Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1960 İmpala

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Yunus
      Katılımcı

selamlar, 1960 impala almak üzereyim. Amerikan macerasına yeni başlıycam. Araç convertible. Kuyruklu (kanatlı diyorsunuz sanırım). Parçası, bulunurluğu, ıvırı zıvırı hakkında bilgi verebilir iseniz çok sevinirim. Yardımlarınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

Doğuhan
      Katılımcı

Convertible olduğuna göre parçasını bol bol bulursun. Heryerde 60 parçaları kaynıyor Amerika’da.

Yunus
      Katılımcı

TheDoguhan yazan:

Quote:
      Convertible olduğuna göre parçasını bol bol bulursun. Heryerde 60 parçaları kaynıyor Amerika’da.

teşekkür ederim cevap için anladığım kadarı ile convertible parçaları daha rahat bulunabiliyor yani?? peki Türkiyede ki durumu nedir? Aracın piyasası nedir?

Doğuhan
      Katılımcı

Convertible parçaları her model için daha rahat bulunabilir nitelikte. Siz ithal mi alacaksınız acaba?

Türkiye de ’60 Impala sedan ise oldukça var ancak coupe 10-15 tane belki, convertible ise benim rastladığım 3-4 tane filandı yanlış hatırlamıyorsam. Piyasası her zaman 59’un altında kalıyor ama yine de tek kapıları değerli.

Yunus
      Katılımcı

araç tek kapı convertible. İyi durumda. Nette biraz araştırma yaptım, lakin fazla olmadığından ötürü piyasasını tam olarak öğrenemedim. Araç aşağıdaki fotoda aşağı yukarı belli. Kapalı garajda duruyor. Piyasasını bi öğrenebilsem

Doğuhan
      Katılımcı

Şu 4’er stop takılmış convertible’dan bahsediyorsanız eğer o araç hacizli ve yıllardır kar, yağmur ve çamurun altında.

Yunus
      Katılımcı

Fotoları yukleyemiyorum 3 er stop var arkada. Uzuuun bir süredir kapalı garaj arabası.

Doğuhan
      Katılımcı

O zaman bahsettiğin araç o tahmin ettiğim araç değil. Fotoğrafı varsa mesaj kutusunun altında “eklenecek resmi seçin”den gözatı seçip yükleyebilirsin.

Yunus
      Katılımcı

yükleyemiyorum, nedenini anlayamadım..

Doğuhan
      Katılımcı

Albayım yazan:

Quote:
      Fotoları yukleyemiyorum 3 er stop var arkada. Uzuuun bir süredir kapalı garaj arabası.

E-posta gönderirsen ben eklerim senin yerine. doguhan@doguhan.net

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version