Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza Takvimler Hazır…

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

ArkadaşŸlar biraz geç olsa da Muscle Cars 2006 Takvimi hazır. Talep kaç adet gelir bilemediğimden kısıtlı sayıda hazırladım. Tüm detaylar bu sayfadadır. Takvim yan a4 boyutlarında (dosya kagıdı tabir edilen boyuttur). Kullanılan malzeme 200gr’lık özel kağıt ve baskıda ozalitçilerde kullanılan büyük printer’lardır. Baskı, foto kalitesi gerçekten üst seviyededir. Her aya ait fotoda bulunan Amerikan ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Aylar arka arkaya sayfalarda olduğundan toplam 8 sayfa bulunmaktadır. ǜst bölüm spirallenmişŸ durumda, takvim plasik kabı içerisindedir. Takvimin içinde hangi fotolar ve aylar var merak ediyorsanız kapak sayfasında kucuk fotoları bulunuyor.

Takvimin fiyatı 12ytl’dir. (Beraberinde alacağınız ilk dvd 8ytl’dir)

Takvim 10usd (Kredi kartı ile almak isterseniz ise 10usd’dir fiyat. Solda bulunan linke tıkladıgınızda açılan sayfaya ingilizce bilmesenizde doldurabileceğiniz bilgileri girersiniz.) Sonra admin@amerikanaraba.com adresine mail gönderir ve adres bilgilerini iletirseniz adresinize kargo ile gonderebilirim. Kargo ücreti 3ytl’yi geçmeyecek(muhtemelen) şŸekilde karşŸı ödemeli gönderilecektir.

Takvim’i şŸuanda görerek ıstanbul Anadolu Yakasında CersanAyna’dan alabilirsiniz.(Göztepe Soyak sitesinin karşŸı tarafında ve çok yakındır. h.içi 09:00-17:00 ctesi 09:00-13:00) Firma sahibi Tuncer abi sağolsun bize böyle bir kıyak geçiyor, bu satışŸta kar amacı olmadığından, lütfen gittiğinizde pazarlık filan gibi komik şŸeyler yapmayın. LJok adetli almak ya da çevresindekileri adetli dağıtmak isteyen varsa mail ile irtibata geçersek adetli üretim konuşŸabiliriz. Bunlara ek olarak gerçekten ödeme imkanı olmayan varsa bana mail atarsa ben ücretsiz gönderirim.

Diğer bir konu ise Posterler. Cuma sabah itibari ile gene aynı yerden (CersanAyna) alabileceğiniz posterlerim var. Bu posterlerde özel parlak kuşŸe kağıda (poster kalitesinde fakat ince) basıldı. Baskı ve foto kalitesi üst seviyededir. Tüm posterler takvimler gibi naylon paketlerindedir. Posterler birçok yere asılabilir veya çerçeveletilebilir. Fiyatları şŸu şŸekildedir. Posterlerin 1 adetinin fiyatıdır. A3 (29cmx42cm)=2ytl

A4 (21x29cm)=1ytl
      A5 (21×14,5cm)=50kuruşŸ Posterlerden yaklaşŸık 30 farklı çeşŸitten 3 farklı boyut ve 2şŸer kopya var. Yani geç kalırsanız birşŸey kalmamışŸ olabilir.

(ArkadaşŸlar lütfen mesaj bombardımanı olmasın, bana admin@amerikanaraba.com adresinden tüm soruları sorabilirsiniz)

takvimi alan ya da gorenler buraya yorum yazabilir…

piyu
      Anahtar yönetici

öhö öhö beğŸendiniz mi arkadaşŸlar?

Anonim
      Ziyaretçi

Güzel olmuşŸ da avrupa yakasınada(sarıyer vs yakınlarına) bir yerlere elden satın alımacak biryer olsa çok iyi olur satışŸlar 2 ye katla 2 yaka 2 kat satışŸ hahahaa

illetyus
      Katılımcı

Ben siparislerimi biraz once gectim sana….. 😆

piyu
      Anahtar yönetici
      Eleanor68 wrote:
      Güzel olmuşŸ da avrupa yakasınada(sarıyer vs yakınlarına) bir yerlere elden satın alımacak biryer olsa çok iyi olur satışŸlar 2 ye katla 2 yaka 2 kat satışŸ hahahaa

kargo 2-3ytl tutuyor… yani evine teslim 15ytl… sana yakın olsa evden cık git al filan benzer bisi olur… bence kargo iyi fikir… ama sen bilirsin tabiki… teklif var ısrar yok

Anonim
      Ziyaretçi

parasında değilim ben hahaha benim kredi kartım yok

faceless
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:

ben bugunlerde istinyeye gidicem ben alıyorum tamam dıyorsan yanımda getıreyım hı bu arada tlf. numaram degıstı ozelden mesaj atarım bana ona gore cevap verırsın…

Anonim
      Ziyaretçi
      faceless wrote:
      Eleanor68 wrote:

ben bugunlerde istinyeye gidicem ben alıyorum tamam dıyorsan yanımda getıreyım hı bu arada tlf. numaram degıstı ozelden mesaj atarım bana ona gore cevap verırsın…

VAy burak abim nerelerdesin yaw tamam abi sen geitreceksen istinyeye aldım gitti

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bugün takvim ve poster aldım,

Sahsen ben gercekten cok begendim, cok emek harcanmıs ve karsılıgı bir o kadarda alınmıs…cok hosuma gitti…

Bu arada posterler de süper olmus, cok cesit yapmıssın secerken cok zorlandım yaww .Ne zamandır o sekilde poster arıyordum…Eline saglık abi…(Posterleri cerceveleyip asacam )

piyu
      Anahtar yönetici

begendigine sevindim….

arastırmalarım suruyor… hangisi daha cok tutulursa onlarda artıs olacak… posterleri aramaya devam ediyorum… naylon ambalajları da işŸlevsel degil mi? eve tertemiz getirmissindir diye dusunuyorum…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Evet evet bak onları unuttum demeyi…onuda dusunmen cok iyi olmus…acıkcası cok işŸe yaradı yaramısta tertemiz muhafaza ediliyor onun sayesinde…

firrebird
      Katılımcı
      piyu wrote:
      öhö öhö beğendiniz mi arkadaşŸlar?

piyu slm,

üzerinden 1 ay gibi bi zaman geçmişŸ ama, bahsi geçen takvimden ve posterlerden cersan ayna’da bulabilir miyiz halen aceba..??
      bulamazsak nası yardımcı olabilirsin..?? şŸimdiden eyyvalla 😉

piyu
      Anahtar yönetici

suanda gidip temin edebilirsin, (özellikle gitmeni isterim enfes posterler var)

firrebird
      Katılımcı

tamamdır üstad saolasın, gidip bi deşŸelim bakalım neler kalmışŸ bize yarın öğleden önce ordayım işŸalla..

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version