Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 82 ford bronco alycam yardım ederseniz sevinirim.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      oðulcan sýkýk
      Katılımcı

herkese selamlar.yeni bir üye olarak sitenizi çok beğendim herkese iyi forumlar.
      amerikanlara çok ama çok ilgi duyuyorum özellikle arazi modellerine.adanada ikamet etmekteyim doğru düzgün ve ucuz sadece 82′ Ford Bronco bulabildim.30.000 dolar masraf yapıldığını söylediler ama inandırıcı gelmedi.arabada;full kaporta,koltuklar,gösterge paneli,göğüs,direksiyon,yer döşŸemesi 1 yıl önce değişŸmişŸ.14.000 ytl diyorlar bu amerikana.buyrun fotoğraflar.

Angelus
      Katılımcı

Güzel alettir. Yürüyen,motor ve şŸanzımanı bir kontrol ettirin. Her şŸey düzgünse fiyattada biraz pazarlıkla alınabilir bir araba. Sonra ver elini yazın Mersin sahillerinde Akdeniz akşŸamları ve yaylalarda of road

Parça konusunda Ford parçaları chevy ‘e göre daha pahalıdır ama şŸöyle bir olay var Antakyada gördüm. Araba ve jeepleri halep’e götürüp tüm motor mekanigi oldukça komik paralara yeniliyorlar. Eğer tanıdıgınız varsa böyle bir şŸey yapabilirsiniz.

oðulcan sýkýk
      Katılımcı

çok teşŸekkürler kontrol ettirmeyi düşŸünüyordum bende.niyeyse pazarlığa hiç yanaşŸmıyorlar.

Anonim
      Ziyaretçi

Fıyat konusunda yorum yapamıyorum.

Bence mekanik iyi ise (ve fazla oynanmamıssa) ve yapılan kaporta isinde arabanın cizgileri bozulmadıysa bu görüntüsüne göre güzel duruyor.

30.000 usd para harcanmıs olabilir ya da olmayabilir, degisen parcaları bilmek lazım. ıyi bir amortisor seti bayag para olabilir, ya da goremediğiniz mars motoru, distributor, bagaj kilidi gibi yerlere de para gitmis olabilir.

degisen listesi cok isinize yarar.

oðulcan sýkýk
      Katılımcı

hmm evet öyle ufak detaylar var.lpg var arabada bu biraz kafamı bozuyor.

Angelus
      Katılımcı

LPG olayına kafayı takma.. Bu arada yarın adanaya dogru yola çıkıp cuma adanada olacagım istersen bakabiliriz orada .Yardımcı olabilirim.

oðulcan sýkýk
      Katılımcı

çok iyi olur profesyonel bi amerikancıdan yardım lazımdı.zaten bende alırsam cuma yada pazartesi alıcam olcanlars@hotmail.com burdan iletişŸime geçebiliriz.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version