Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar merhabalar.. sanirim asik oldum :)

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      erdem
      Katılımcı

merhabalar..
      sitenize yeni uye oldum..
      kendimi bildim bileli arabalarla ugrasiyorum, ama hemi cuda falan gibi fantastik amerikanlarin resimlerine bakmak haricinde hic amerikanlara merak duymamistim..
      aslen koyu bir mercedesciyimdir..
      hala da oyleyim aslinda
      amerikanlarin motorlarinin harcadiklari yakit ve buyuk hacimlere karsilik cok az guc urettiklerini dusunuyorum..
      bu yuzden avrupa araclar bana her zaman daha makul ve mantikli geliyordu ki gecenlerde bir 56 belair gormemle butun dunyam altust oldu
      benim yaslarimda birisi belair ile metro duragina yaklasti ve durdu, ama alet gurul gurul calisiyor rolantide, sesi duyan ben tabii aninda araca odaklandim..
      eleman kiz arkadasini arabadan indirdi metroya gonderdi falan filan, tabii ben hala arabayi inceliyorum
      sonra araca bindi, direksiyonu tam sol yapip gaza hafifce abandi…
      benim film orda koptu iste
      o koca govde v8 motorun etkisiyle oyle tatli bir salindiki benimde kalbimi o koca govde gibi salladi iste…
      eleman koseyi donup gaza tekrar abandi, araba gozden kayboldu ama hala o v8 in sesi gurul gurul duyulmakta idi..
      ben o araci gorene kadar bir mercedes w114 yda w115 alip onu cok nokta injeksiyona cevirip binmek gibi radikal hayaller kurarken o belair hayallerimi parcaladi..
      sanirim bu araca asik oldum..
      birsuru amerikan inceledim bu araci gordukten sonra, ama hicbirisi bana 55-56-57 belair kadar cekici gelmedi..
      ozelliklede 55 ve 56 lara bayildim..
      57 de guzel ama onun kuyrugu biraz fazla sivri
      hala aklimdan atamiyorum araci..
      butun planlarimi fesedip herseyi belair uzerine kurmayi dusunuyorum simdi..
      siz ne dersiniz?
      belair ugrasmaya deger bir aracmi sizce?
      zaten buara araba alabilecek bir butcem yok, okulu bitirince alacagim muhtemelen..
      ama ben bos duramam, surekli bir projem bir hayalim olmali bir aracla ilgili, ve o araci parayi toparlayip aldigimda ne yapacagimi tam olarak bilmeliyim
      eger beyhude bir sevda degil ise benimki planlarimi projelerimi bu arac ile yapmayi dusunuyorum..

piyu
      Anahtar yönetici

Selamlar,

55-56-57 Belair’lar çok güzeldir. Uğraşmana kesin değer. Ayrıca uğraştıkça daha güzelleştiğini fark edeceksin. Ve sen uğraştıkça daha sorunsuz olacak daha keyifli olacaktır.

Bence doğru yoldasın…

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version