Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1979 malibu ne kadar sglam?

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ermn
      Katılımcı

Merhabalar araniza yeni katildim.Yakinda ehliyet alacagim ve babamda 1979 chevrolet malibu classic var.Araba tam saseli ama sac kalinligi diger chevroletlerden biraz ince gibi geldi.Gercekten merak ettim kaza aninda sase mi onemli yoksa sac mi? bu araba da diger chevroletler gibi dayaniklimi?Beni biraz aydinlatirsaniz sevinirim.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

şaseli arabalarda şase önemlidir, zaten tamponlar vs de şaseye bağlıdır. genelde bu arabalar insana hasar aldığından zarar vermez (normal kabul edilen hızlarda), ama içinde çarptığın yerler zarar verir, mesela şoför direksiyona çarpar burun kırılır direksiyon kırılmaz

ermn
      Katılımcı

verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

rica ederiz

hasan
      Katılımcı

Bu arabadan almayı düşünüyorum. Hakkında bilgi verebilirmisiniz?

hasan
      Katılımcı

Aracın özellikleri: 5.0 v8 otomatik vites,klıma,hız sabitleyici,elektrıkli koltuk,elektriklı camlar,elektrikli bagaj ve anten,gazlı amortisörler.1992 gümrük çıkışlıymış.Hatları filan çok güzel.Sahibi tamamen fabrikasyon olduğunu söylüyor.Tavsıye edermisiniz bu arabayı?20 bın tl istiyor.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tavsiye etmek konusuna bisey diyemem, bir araba icine siniyorsa, aradigin seyleri karsiliyorsa alinir bence )

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version