Ana Sayfa Forumlar Forumlar AmerikanAraba.com Drag Yarışları 2005 yılı Drag Takvimimizi açıkladık…

• Bu konu 11 yanıt içerir, 7 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce piyu tarafından güncellenmiştir.
11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

2005 yılında AmerikanAraba.com olarak düzenleyeceğŸimiz ve sadece Amerikanların katılacağŸı Drag yarışŸlarının takvimini açıkladık.

(Sol menü’de AA-Drag YarışŸları menüsü’nün altında bulabilirsiniz)

Tüm Amerikanseverlerin tarihleri ajandalarına not etmesini ve bu organizasyonumuza yarışŸmacı veya seyirci olarak katılmalarını rica ederiz.

exonotzor
      Katılımcı

bizede ufak ufak istanbul yolları gözüktü :)

piyu
      Anahtar yönetici

bekleriz…

hem tanısmıs kaynasmıs oluruz… hatta organizasyon konusunda tecrubeliysen yardımcı da olabilirsin… gecen yarısta bana yardım eden 3 arkadas ve ben cok fazla yorulmustuk… hatta 2 gun kendime filan gelemedim 😆

2-3 kişŸi daha yardımcı olsa enfes olacak…

yarıstan 1 ay once filan konusuruz… organizasyonda bulunmak isteyen arkadaslar olur ise cok makbule gecer….

exonotzor
      Katılımcı

tabikielimden ne gelirse , zevkle

dedigin gibi bir ay kala o günkü şŸartlara göre ne yapabilirim , konuşŸuruz

umarım kendi açımdan bir problem çıkmaz

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

gelmeye çalışŸırım piyu şŸu sıralar işŸler çoooook yoğŸun ama gelmeyi denicem

atay
      Katılımcı

AA yarışŸını bekliyoruz

Pontiac301
      Katılımcı

Kazasız belasız sorunsuz bir yarışŸ diliyorum…..

piyu
      Anahtar yönetici

yaklasık 30 gün kala, herturlu tanıtım, duyuru, organizasyon ve planlama faliyetlerine baslarım…

Gecen yarıstan aklımda kalan eksikler var, bunları da gidermis ve hatta yeni planlarla yarısı daha keyifli gecirecek isler planlıyorum…

ǖnemli olan yarışŸanların keyif alması, yarışŸ sonunda adaletsiz oldu dememeleri, seyircilerin bol motor sesli (egsoz demiyorum), bol lastik yakmalı ve keyifli bir yarıs seyretmeleri…

Autodrom’da gecen pazar yapılan yarısta da gordum ki herkes sadece Amerikan’ları seyretmeye geliyor… ne kadar AA harici araba seven varsa kusura bakmasın ama durum bu şŸekilde… pistten amerikanlar beraber cıkarken butun gozlerden bunu anlayabildim…

Tum iyi dilekler icin tşŸkler…

mustangcinar
      Katılımcı

Selamlar,

Autodromda sabah saat kaç itibariyle bulunmamız gerekiyor?

Saygılarımla,

Çınar Kurra

piyu
      Anahtar yönetici

Çınar selam,

YarışŸ planını neredeyse tamamladım gibi, site ana sayfasını zaten drag yarışŸına ayırıcam… ama gecen yarıstaki saatler gecerli…saat 11:00-12:00 arası araclar ve seyirciler piste gelir… seyirciler ve araçlar buluşŸmasındna sonra saat 13:00te yarıs baslar…

katılım bilgileri ve detaylar en gec carsamba gunu sitede olacaktır…

gecen yarısa gelememistin buna bekliyorum… 😉

aksarif
      Katılımcı

yarışŸ düzenlendikten zonra bişŸeyler yazabildim ilk yarışŸa gelememişŸtim biraz uzakta oturuyorum ama 2. yarışŸa gelebildim ve çok zevk alarak izledim inşŸallah diğŸer yarışŸlarda katılım daha yoğŸun olur ve en az Ankarada da düzenlersiniz çünkü biz 68Aksarayda oturuuyoruz ve sevdalıları çok.

piyu
      Anahtar yönetici

o kadar yoldan geldiğŸiniz ve organizasyonumuza destek verdiğŸiniz için teşŸekkür ederim.

Umarım bundan sonraki yarışŸlara da yarışŸmacı-seyirci olarak katılabilirsiniz…

görüşŸmek üzere…

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.