Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar araba yapmak

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      erdi karademir
      Katılımcı

benim sorum su ben bir araba yapmak istiyorum hot rod tarzında olacak herseyini kendim yaptırmak istiyorum peki ona plaka ruhsat cıkarmı toplama bi arac olacak kaporta sase herseyini degisik hurda felan bulacam oyle yapacam nasıl olur bi bilgisi olan varmı simdiden tesekkurler

erdi karademir
      Katılımcı

hani ya hic cvp yokmu

Anonim
      Ziyaretçi

sirpence1907, öncelikle aramıza hoşŸgeldin.

Maalesef ülkemizde ben araba yaptım ruhsat verin gibi bir talep olumlu sonuçlanmıyor. Bence yapabilecegin en fazla resmi olarak bir araba aldıktan sonra onun uzerinde degisiklik yapmaktır.

Fakat bunun sınırını da bilemiyorum.

Diğer yandan bu tip bir soru sorduğuna göre konuyu sadece merak ediyor olmalısın, yok eğer yapabilecek durumda ya da yapıyor olsaydın, bu soruna olumsuz cevabı almışŸ ve, ya vazgeçmişŸ ya da olsun yaparım, evin bahcesinde kullanırım demis olurdun.

aynen bu mantıkla evin bahcesinde kullanılan bir shelby replica var ama cok kotu bir replica…

erdi karademir
      Katılımcı

ya benim hayalimde bir hot rod yapmak var ama kendim yapmak istiodum nese artık dedigin gibi bir araba alıp ustunde degisiklik yapcam ya bis yada hacı murat alrım onlara daha uyumlu olur gibi hot rod bide sıfır bir motor aksamı atarsam super olur cvpladıın icin tesekkur ederim

_sinan_
      Katılımcı

evet mükemmel olur , türkiyedeki diğer hotrod 124 ve bisler gibi olur , ama ben hiçgirme o işŸe ikeda demonte hotrod satıyolarmışŸ oraya bak..

ayben break
      Katılımcı

bende araba yapmak istyrm evn bahçsnde kalablr prblm yok nasıl yaparm bilmiyorum tamirciler ytrli bilgi vermiyor parçaları hurdacılarda blablrmym
      :huh:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hurdacılarda pek çok arabanın parçasını bulmak mümkün. ama önce yapacağın arabayı belirleyip bulup almadan hemen önce hurdacıları gezersen daha iyi olur.

erdi karademir
      Katılımcı

_sinan_ yazan:

Quote:
      evet mükemmel olur , türkiyedeki diğer hotrod 124 ve bisler gibi olur , ama ben hiçgirme o işŸe ikeda demonte hotrod satıyolarmışŸ oraya bak..

pardon anlamadım ikeda ne oluo

ayben break
      Katılımcı

tşŸkr ederm:cheer:

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version