Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar bi fikir verebılcek olan var mı ?

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      murat
      Katılımcı

arkdaslar sıtede yenıyım.. arabalarda da cok fazla anlamıyorum.. amerıkan araba sevdam yenı baslamıs gıbı bısı 15 bıne ımpala buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-chevrolet-impala-satilik-8-otomatik-29985306/detay? arac sızce uygunmudr ? ne kadarlık bı masrafla daha modern bı arac yapıla bılır.. yardımcı olursanız cok sevınırım…

riko
      Katılımcı

İlanda yazan SS e bakma, SS Süpersport demektir ve 4 kapılı 6 silindirli SS olmaz.
      Bu araç bu modelin baz versiyonudur, standart üretim dışında herhangi bir extra özelliği yoktur, gerçi bir amerikan ama ne yapsan ne harcasan hiç bir zaman kıymetli bir amerikan olamayacak bir model. Kafamdaki Amerikan böyle bir araba olmadığı için ben olsam bu araca o parayı verip almam.

Dediğin gibi arabalardan pek anlamıyorsan ve yeni yeni Amerikanlara sevdalandıysan, bu sevdanın hüsranla sonuçlanmaması için Amerikanlar hakkında baya bir bilgi ve fikir edinip, daha sonra nasıl bir amerikan istediğine karar verip onun üzerine yoğunlaşmanı, alma konusunda aceleci davranmamanı öneririm.

oguz
      Katılımcı

mrb hos geldın ben de yenıyım bende de pontıac sunbırd var sahıbınden ılanlarına baktıysan gormussundur.alacagın ımpalada dıs masraf yok gıbı gorunuyo.ıc dosemesıne 500-1000 tl harcarsan guzel olur

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version