Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Herkese selamlar..

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      anıl duman
      Katılımcı

Herkese selamlar. Bende bir 72 Biscayne ile aranıza katıldım . Hepiniz tahmin edebilirsiniz ki arabamın ufak tefek sorunları var ve ben bu konuda sizden öneri istiyorum . Orjinal parça tedarik etmek , güvenilir işi bilen bir servis,usta vs. .. Sizden bu konularda yardım alabilirsem aracımı güzelleştirmek istiyorum .. teşekkür ederim .

Hakan
      Katılımcı

selamlar hoşgeldin !

nerede ikamet ediyorsun? çünkü ona göre bu sorduklarına cevap vermek gerekir.

anıl duman
      Katılımcı

Cok haklisin Istanbul da avrupa yakasinda yasiyorum yazmayi unutmusum .

Hakan
      Katılımcı

hımmmmm…ben ankaradan yazıyorum, istanbulda kim var ne var pek bilmiyorum.

İSTANBULLU BİR ARKADAŞ ARANIYOR !

ben senin yerinde olsam, arabayı bir garaja vermek yerine, çalışır çabalar, tabi beyin fırtınası yaparak arabanın eksiklerini toparlardım.bu arabalar çok zevkli ve kolay mekaniklere sahipler.bence bir denemelisin.hem de masrafsız olur senin için.

anıl duman
      Katılımcı

Araci garaja vermeyi dusunmuyorum zaten ama benim halledemeyecegim sorunlara karsi elimde guvenilir bir yer olsun diyorum . Tesekkurederim ilgin icin

Hakan
      Katılımcı

rica ederim.sen gene de, bir sorun tespit ettiğinde önce buralara sor.buralardaki abilerimiz de iyidir

Lowrider
      Katılımcı

Merhaba,
      usta tavsiyesi kimseye yapmıyorum ancak ben amerikandan parça siparişlerimi http://www.vortecmotor.com/ aracılığıyla yapıyorum ve çok memnunum.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version