Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Portekiz’de süpriz garaj !!!

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar,

Bilenler belki vardır ama yazan olmadıgından göndermek istedim… bu sıralar aşŸağıdaki yazı eşŸliğinde mail olarak gönderiliyorlar….

amerikalı bir cift emekli olur, tüm hayatları boyunca biriktirdikleri para ile portekiz’den bir ciftlik alırlar.. arka bölümde kocaman bir bahce icerisinde bir depo gorurler fakat aldırıs etmezler… daha sonra kocaman demir kapıların kaynaklı oldugunu gorunce merak ederler… kapıları saatlerce suren ugrastan sonra acarlar ve iceride bu inanılmaz goruntuyu gorurler…..

fotolar…

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Anonim
      Ziyaretçi

Arkadaslar kimse yorum yazmamıs…

sadece bana ilginc gelmedi sanırım !!!

illetyus
      Katılımcı

Bunlari gorunce bende yorum yapabilecek halmi kaldi Dogan…:S

Bu ciftligi satin alanlara dunya tarihinin en buyuk ikramiyesi vurmus baksana:woohoo: :silly:

Resimleri gordugumden beri "Aaaaahhhh Ahh" seklinde ic cekmekle mesguldum de,
      pek yazicak bisey bulamadim.

Amerikanindan Italyanina, Almanindan Fransizina
      dunya otomotiv tarihi yatiyor orada.

sefa telci
      Katılımcı

super lotonun mu cıkmasını isterim yoksa oyle bi garaj olmasını mı diye dusunuyorumda sanırım garaj daha iyi o kadar para olsa zaten arabaya harcarım

illetyus
      Katılımcı

esef yazan:

Quote:
      super lotonun mu cıkmasını isterim yoksa oyle bi garaj olmasını mı diye dusunuyorumda sanırım garaj daha iyi o kadar para olsa zaten arabaya harcarım

Aha da Amerikancilik geni tasiyan bi deli daha…! :laugh: :laugh:

Adam 50 trilyonu arabaya harcarim diyor, hisssst…. Yakisir

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yeter artık gidip nerde ne var çalıcam sonra hepsi benim olacak

Anonim
      Ziyaretçi

o zaman devamını anlatayım… ben bu slaytı gordukten sonra google’da arama yaptım… biryerde bunun yazısını buldum… adamlar diyorki klasik sehir efsanesi newyork’lu cift filan yok ortada…olayın dogrusu su…

yer portekiz dogru…bir kolleksiyoner araba toplamaya baslıyor, buldukca gonderiyor garaja… doldugunda ise kapıyı kapattırıyor sonrada ilgilenemiyor… sanırım 10-15 yıl geçiyor… bir tanıdıkları konuyu günyüzüne çıkartıyor…

amerikan cok az var ama benim takıldıgım bazı marka-modeller var… slayt’ta isimleride yazıyor modellerin… belki onuda eklerim… mesela bir tane alfa romeo var cok az uretilmis… lotus’un degerli bir modeli var… eski yarıs arabaları var… bir tane cok iyi durumda porsche var (beyaz renk olan)

suanda ne yapılıyor bilemiyorum ama bu tip garaj buluntusu bile insanın hayal gücünü zorluyor…

1 tanesini satar parasıyla restorasyona baslarım, para azaldıkca satar digerlerine aktarırım… sonucta sanırım yarısını kurtarabilirim

illetyus
      Katılımcı

Dogan valla sehir efsanesimi yoksa baska biseymi, isin asli nedir bilmiyorum ama pek de umurumda degil… Sunlarin guzelligine baksana yaa…

Burasi kesin cennete ait bir yer ama nasil olmussa kimsenin cennetin bu tarafina yolu dusmemis, sessiz sakin toz icinde kalmis.

Ben ne yapardim onu soyliim hemen ;
      Birini bile satmam, En yaslisindan baslayarak once bir guzel tozunu alirim, Sonra detayli temizligine girerim, Operim oksarim, Isi biteni cam bir bolmeye alirim, Gecer karsisina seyrederim.

Tum bunlar benim yaklasik olarak bi 40 yilimi filan alir herhalde ki zaten baska birsey yapmayada zaman kalmaz.

sefa telci
      Katılımcı

illetyus yazan:

Quote:
      esef yazan:
      Quote:

Aha da Amerikancilik geni tasiyan bi deli daha…! :laugh: :laugh:

Adam 50 trilyonu arabaya harcarim diyor, hisssst…. Yakisir

babamda hemen hemen aynısını diyo:lol:

o porsche 356 mı yoksa benmi o arabanın hayal urunu oldugunu dusundugumden benzetiyorum!

Anonim
      Ziyaretçi

dogru goruyorsun…

hemde tertemiz…

sedat savranbaþý
      Katılımcı

bıızım:angry: neden böle garajı olan tanıdıklarımıs yok yaw :: ahhh ahhhh

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version