Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Dodge Charger

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Atakan
      Katılımcı

Arkadaşlar ben dodge charger meraklısıyım.Sadece bilgilenmek amacıyla bazı şeyler sormak istiyorum.
      Öncelikle internette gezindim 1970 veya 1969 model dodge charger hiç bulamadım TR de.
      Türkiye’deki fiyatı ne kadardır acaba bilen var mı? Ya da satan birini tanıyan ?
      1970 model dodge charger ile 900 beygir gücünde araba olduğunu duydum bu güce nasıl ulaşabiliyor bana en fazla 700 olur demişlerdi
      1969 model dodge charger da ise gayett astronomik rakamlar görüyorum 1700 beygir evet 1700 beygir bu nasıl olabilir :S

Ayrıca dodge charger 1970 ile 1969 arasında ne gibi bir fiyat farkı vardır?
      Yurtdışından getirtmek mi daha mantıklıdır TR den mi almak daha mantıklıdır?
      Yurtdışından veya TR den dağılmış,aşırı eskimiş araba alıp toplamak mı daha mantıklıdır gıcır,temiz mi almak daha mantıklıdır?(para açısından)
      Zaman var sabır var ama maddi yönden sıkıntı var.Bir yol gösterebilecek varsa zaman ve sabır isteyen yollar olabilir mesela
      Ayrıca motorlar,arabalar,araba geliştirme,modifiye vb.konular hakkında bilgi edinmek istiyorum link ve bilgi verebilecek var mı acaba?
      Ve dodge charger’ı olan varsa arabanın dönüş kabiliyeti nasıl ? bu kadar yüksek beygir gücü veriyorlar nasıl dönecek aklım ermiyor gaza bastığın gibi çarparsın saten
      Ayrıca diyelim aldım vs. Kasko fln olmuyor çarptığımda parça bulabilecek miyim veya getirtebilecek miyim?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.Bu arada aranıza yeni katıldım.Merhaba amerikan sever ailesi.

Lowrider
      Katılımcı

Eğer bir gün 68-69 charger alıpta onu çarparsan, hepimiz seni bulup döveriz.

Atakan
      Katılımcı

çok açıklayıcı oldu teşekkürler

piyu
      Anahtar yönetici

clasic39,

Sordukların öyle yazılarak açıklanacak şeyler değil. Bunları öğrenmek için araştırmak, okumak video seyretmek gerekiyor.

Sen internette yazılan 700 hp – 1700 hp’lere bakma.

Onlar ilk başta 100 hp’lik araçlar kullanıp sonra öğrendikçe daha yüksek beygirler hedeflediler…

Bu yoldan geçmeden en tepeye gitmen mümkün değil… sonra düz duvara girersin…

ayrıca internet sitesi önermekte güç, türkçe içerik istiyorsan çok seçeneğim yok, muhtemelen forumu hatim etmen gerekebilir. İngilizce kaynak için ise google’ı açarsın, ne istiyorsan direk yazarsın. Çıkan sonuçları tıklaya tıklaya öğrenirsin…

Doğuhan
      Katılımcı

Dostum bütçeni oluşturana kadar araştırma yapacak bolca zamanın olacak. Bol bol oku derim

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version