Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza 4. yarışın DVD'si

• Bu konu 4 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 18 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

Dün 4 yarışŸın dvd’sini izledim ve inanılmaz güzellikteydi doğŸan abi ye tekrardan teşŸekkür ediyorum gerçekten çok emek harcanmışŸ işŸin en güzel tarafa görüntü kalitesi süper 0 kayıpla aktarılmışŸ. Sanki o anı tekradan yaşŸıyorsun görüntü kalitesi iyi ,renkler daha bi canlı vs vs…
      Budan sonraki yarışŸlar bence kesinlikle dvd de olmalı benim düşŸünceme kaltılamayan arkadaşŸlar varsa 4. yarışŸın dvd sini izlemaden karar vermesinler derim .Evet bu kadar alkışŸlama yeter gelelim kızdığŸım tarafa

Benim arabayı niye okadar az çekmişŸsiniz moparı seviyorsunuz,gm ‘i seviyorsunuz peki mustang i niye sevmiyorsunuz o sizin üvey evladınız he mustang i niye hor görüyor sunuz hahah tabi bu şŸakayla karışŸık dokundurmaydı güldürme amaçlı

ArkadaşŸlar doğŸan abiyi bir kez daha tebrik ediyorum ve sizede 4. yarışŸın dvd sini almanızı tavsiye ediyorum aradan uzun seneler geçip terardan izlenilidiğŸinde gözleriniz yaşŸartıcak güzellik te olmuşŸ

piyu
      Anahtar yönetici

Cihan sağŸol.

ArkadaşŸlar Cihan bana mailde beğŸendiğŸini yazmışŸtı, bende görüşŸlerini Forum’lara aktarmasını rica ettim. Aman yanlışŸ anlaşŸmalar filan olmasın ne kadar objektif olduğŸumu herkes biliyor sanırım… kötüyse kötüdür

Cihan ben hem organizasyonda hem kamera’da, hem sorunları problemleri çöz filan derken kaçanlar, istediğŸim gibi çekilmeyenler kesin oluyor. Bundan sonrada %100 memnunum diyemiyorum… 2006’da insallah daha profesyonel bisiler yapabilirim.

Bu arada 5.yarıs dvd vcd’ye 1-2 gün içerisinde başŸlıyorum. Hadi bakalım hayırlısı…. ondan 1-2 hafta sonra da 3.yarışŸı ele alıcam… o en zoru olacak…

Anonim
      Ziyaretçi

Ben çok beğŸendim güzel olmuşŸ bence o benim mustang az görünüyor filan şŸakaydı yaw zaten topu topu 1 mustang vardı yarışŸan az gökzüküyor gibi olması normal haaha dğŸer yarışŸaların artık dvd olması şŸart derim ben hele o sonlara doğŸru resimlendirme çok süper olmuşŸ .Ben ce abi diğŸer gelicek dvd lerde şŸöyle bir köşŸe yapsan ‘showtime ‘diye lastik haşŸllayanlar işŸte yanlayanları ,komik anları filan koayarsın.DoğŸan abi bide mağŸazaya daha fazla film düşŸünüyormusun ben bi sürü film bilyorum eğŸer bulamıyorum daha koyucak film diyorsan ben bi kaç tane daha film biliyorum yardımcı olurum.

piyu
      Anahtar yönetici

en sondaki fotolar bolumunu bende cok seviyorum…

3. ve 5.yarısı da dvd ve vcd olarak hazırlıycam zaten… kalite gittikce artmalı yerimizde saymayalım

baska film? ne var? piyasada satılanları koymak istemiyorum…o zaman kopya olayı filan ters… bunlar piyasada satılmayanlar… f&f serisini koymuyorum mesela

sen yaz ben bilip bilmediğŸimi, olup olmayacagını soyliyim…

Anonim
      Ziyaretçi

Sokak yarışŸları ile ilgili olan fiilm de başŸ rolü 1970 Mustang paylaşŸırken diğŸer arabaları tepeliyor ve kötülere raconu kesiyor

DoğŸan abi bi kr kaç tane daha vardı bilidiğŸim şŸimdik aklıma gelmedi hatırlarsam filmleri yine yazarım bu film çok babadır 1993 yapımı sorun çıkarmaz bence

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version