Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza Yeni Tshirt

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar,

Yeni tshirt hazırlama çalışŸmalarım başŸladı. Transfer baskı denilen teknik ile (az adet icin daha uygun maliyeti) denemelere basladım…

Fiyat ucuz olacak, degisik tasarımlar olabilecek ve en guzeli batmayacağım

denemelere ait foto gönderirim ama gorus bekliyorum, mesela ne tip bir tshirt kaca alınır gibi…

onceleri konusmustuk ama guncelleyelim bilgileri…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

T-shirt siyah ve yakalı olursa guzel ve degişŸik olur diye dusunuyorum.(hani yakalı,3 dugmesi olan t-shirt ler)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben bu tarz şŸeyleri seviyorum

renk konusuda siyah bordo yada beyaz olabilir. ön kısım baskısız yada göğsün sol tarafına küçük bir baskı arkayada normal baskı olabilir

mesela göğüste chevrolet amblemi sırtda 69chevelle

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bu arada bu tshirt ler lcw de 15 liraydı ben aldığımda ve oldukça kaliteliler

piyu
      Anahtar yönetici

ben baskı dahil o fiyata bitirmeyi planlıyorum…

baskıyı duz beyaz tshirt’te denedim bayag guzel oluyor…

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar,

tshirtler icin slogana ihtiyacım var… hadi…

Bazı ingilizce sloganlardan esinlendim (kısmen ceviri)

1 – Amerikan Araba – Tedavisi yok !!! (yazı onde, arkada foto ya da yazı altında foto)

2 – Şuanda Amerikan Araba’mı kullanıyor olmalıydım (yazı onde, arkada foto)

3 – LJok Benzin Tüketiyor… Ama Hakediyor (cok uyduruk oldu yaw )

4 – Benzin ıstasyonum YOK !!! (zuhahahah bu da cok uyduruk oldu : )

5 – Sevgilim “Ya ben ya da Amerikan Araban” dedi. Bazen sevgilimi çok özlüyorum

YORUMLAR…

piyu
      Anahtar yönetici

5 numaranın bayanlar icin “erkek arkadasım” “kocam” ve gene erkekler için “karım” versyionları var

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

***Sadece gerçek insanlar gerçek arabalara binebilir !!!!!

***siz hala tornetmi kullanıyorsunuz?

***gerçek bir araba resmi

***gibi birşŸeyler olabilirmi

mustang için ***at avrat silah (at kısmında araba büyük ve ortada , altta küçük iki resim bir hatun ve para ,burda para silah oluyo )

yada sadece resimle ifade edilebilir japon balığı yiyen bir köpekbalığı , tabiki bu köpek balığı mako shark 2 nin photoshopda oynanmışŸ versiyonu olabilir japonda balık yada araba çizilebilir farketmez

***klasik bir araba ve altında 60lar harikadır

bide resmimdeki gibi çıtçıtlı açık yaka olabilirmi 2 çıtlı falan

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Women are always come and go but my Chevy always stays

Mustang-avrat-silah çok guzel olur,tempest in dedigi gibi (hepsi resimli mesela )

2lt lik pet şŸişŸe=herhangi bir japon, tanker=Big Block AA

55 lerden bir AA, yanında bir gitar, altınada; Rock’n Roll & Classic American Cars never be die(umarım dogru yazmısımdır)

şŸimdilik aklıma gelen bunlar, ancak t-shirtler siyah,bordo ve koyu yeşŸil olmalı bence 🙄

piyu
      Anahtar yönetici

türkçe olsun, kaliteli espri olsun diye dusunuyorum… yani goren gulsun guzel desin… ingilizce olunca ozenti gibi oluyor…

tshirt icin dusunuruz birseyler…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

TeşŸekkürler Chevy_Killer_89 bunu bir espiri olarak kullanıyodum günlük hayatımda tshirt lerde görmek sevindirir

emrekaan
      Katılımcı

5 no kesin daha ii ama çok uzun değilmi, bunun iin hazır tişŸörtlerde olan o uzun yazılı baskılardan kullanmak gerekiyor.. ve 5 no olursa kesin alırım

5 – Sevgilim “Ya ben ya da Araban” dedi. Bazen sevgilimi çok özlüyorum.

daha iyi olmazmıydı. illaa ki site sembollenecekse iyi de

ya da benzin istasyonum yok ama tişŸört baskım var gibi bişŸiyler yani potansiyelli sloganlar var da bşŸiler çıkmıyor

benzin istasynum yok; şŸimdilik bununla yetin:
      “altına amerikan”

piyu
      Anahtar yönetici

bu bayag guzel oluyor…

(kısa acıklama no cure= tedavisi yok)

faceless
      Katılımcı

-söyle olsa mesela… ön tarafa ingilizce …efsaneyi görmek istiyorsan sırtıma bak vs oraya uyucak güzel bi cümle…sırt tarafında bitane amerikan resmi ?
      -veya sevgilimden bile güzel olan arka tarafta vs gibi bi yazı arkaya bitane resim… 😆
      arka tarafada söyle bi amerikanın resmini koysan … mesela tabi.
      değişŸik olur diye düşŸündüm

piyu
      Anahtar yönetici

Burak, olabilir tabi… deniyorum zaten…

emrekaan
      Katılımcı

vallaha bence türçe ve geyiq bişŸiyler olsun. emin oun çok satar ben alıcam kesin mesela. sadce resm olsa o kadar ilgimi çekmezdi.

firrebird
      Katılımcı

valla bence süper!
      baskı dahil 15 bence makul.. renk olarak beyaz yada siyah t-shirt derim..
      sırf resim olsa bile yeter de artar.. daha önce de yazıldığı gibi örneğin sol ön göğüsde amblem, arkada da ’73 firebird mesela..
      fikir çok, bu arabalarla yapılırsa güzel olcağından eminim

piyu Tarih: Pzr May 13, 2007 7:40 pm Mesaj konusu: Re: Yeni Tshirt

bu bayag guzel oluyor…

(kısa acıklama no cure= tedavisi yok)

Emre Þan
      Katılımcı

Yoğunluğum bitiyor dayanın haftasonu şŸahane t-shirt patlatıcam size. SǜRPRıZZ!!! BEKYEYıN!!!

piyu
      Anahtar yönetici
      emresan wrote:
      Yoğunluğum bitiyor dayanın haftasonu şŸahane t-shirt patlatıcam size. SǜRPRıZZ!!! BEKYEYıN!!!

bekliyoruz valla

gecen hafta carsamba gonderince, cuma sana gonderirim dediginde suphelenmistim bu kadar cabuk nasıl mumkun oluyor diye…..

hic acele etme… guzel olsun 15 gün sonra olsun… 😉

zimazima
      Katılımcı

abi ben queen mary3 ? yazısı önde arkada bi cadillac olabilir yada siz daha iyi bilirsiniz uygun olabilecek bi araba resimli t-shirt olsa kaçırmam. yada arabanın altında falan yazsa daha mı iyi olur acaba

zimazima
      Katılımcı

birde ben t-shirt leri göremedim abi nerde bunlar yaw

piyu
      Anahtar yönetici

aynı konunun ilk sayfasında yaptıgım 1 tshirt var… hemen sag tarafta altta link görebilirsin…

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version