Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) güncellemeler hk.

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

yaw arkadaslar kimse de sormuyor bu site neden eskisi kadar aktif degil… nerede bizim administrator’umuz diye….

iste cevap asagıda… bu ilk 2-3 hafta icindeki fotolar suanda 4 aylık oldular… gecerli bir sebepten site ikinci planda kaldı… vakit ayırmaya calısıyorum ama ikizlerden cok vakit kalmıyor…

paylasmak istedim…

ömer çemen
      Katılımcı

KardeşŸ allah analı babalı büyütsün
      çok şŸekerler nazar değmesin bundan geçerli bir sebep zaten kabul edilmezdi sanırım

XLR-V
      Katılımcı

Hayirli olsun ,tebrik ederim

LS1aa
      Katılımcı

Allah bagislasin, gule gule buyutun. Isimleri ne? Super gozukuyorlar, eminim onlarda senin gibi Amerikanci olacaklar.

Anonim
      Ziyaretçi

herkese tşŸkler…

ikizlere kafiyeli isim bulma zorunlugumuzdan dolayı ırem ve Gizem oldular… bu fotoda ırem yakında olan… bu arada 2side kız söylemedim… Gizem biraz erkek suratmıydı

bu arada kucuk dogdukları icin cok tipsizler bu fotoda… simdi cok tatlı oldular… ama ikiz olayını sadece yasayan bilir…

kısa bir anektod : dun gece biri aglıyor, oburu ile oynuyoruz… oynayanın dururken suratı degisti ve aglamaya basladı ve tek sebep 2 numaranın aglıyor olması… birbirlerini tetikliyorlar

riko
      Katılımcı

Ooy MaaşŸallahh :laugh: Allah analı babalı, sağlıklı uzun bir ömür nasib etsin kardeşŸ

Lowrider
      Katılımcı

Tebrikler abicim, çok sevindim. bizim ailede de 2 tane ikiz var ne kadar zor olduğunu biliyorum Allah sabır versin.
      dikkat edin de karışŸtırmayın iremi gizemi birbirine . en büyük sorun da ymeek yiyen ve yemeyenin karışŸması bizimkiler yemek yedirdiklerine yakasına kurdela falan bağlıyolardı

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

aman ne tatlı şŸeyler bunlar isimleri ne nezaman gezdirmeye götürelim

Anonim
      Ziyaretçi

tek yumurta degil bizimkiler…karısmıyor… ama sapka filan takınca cok benziyorlar…

karısık bir konu halen cozebilmis degilim… doktor tek yumurta dedi sonra biz yaw bunlardan biri fazla saclı hem de biraz degisikler dediğimizde olabilir tabi nadiren oluyor dedi…. kafam allak bullak

karısmıyorlar ama yogunluktan bizim kafamız karısmasın diye deftere yazarak takip ediyoruz…:lol:

Erciyes
      Katılımcı

Allah analı babalı büyütsün adıyla yaşŸatsın selamlar saygılar

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

arkadaşŸlarım var çift yumurta ikizi birisi 165 kız diğeri 189 erkek tek hiç ikiz gibi durmuyorlar

defter iyimişŸ

sschevyss
      Katılımcı

hay maşŸallah:laugh: tam şŸirine bunlar be:cheer:

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version