımköye giderken nereye uğŸrayıp alabilirim bu vcd leri

piyu
      Anahtar yönetici

vcd’leri sadece CersanAyna’dan alabilirsin artık…baska biryerde yok…

http://www.CersanAyna.com adresinde adres bilgileri var…ama Hadımköy cok alakasız kalıyor…istersen kargo yapayım…2-3 fazla odersin ama…(almadıgın film filan varsa tumunu gondereyim…indirim filan yaparım kargo beles gelir, hallederiz yani…ya da istersen bekle 3.yarısın vcd’sini yapabilirsem onu da alırsın…)

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version