10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      burak ay
      Katılımcı

arkadaşŸlar ben bu aracı tanıyamadım! tanıyan bilen varsa yardımcı olabilirmi?
      demir demirkenın zaferlerim klibindeki araç nedir pontiac die tahmin ediorum ama modeli cıkartamadım:))

Angelus
      Katılımcı
      burak ay
      Katılımcı

ewet tam net diil! hatları pontiac gibi hatta bi ara direksiyon göründüğünde armasıda pontiac sanki ama… :S

riko
      Katılımcı

BaşŸta Olds Deltaya da benziyor ama o bir Pontiac tempest

burak ay
      Katılımcı

cok teşŸekkürler:D gerçekten ne oldugunu bulamasaydım delirirdim! içim rahatladı

burak ay
      Katılımcı

teşŸekkürleeerrrr:)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

biri benimi çağırdı

burak ay
      Katılımcı

geldiğin iyi oldu klipteki kaç model motoru nedir kiç yılları arası üretildibiraz teknik özellik biraz genel bilgi pleasee:) acıkcası ilk defa duyuyorum tempest modelini ama hoşŸuma gitti:) eee bilmemek değil öğrenmemek ayıpmışŸ:woohoo:

riko
      Katılımcı

burockay, geçenlerde şŸu aşŸağıdaki topiği açmışŸtım, bir göz at istersen

http://amerikanaraba.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=65&func=view&id=16707&catid=13

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

klibi linkten izleyemedim oynamıyor, tempest lar çok iyidir gto lara çok benzer ama daha performanssızdır. klibi izleyebilirsem bilgimin yettiğince yanıtlarım sorularını

riko
      Katılımcı

TemPest yazan:

Quote:
      klibi linkten izleyemedim oynamıyor, tempest lar çok iyidir gto lara çok benzer ama daha performanssızdır. klibi izleyebilirsem bilgimin yettiğince yanıtlarım sorularını

GTO zaten biraz makyajlanmışŸ, birazda kaslandırılmışŸ Tempesttir

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version