Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1969 SS veya 1967 Mustang Shelby GT500

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Herkese iyi akşamlar öncelikle, üniversiteye bu sene geçicem ve ilk arabamın bir amerikan olmasını istiyorum, en azından hurda da olsa alıp garajımda yatırmak istiyorum, para buldukça sabırla toplamak istiyorum arabamı, ankarada ikamet ediyorum bana önerebileceğiniz araç var mıdır ankarada? Hurda halinde olması benim için iyi olur, motorunu, iskeletini vs. temizlerken herşeyini kendim öğrenmek istiyorum, aklımda iki araba var

Chevrolet Camaro SS
      Ford Mustang Shelby GT500

Tabiki tecrübeyle olacak şeyler ancak acelem yok yavaş yavaş, ufaktan ufaktan başlamak istiyorum, bu söylediğim araçlardan ankarada bulabilir miyim? Bulabilirsem ortalama fiyatları nasıl olur bilgilendirirseniz sevinirim, tekrar iyi akşamlar

piyu
      Anahtar yönetici

internetin yaygınlaşmadığı zamanlarda belki bu arabalardan bulabilirdin… ama artık leşi bile çok para ediyor… o yılların klasiklerini toplamak çok zordur… toplanmışı daha hesaplı bile olabilir… ne de olsa masraf açacaktır… toplamış kadar olursun… arabayı tanırsın…
      benim tavsiyem arabalardan ve araba toplamadan soğumaman için önce normal bir araba alman… onu idare edebildikten sonra amerikana geçmen… tabi karar senin 🙂

piyu
      Anahtar yönetici

Zaten istediğim zaman kullanabileceğim araba var ödünç alabileceğim, memlekette bir ev var ve garajı boş duruyor oraya çekicem arabayı, kapalı garaj zaten hangar gibi, bilirsiniz traktör vs. koymak için yapılmış bir yer, eğer yeni bi araba alırsam misal 2000 model golf, 20 bine temiz bişey bulunuyor, o arabayı alıcam fakat 4-5 sene sonra fiyatı çok düşecek, boşa para harcamış olucam, ben böyle düşünüyorum + sabır konusunda kendime güveniyorum, hemen tamamlanacak bişey değil zaten ama elimle yapmak istiyorum arabanın herşeyini, hem de öğrenmiş olurum arabanın içini dışını şimdiden 5 yılı gözden çıkardım toplamak için, çünkü arabayı ailem alsa bile onu toplamak için parayı kendim harcıycam

piyu
      Anahtar yönetici

tamam sende o ışık var =)

piyu
      Anahtar yönetici

Teşekkürler sağolun

piyu
      Anahtar yönetici

Kimse toplanmak üzere araba almasın. Astarı yüzünden pahalıya çıkıyor zaten dürüst ve çalışkan usta da kalmamış durumda. Paranızı toplayın toplanmış alın, araba toplamayın.

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version