Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler Bil Kazan :)

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Bu Amerikan’ı bilin ve kazanın… detaylar için…

http://www.amerikanaraba.com/News/article/sid=45.html

(cevabı bilenler başŸkasına söyleyip şŸansınızı azaltmayın, sadece 1 kişŸi kazanıyor ve ilk soru basit olsun diye uğraşŸtım 😉 )

buraya sorunun cevabını yazan üye siteden BAN’lanacaktır (şŸaka değil bir daha kullandığınız email ve Ip adresi ile siteye giremeyebilirsiniz, lütfen kimse işŸin tadını kaçırmasın…)

Lowrider
      Katılımcı

LJok güzel bişŸey abi seni tebrik ederim bu çalışŸmandan dolayı.

Fakat yarışŸma hangi tarihler arası olucak onu belirtmemişŸsin haftalık mı olucak bu yarışŸma aylık mı ?

her cumartesi yeni resim gelicek kazananlar pazar günleri mi acıklanacak nedir olay ?

bir kişŸiye 4 hediye yerine 4 kişŸiye 1er hediye bence daha güzel olur

Angelus
      Katılımcı

LJok kazık bir soru yaw.. Güzel olmuşŸ ama bu çalışŸma.

ozz
      Katılımcı

ahanda biiyorum 74 model murat 124 kupe!!!
      dogan bu cevap için BAN’lanmam dimi
      saka bi yana guzel bir fikir olmuşŸ, bişŸ daha ki sefere
      bir depo kurşŸunsuz benzin olsa hediye daha ii olur derim

XLR-V
      Katılımcı

Bence de cok guzel bir calisma olmus

piyu
      Anahtar yönetici

Yorumlar icin tskler… Herkesten cevap bekliyorum… gerçekten zor mu arkadaşŸlar? herhalde 1965 ford mustang sormamız beklemiyordunuz????

biraz gayret….

ozz cevap maili göremedim… ödüller yetmedi mi?

Lowrider cevabı aldım ama dogru mu yanlıs mı kimseye yazmadım…
      Tarihlerde haklısın dün karar verdim saat 23:30 gibi ve hemen planlayıp siteye ekledim.(şŸimdi düzeltmeleri ekliyorum) ışŸin doğrusu adında bile kararsız kaldım.

ǖdülü bölmek çok kolay ama onun yerine 1 kisi bol hediye alsın istedim. (bu arada kargo ücreti alana aittir) ılk hafta deneme haftası, duruma göre daha sık ya da seyrek veya daha az ya da cok hediyeli cekilisler olabilir… zaman gösterecek…

Son katılım tarihi 4 Mart Cumartesi 23:59, Pazar sabahı cevapları kontrol edip rastgele bir çekilişŸ ile 1 kişŸi belirleyip siteye ekliycem(en geç pazar akşŸamı). O kişŸiye de mail atıp kargo bilgileri alıcam.

Tüm üyelerin birer şŸansı var. Acele edip yanlışŸ cevap göndermeyin. ılk gelen cevap ile son gelen cevabı şŸansı eşŸit.

ozz
      Katılımcı

işŸte bunu sorcaktım dogan o yüzden cvp atmadım, kaç cvp hakkımız var diye..şŸimdi yazmışŸsın saol

piyu
      Anahtar yönetici

cevaplar gelmeye devam ediyor, bilenler bilemeyenler var. ǖzellikle forum’u sürekli takip edenlerden cevaplar gelsin diye bekliyorum… ǖdüller için gittikçe farklı şŸeyler bulucam… Şimdiden sonraki ödül hazır

Angelus
      Katılımcı

memed ali bey yardım etseniz biraz .

illetyus
      Katılımcı

Dogan, bu fikir gercekten guzel !

Destekliyorum aynen devam……..

Cevabi yolladim.

piyu
      Anahtar yönetici
      Angelus wrote:
      memed ali bey yardım etseniz biraz .

hadi veriyorum tüyoyu…. 84 camaro degil

Gürcan cevap icin sagol…

hadi arkadaşŸlar gayret…oyle kolay amerikancı olunmuyor…

illetyus
      Katılımcı

Reca ederim…….

Bu arada, bu hafta karsiya gecicem, hazirladigin poster ve takvimler Cersan aynada hala var dimi….Ayiricam demistin kusura bakma gelemedim bir turlu….. 😥 Gecmisken o tarafa aliim onlarida.

piyu
      Anahtar yönetici

ayırdım mı hatırlamıyorum suanda valla…(sana ayırdım dediysem ayırmısımdır ama) posterlerin bazılarından kalmamıs… ama yarısı filan vardır… yenilerini planlıyorum ama sanırım 1-2 haftadan once olmaz…

takvim suanda var zaten…

acmecamaro
      Katılımcı

Dogan gizel olmus gercekten… isin sonunda “Bil din soruyu aldin boruyu” seklinde bisey cikmasin da bak nasil kasindim hahaha

piyu
      Anahtar yönetici

yok adil olarak kazanan ödülünü alacak… sadece hosuma gitmeyen tek durum… arabanın ne olduğunu bilemeyen bir üyemizin http://www.amerikancilar.com adresine soruyu sorarak aldığı cevabı göndermesi oldu. Cevabı kabul etmeyeceğim fakat işŸin kötüsü siteden bakarak cevap atanlar ile bilen ya da araşŸtırıp öğrenenleri ayırt edemiyor olmam…

açıkçası ben cevabı bilerek sordum ama yıllar konusunda farklı cevaplar geliyor… o cevaplarda hata yapmamak icin tekrar arastırıp %100 doğru olarak yılı tespit etmem gerekiyor.

ozz
      Katılımcı

evet dogan marka ve model ilk günden beri buldum, ama senesini bulamadım, itiraf etmek gerekirse googledan falanda baktım ama daha net olarak bulamadım senesini.. 😆 😆 😆

Anonim
      Ziyaretçi
      piyu wrote:
      yok adil olarak kazanan ödülünü alacak… sadece hosuma gitmeyen tek durum… arabanın ne olduğunu bilemeyen bir üyemizin http://www.amerikancilar.com adresine soruyu sorarak aldığı cevabı göndermesi oldu. Cevabı kabul etmeyeceğim fakat işŸin kötüsü siteden bakarak cevap atanlar ile bilen ya da araşŸtırıp öğrenenleri ayırt edemiyor olmam…

açıkçası ben cevabı bilerek sordum ama yıllar konusunda farklı cevaplar geliyor… o cevaplarda hata yapmamak icin tekrar arastırıp %100 doğru olarak yılı tespit etmem gerekiyor.

Lütfen reklem yapmayalım.

Angelus
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:
      piyu wrote:

Ayıp etmişŸler ne diyelim..

Bu arkadaşŸ göbekli, kırmızı mustanglı ayrıca beşŸiktaşŸta dolanan arkadaşŸ dimi rakı-balıga gelcem diyipde gelmiyen ayrıca, ılletyus???

Anonim
      Ziyaretçi

Güzel kardeşŸim bak bakıyım benim nerem göbekli ,şŸişŸman bide ben 1 senede taşŸ çatlasın mustangle 10 hadi 15 defa beşŸiktaşŸa giderim ya eski arkadaşŸlarımı görmeye yada dönüşŸ yapmaya.Ben genelde ortaköy,bebek tarflarındayım.Sen karışŸtıryorsun bence.

piyu
      Anahtar yönetici
      Angelus wrote:
      Eleanor68 wrote:
      piyu wrote:

Bu arkadaşŸ göbekli, kırmızı mustanglı ayrıca beşŸiktaşŸta dolanan arkadaşŸ dimi rakı-balıga gelcem diyipde gelmiyen ayrıca, ılletyus???

degil degil alakası yok… aynı nick ile buraya da üye… neyse bosverin…cok sorun degil… dikkat etmesini rica ettim. Umarım tekrarlanmaz….

Angelus
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:

Güzel kardeşŸim bak bakıyım benim nerem göbekli ,şŸişŸman bide ben 1 senede taşŸ çatlasın mustangle 10 hadi 15 defa beşŸiktaşŸa giderim ya eski arkadaşŸlarımı görmeye yada dönüşŸ yapmaya.Ben genelde ortaköy,bebek tarflarındayım.Sen karışŸtıryorsun bence.

hmm hakkatten karışŸtı.. pardon…o arkadaşŸ biraz zor sığıyordu mustanga.

Anonim
      Ziyaretçi
      piyu wrote:
      Angelus wrote:
      Eleanor68 wrote:
      piyu wrote:

degil degil alakası yok… aynı nick ile buraya da üye… neyse bosverin…cok sorun degil… dikkat etmesini rica ettim. Umarım tekrarlanmaz….

O arkadaşŸı tanıyorum görünce söylerim.

piyu
      Anahtar yönetici

Sevgili üyelerimiz,

ılk yarışŸmamız başŸarı ile sonuçlanmışŸtır.

Cevap: 1969 PlymouşŸ Barracuda
      KAZANAN spyxx7 nickli üyemiz olmuşŸtur.

Detaylar sorunun alt kısmına eklendi. Neden 1968 olmadını merak ediyorsanız ziyaret edin…

http://www.amerikanaraba.com/News/article/sid=45.html

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Taklaya geldik yaw 68 dedim bende ama o sinyalleri fark ettim netten arastirdim nedeninide buldum ama sonradan unutmusum 😆

Anonim
      Ziyaretçi

Hayır yaw bende kazandım bende bilidim 69 baracuda dedim.Görür görmez bu 69 baracuda dedim arakdaşŸımda yanımdaydı şŸahitde var bende isterim ödülerden.Doğan bey lütfen ford kulanıyrum diyede ayrıncılıkda bulunmayaınız ha dersenki yarışŸlarda ben sana en genç yarışŸçı kupasını vericem dersen, tamam ödülleri göndermesende olur.

piyu
      Anahtar yönetici

valla bende cevapları gorur gormez oduller eleanor68’in dedim ama olmadı bak….

Anonim
      Ziyaretçi
      piyu wrote:
      valla bende cevapları gorur gormez oduller eleanor68’in dedim ama olmadı bak….

Eyvallah gönüller bir olsun.Baba hadi ya yarışŸlar başŸlasın artık, yapma millete poster,cd filan bırak bu işŸleri yemiyor bak millet yarışŸları başŸlat artık yaw 10 sn. gidicem bak.

piyu
      Anahtar yönetici

YAKINDA….

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version