Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Yeni Üye Esef

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sefa telci
      Katılımcı

Merhaba AA üyeleri çok uzun olmayan bir süredir forumu takip ediyorum. Son iki gecedir okuyabildiğim kadar gerilere gittim yeni başŸlayan bölümünde başŸlıklardaki bazı açıklamalar ve bilgilendirmeler sorularımı azalttı.

Benimde bayağı bir zamandır aklımda bir AA sahibi olmak vardı ve bundan dolayı sahibinden.com olsun paşŸa ve ersözlü galeri olsun araç fiyatlarını takip ediyordum.Aklımdaki araba resmi ve ismi her ne kadar dodge charger olsada onun için daha erken diyorum. Belki ileride elime geçen para miktarı artınca..
      Şu an aklımdaki hepten döküntü olmayan beni hevesten soğutmayacak en azından aldığım sıra yolda gidebileceğim ele para geçtikçede kısım kısım istediğim gibi restore edebileceğim bir araç.

Sözün özü takip ettiğim ilanlardan beğendiğim ve ben bunu alırım dediğim bir araba var.
      Bu konuda görüşŸlerinizi almak istedim.Aslında parayı köşŸeye koyup öyle danışŸmak istiyordum ama dayanamadım.
      http://www.sahibinden.com/en_yakisikli_4_kapi_1966_pontiac_tempest_v8-85WQQaXQQ12223072WQQpXQQdisplayitem

araba ortada fiyatından ve en azından görünüşŸünden aklımdaki programa uyun bir araç olduğunu söyleyebiliyorum kendimce. Bu konuda sizin görüşŸleriniz nelerdir??Aracın sahibini tanıyan arkadaşŸlarımız var mıdır?

LJok uzun oldu farkındayım ama bir sorun daha var daha aracın sahibiyle görüşŸmedim öncelikle bu işŸe gönül vermişŸ sizlerin değerli görüşŸlerini almak istedim.

sorun trafik sorgulaması her ne kadar resimlerde aracın plakaları kapatılmışŸ olsada her resimden birer harf bularak plakayı sorgulattım ve sonuç

Plakası: 34VEN50
      Markası: PONTIAC
      Modeli: 1966
      Sahip Belge Tarihi: 28.12.2006
      Tescil Birimi: KARTAL
      Renk 1: MAVı (Lacivert)
      Renk 2: –
      Cinsi: OTOMOBıL
      LJalıntı Mı: EVET
      Hak Mahrumiyeti: YOK

bu nasıl bir sorundur başŸ ağırtacak bişŸeymidir??
      daha öncesinde aracım olmadı ve sorunun büyüklüğü hakkında bir fikrim yok!

Sefa

Angelus
      Katılımcı

BaşŸ agrıtacak türden bir problem olabilir hatada olabilir . KonuşŸup araşŸtırmakta fayda var. Benim Camaro da sorgulamada 1994 mercedes kamyon gözüküyordu.Düzelttirdim.

sefa telci
      Katılımcı

teşŸekkürler angelus peki araç hakkında görüşŸleriniz nelerdir?
      kilometre ye ve yazılanlara bakınca motorun bi elden geçmesi gerekli gibi dusunuyorum..

Angelus
      Katılımcı

Araç konusunda söyleyebilecek fazla bir bilgim yok maalesef. Bence tek kapı spor bir araca yönelmeniz her açıdan daha iyi olabilir.

Angelus
      Katılımcı

2-3 ay önce tanışŸsa idik güzel bir dodge charger vardı 3-30 paraya gitti

sefa telci
      Katılımcı

buna üzüldüm açıkcası daha önceki forum konularındada AA alınacaksa genel tavsiyelerin 2 kapı 4 kapı direksiz convertible almak yönünde olduğunu biliyorum eğer yakın zamanda planladığım ödemeleri alabilirsem dediğiniz gibi bir araca yönelebilirim.

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version