Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) GM nin ba?arysyz conceptleri

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sschevyss
      Katılımcı

sık sık girdiğim bir siteye yeni eklenmişŸ bir başŸlıktı GM görünce hemen tıkladım tabiki zamanında araba denmeyecek bir çok taşŸıt yapmışŸlar:D iyi kide bunları üretmemişŸler:D tasarımlar başŸarısız ama üretmeme kararını son derece başŸarılı buldum :laugh:link yukarıda:)
      tek birini üretseler çok iyi olurmuşŸ: oda bu

devamıda aşŸağıdaki linkte

http://www.supercars.net/gallery/119513/1918/1.html

riko
      Katılımcı

GM ve başŸarısızlık deyince benim aklıma hep Chevrolet Corvair gelir.

Arkadan motorlu Corvairlerin, ağırlık merkezinin arkada olmasından ve mühendislerin yanlışŸ denge hesabından dolayı virajlarda arka tekerlekleri içeri doğru kıvrılıyormuşŸ (skoda hesabı )

Bu yüzden en ufak virajda bile takla atarak ölümlere sebep olan Corvair’in bu kusurunu ispatlamaya çalışŸan bir avukatta bu şŸekilde bir kaza sonucu bir Corvair’in içinde ölmüşŸ.
      ( harbiden ispatlamışŸ yani adam, töbe töbe )

Angelus
      Katılımcı

Ben Chevrolet Volt un üretime girmesini bekliyorum

sschevyss
      Katılımcı

evt volt çok şŸık görünen bir makine gerçekten.
      ben corvairi iyi bi araba bilirdim yaw, gerçi sadece üretildiği yılki test videosundan biliyorum arabayı :huh: arabayı deviremiyorlardı orda da ikinci denemelerinde yatıyordu araba demekki şŸişŸirmeymişŸ video he

poweroto
      Katılımcı

ben buna pek başŸarısızlık demek istemiyorum. tamam pek amerikana benzemeyenlerde var ama bunlar zaten günlük arabalar değil adı üzerinde konsept arabaları.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      GM ve başŸarısızlık deyince benim aklıma hep Chevrolet Corvair gelir.

Arkadan motorlu Corvairlerin, ağırlık merkezinin arkada olmasından ve mühendislerin yanlışŸ denge hesabından dolayı virajlarda arka tekerlekleri içeri doğru kıvrılıyormuşŸ (skoda hesabı )

Bu yüzden en ufak virajda bile takla atarak ölümlere sebep olan Corvair’in bu kusurunu ispatlamaya çalışŸan bir avukatta bu şŸekilde bir kaza sonucu bir Corvair’in içinde ölmüşŸ.
      ( harbiden ispatlamışŸ yani adam, töbe töbe )

corvair in boxer hava soğutmalı motoru vardı yanılmıyorsam :)hemen bagajın altında :woohoo:

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version