Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler Pittsburgh tan selamlar

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      EFESAC
      Katılımcı

Merhaba ben efe Pittsburgh da Univerite okuyorum .Muhendisim 1960 model elcamino sahibiyim, bir kere sanirsam 4. draginiza gelmistim mavi bir elcamino ole yazlari ulkemde olabiliryorum! onun yaninda E36 kasa 316 var, babamdada Chrysler Stratus marka otomobil bulunmakta!Americada tek kapi honda Civic var ama sedan gibi olupta uzun olalarda hizli ve ofkeli filimindeki cinsten turkiyede getirmiyorlar onlari!tatli sohbetlerde gorusmek uzere selamlar arkadaslar!!!

piyu
      Anahtar yönetici

aramıza hosgeldin… yarısa geldiginde geldiginde ben karsılamıstım ve biraz konusmustuk…

yarısa gelmen cok güzeldi, bir amerikan’ın ilk sahibi olmak cok degerli birsey, umarım gunun birinde sıfırdan toplayıp enfes bir klasige sahip olursun…

EFESAC
      Katılımcı

oncelikle abi cok tesekkur ederim bende hatiliyorum! sizin gibi degerli klasikten aliyan abilerle zevkli forumlarda gorusmek uzere!

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Hosgeldin ))
      Senin Camino ya bitmistim, beni mest etmişŸti, ozellikle sade olusu…
      Allah gule gule binmek nasip etsin tekrar hosgeldin…

EFESAC
      Katılımcı

saol abi

piyu
      Anahtar yönetici

EFESAC yasın belki kucuk olabilir ve sen digerleri benden buyuktur diye dusunuyor olabilirsin ama kucuk olanları da olacaktır… (bakınız chevy_killer_89 )

abi kelimesini kullanmana gerek yok, zaten herkesin yasını bilen kimse yok… herkes birbirine orta yastaymıs gibi davranıyor…

Angelus
      Katılımcı

Piyuya amca diyebilirsin.

piyu
      Anahtar yönetici

bana amca olur ama sana da hala desin o zaman… (yuhhh nasıl geyik sardık hemen)

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version