Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler Yeni baslayan ve Arabalary Tanymak

• Bu konu 1 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 15 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Murat Demir
      Katılımcı

Buradaki bütün amerikan araba seven dostlara selam.
      Arkadaslar ben siteyi uzun zamandır izlemeye calısıyorum. Herkes gibi benim de bir amerikanım olsun istiyorum. Ama arabalar konusunda bilgim yok. Bildiğim kadarıyla belli zamanlarda arkadaslar bir araya gelip toplanıyorlar. Bu toplantılara katılabilirmiyim. Yada haftasonları aracların bir araya gelip yeniliklerin tartısıldığı, karşŸılastırmaların yapıldığı bilgili arkadaslardan bilgi almak isterim. Ankarada böle bir imkanımız varmıdır. Ankaralı amerikancılardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşŸekkürler.

Anonim
      Ziyaretçi

Yesilmaske aramıza hoşŸgeldin,

Ankara’da Amerikancı olmaz olur mu hiç, çok güzel nadide amerikanlar vardır Ankara’da…

Ankara’daki üyelerimiz ses vermeye başŸlar biraz sonra… (Ankara’daki üyelerimizin kendi aralarında yazışŸabilecekleri bir bölümde bulunuyor)

Arabalar hakkında en hızlı okuyarak, internet üzerinden bilgi alarak öğrenebilirsin. Tabiki arabaları görmekte çok önemli ama en hızlı ve kolay internetten öğrenebilirsin…

Forumda yazılanlarla başŸlayabilirsin, birçok şŸey öğrenebilirsin

GörüşŸmek üzere

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version