Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1972 CHEVELLE acil tavsiyelerinize ihtiyacım var

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      okan
      Katılımcı

Merhaba ardakşlar internette derdime çare ararken sizi buldum.Şimdi ilk arabamı alıcam inşallah ve küçüklüğümden beri amerikan arabalarına hastayım.İkinci el araştırırken bunu buldum ve bu işten anlayan kişilere sorayım dedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-chevrolet-1972-chevelle/detay/

araba bu arkadaşlar ne dersiniz fikirlerinize çok ihtiyacım var zira çevremde kimse anlamıyor bu tür arabalardan.Şimdiden çok teşekkürler

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

merhaba, hoşgeldin aramıza

Madem bukadar paran var, al yanına pazarlığı iyi olan birini çok sıkı pazarlık yapsın %25 falan al arabayı. Araba başında nakit parayla pazarlık iyi olur. sonra da zamanla arabayı tanır öğrenirsin. bu arabada muscle sayılabilecek bi araba temiz duruyo, pazarlıktan sonra bide ustaya göster sıkıştırma oranına şanzımana falan baktırırsın, bunları yaparkende sen kullanırsan arabayı sevip sevmeyeceğini anlarsın. sevmezsen almazsın

ama bu arabaları hiç tanımıyosan amacın çok hızlı gitmekse bu paraya aradığını bulamayabilirsin

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bu paraya aradığını bulamayabilirsin derken şunu kasdettim, bu paraya bu arabadan daha hızlısını bulabilirsin. ama bu amerikan arabası bunun tadı zevki başka ivmelenmesi başka ama aşina değilsen sevmeyebilirsin. bu arabalara kadın benzetmesi yapmak doğrudur evlenmeden aşık olmak gerekir yoksa mutsuz eder. daha öncede böyle olaylar yaşanmıştır arabayı filmde görüp alan genç çocuk subaru imprezza tarafından gaddarca geçilir ve arabadan nefret etmeye başlar.

ama bin baktın hoş gaza basınca altında bir çanlı varmış gibi geliyo ruhuna hitab ediyo al ))

piyu
      Anahtar yönetici

aramıza hosgeldin,

sevmek cok onemli, kasasına asık olman lazım… eger eh iste… ben daha cok mustang seviyorum diyorsan alma…

git mustang ara…

eger asık olursan kasasına her yaptıgından zevk alırsın, her kurusun hakkını verir, ayrıca amerikanlar sevildigini bilir, ilgilendikçe daha guzel oldugunu gorurusun…

benim yorumum ise degerli yıl ve degerli kasa… ustunde standart 350ci motor var demek, öndeki SS gercek değil, yanlıs bilmiyorsam 454ci olmalı, 350-400 hp eder o da…

fiyat konusunda yorum yapamayacağım (hiçte yapmadım)

bazen çöpe 40.000-50.000 verilir, bazen efsane 10.000’e alınır… belli olmaz bunlar…

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version