Ana Sayfa Forumlar Teknik Motor (Engine) 1969 chevrolet belair

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      furkan
      Katılımcı

arkadaşlar 1969 model chevrolet belair’ime edelbrok motor almak istiyorum türkiyede distirbitörlerini araştırdım fakat bulamadım sitedeki motor bilgisi olan yazarsa sevinirim nerden nasıl albilirim fiyatı nasıldır ??

http://www.edelbrock.com/automotive_new/mc/crate_engines/performer_363.shtml

piyu
      Anahtar yönetici

Selamlar,

Motoru sana getirebilecek birkaç kişi tanıyorum. Genelde parça fiyatları amerika fiyatı x 1.6 idi ama getirmek istediğin motor olduğundan konuşup bilgi alman gerekiyor.

admin ( @ ) amerikanaraba.com adresine email atarsan sana kontak bilgileri gönderebilirim.

Tabi daha sonra ruhsata işletmen de gerekiyor…

Aracında şuanda motor yok mu ?

furkan
      Katılımcı

aracın motoru var ama yıpranmış bir motor :S

bu sitedeki motoru almak çok istiyorum ama bütçem sınırlı

bu motorları araştırırken birde enginefactory adında bir site buldum burada fiyatlarıda yazıyor

350 chevy motoru (320 hp) 6.000 küsür $ bana uygun bir motor

e-mail atacağım teşekkür ederim

Doğuhan
      Katılımcı

Bence kullanılmış temiz bir 454 al Türkiye den

furkan
      Katılımcı

sıfır olmasını istiyorum ama az kullanılmışsa olabilir alabileceğim bi motor biliyormusunuz ?

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sıfır motor alınıp arabaya takılıp sonra araba perte çıkınca boşa çıkmış motorlar denk geliyor bazen, hurdacılar sitesinede bakabilirsin eskiden sandık motor saklardı bazılar

buda sahibindende bulduğum bişi
      http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-454-gm-motor-40540838/detay/?

Doğuhan
      Katılımcı

İşine yararsa elimde kullanılmış bir adet Chevrolet 350 cui var. Çok temiz değil ama sadece bakım istiyor. Ben V8’e çevirirsem çevirdiğime değmeli bir hacim olmalı. Bu yüzden kullanmıyorum.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version