Ana Sayfa Forumlar Forumlar AmerikanAraba.com Drag Yarışları Bundan sonraki AA yarisinda gerekenler ve düsünceleriniz…

• Bu konu 55 yanıt içerir, 9 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce piyu tarafından güncellenmiştir.
55 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      atay
      Katılımcı

ǖncelikle baslikta harf SINIRI oldugundan pek iyi bir baslik olmadi. Anlatmak istedigim bundan sonra ki AA yarislarinda neler daha olsun, neler eklensin?
      Bide buraya yorumunuzu (yazilanlara cevap vermeyin)lütfen yazmayin sadece arzu ve isteginizi yazinda daha iyi bir bilgi listesi çiksin ortaya…

atay
      Katılımcı

Ben hemen söyleyim:
      Yarismaciya yaka karti ve (bence) en fazla 2 adette mekaniker karti.
      Böylece yaris baslamasina yakin pist bosaltilirken daha rahat olur ve kalabalik olmaz..
      Ayrica pistte pit alaninda agresif hareket yapanlara gereken cezanin verilmesi.
      Ayrica ve özellikle, listede kimin adi varsa arabayi onun kaldirmasi yani söför degisikliginin yapilmamasi…

Burcak
      Katılımcı

Ben de katiliyorum, yarislarda agresif hareket yapmamak lazim kesinlikle. Cok ayip gercekten!
      Yani sakin sakin burnout’unu yapip gitmek varken kardesim…

ozz
      Katılımcı

ben birazda playl medyaya yansltmak lazlm; cunku ben gibi uzak olupda gelemeyenler biraz da olsa tvden seyretmek istiyor, belki ben rastlamadlm ama hic ortaLIkda bi tvde otosporlarl programlnda rastlayamadlm

piyu
      Anahtar yönetici

ozz ben bunu dusunup az bilgim ile vcd hazırlıyorum… cokta pahalı olduklarını dusunmuyorum… yarıstan sonra yaklasık 8 gun oldu 2.vcdyi hazırlamaya calısıyorum… eskisinden daha iyi olması icin calısıyorum… medya’da hic tanıdıgım yok, kendimce saga sola mail atıyorum… gece yarısa Milliyet gazetesinden gelmislerdi ama bizzat davet etmemistim… bu yarıs icinde duyuru yapıcam ama bakalım… daha o yonu profesyonelce yapamıyorum…

Lowrider
      Katılımcı

bitane manken gelse butun tvlerden adam gelir aslında :)

aslında şŸöyle bişŸey de yapılabilir abi organizasyonun adı drag yarışŸı olunca, insanlar korkuyor yada herkes bizim gibi komplekssiz değŸil ulan gidicez millet deçicek şŸamar oğŸlanı olucaz diyo olabilir.

yarışŸın haricinde en güzel , en klasik yada orjinal gibi dallarda eklesek aslında yarışŸın haricinde de amerikanların geliceğŸini düşŸünüyorum abi. yarışŸanlar solda dizilir yarışŸmayanlar sağŸ tarafta katılım ne kadar çok gözükse bir dahakine okadar çok katılımcı olur.

atay
      Katılımcı

[quote:008ca729b0=”Lowrider”]yarışŸın haricinde en güzel , en klasik yada orjinal gibi dallarda eklesek aslında yarışŸın haricinde de amerikanların geliceğŸini düşŸünüyorum abi. yarışŸanlar solda dizilir yarışŸmayanlar sağŸ tarafta katılım ne kadar çok gözükse bir dahakine okadar çok katılımcı olur.[/quote:008ca729b0]
      Mükemmel bir fikir bence…

piyu
      Anahtar yönetici

ozgurum lowriderım sence o gun sagda ve solda diye 2ye ayrılan araclar neydi :?: … amerikanı ile gelenlerden neden hic ucret alınmadı :?:

benimde amacım o zaten… bir festival havasına girmesini istiyorum… 22 yarısan haricinde 10-12 gibi yarısmayan vardı… hatta yarısmayacak olan Omer bey’i de orada bizzat ikna ettim… 😉

en klasik en guzel olayı cok zor bir olay… ben orada boyle bir riske giremem… göreceli bir kavram icin bir odul veremem, sonra şŸaibe, şŸike, tanıdık olayları başŸlar işŸler karışŸır. Bir ödül var ise sonuç kesin olmalı…

bu kez daha da hareketli olucak… (su vcd’yi haftasonuna kadar bitireyim hemen organizasyona giriyorum…tanıtım, e-mail plan, proje kosusturmaca…)

Atay hediye olarak verdiğŸimiz model amerikan güzelmi? beğŸendin mi?

atay
      Katılımcı

Tesekkürler. Güzel bir düsünce

Lowrider
      Katılımcı

abi klasik ve güzel içinde oylamayı seyircilere yaptırırsın
      seyircilerde oraya sadece seyretmek için değŸilde bişŸiler yapınca bi aktiviteye katılınca sevinirler.

bitane amerikanaraba.com antetli kağŸıt basarız 100 200 tane altına en gülze amerikan en orjinal amerikan, en güzel iç tasarım, en güzel dışŸ falan ….. deriz. araçların sergilendiğŸi zaman dağŸıtırız millet gezerken araçların plakasını yada modelini yazarlar kağŸıda. orda bi kutuya atarlar o oyların sonuçuna göre verilir hediye.

seyircilerin oyuyla seçilmişŸ olur. bölece yarışŸmadan gelicek olanlara da gelmesi için bi sebeb daha vermişŸ oluruz abi.

atay
      Katılımcı

😉

piyu
      Anahtar yönetici

bak bu güzel işŸte… biraz daha gelişŸtirelim… benim aklımda olucak ama gene de konusalım…

faceless
      Katılımcı

Ben bisey diyecem ama ne kadar katkI olur bilmiyorum. Kendi sahsi düsüncem bu tabiki.. 1 mayistaki yarista mesela biz 3 kisiydik Dogan-Alper ve ben ‘Burak’ Aslinda bize yardimci olacak arkadaslar olsa (gönüllü-Dogan sana sormadan yaziyorum ama bu düsünceme katilacagina inaniyorum) herseyi daha güzel düzene sokariz…

Sahsi düsüncem bu… (ama unutmayalim hersey bilgisayar basindan yazmakla olmuyor)

piyu
      Anahtar yönetici

Evet yardım lazım…

Sanırım ben bu yarısta agırlıklı olarak video cekicem…

neler yapılacak?
      Organizasyon dahilinde sağŸa sola koşŸulacak, gerekirse yerlerde sürünülecek, bolca egsoz gazı ve lastik dumanı yutulacak…

neler kazanbilirsiniz?
      içi boşŸ gibi bir sandwich(bu kez canavar gibi yapıcam Burak, içleri boşŸ olmayacak valla 😆 ), içecek, muhtemelen tuvalete 1 kez gidebilirsiniz… ama o cok sevdiginiz amerikanlarla içiçe olacak, teşŸekkür listemede bulunacak ve gün gelip bu yarışŸlar çok büyüdüğŸünde “arkadaşŸlar bu yarışŸlarda benimde tuzum var” diyebileceksiniz. Belki hatıra olarak kapı stickerlarından tshirtlerden yada benzeri materyalden alabilirsiniz…(belki diyorum çünkü o gün neler olur bilemiyorum)

kac kisi lazım?
      2 veya 3 bundan fazlası cok olur, gerek yok…

ne gerekiyor?
      calısan bir kafa, dayanıklı bir vucud

bana mail atarsınız… destek veren herkese teşŸekkürler… (admin@amerikanaraba.com)

ozz
      Katılımcı

dogan hani demissin ya, benim medya tv olaylna cevaben vcdler hazlrlanlyor..ama bunlarl bizler biliyoruz..benim medyadaki istegim, bizler gibi ama internet kullanmayan belki biraz daha farkLI ve belki biraz daha yasLI amerikanclLara ulaslp dikkat cekmekti..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

katılımı forum la birlikte herkes babasına tanıdıklarına falan söylese biraz daha katılımcı artar gibime geliyo.. yarışŸan olmasada arabaları görmeye gelen bir çok insan olur

piyu
      Anahtar yönetici

senin yazdıgından tv’de yayınlansa ne guzel olur seyrederiz demek istedin sandı… yoksa medya cok buyuk bir guc… sadece 1 kanalda 1-2dak bile cıksa binlerce kisi seyrediyor…

internet kullanmayan cok buyuk(%90 sanırım) bir kısım var, onlara ulasabilmemicin medya önemli ama arkamda saglam bir firma olmadıgından ancak organizasyonlar ses getirdikce ilgileneceklerdir. Bu yarısta Milliyet’ten gazeteciler vardı. Bakalım buna kimler gelecek… :?:

faceless
      Katılımcı

Aslinda Tv’ye gerek yok bence o kadar otomobil dergisi var.Onlardan bitanesi gelse 1 sayisinda yayinlasa bunu birçok kesime ulasir.Sonuçta drag=amerikan arabalari..Bunlara ulasmaya çalissak tv kanallari biraz zorlar gibi geliyor bana konunun özü bence otomobil, tuning vs dergileri.. 1 Sayfasinda haber olarak çIksa…Ki bunlara nasil ulasilçak orasI sorun….Varsa bilen…?

faceless
      Katılımcı

+ olarak Atay’in mustang çikti mesela biliyorsunuz.Arabadan anlamayan arkadaslarim bile bana bu arabayi gördünmü vs gibi seyler soruyorlar..Ki nerelere ulasiyor bi haber…

Bide suvar mesela Hürriyet gazetesinin persembe günleri bi eki var otomobillerle ilgili mesela 1 sayisinda çiksa….??Ama iste bunlara nasil ulasilcak sorun orada…….Ben hertürlü gider konusurum ama iste sadece mail atmakla olmuyor bu isler kIyIdan köseden bi tanIdIk bulmak gerekiyor..Malesef o bende yok.. !!!!!

atay
      Katılımcı

Ben bu basingetirme konusunda yardimci olabilirim ama söz vermeyim mahcup duruma düsmeyim.
      Benim araba TRTUNING’e ç1kard1ktan sonra. Orada ki yazilari yazan çocukla arkadas olduk.Aram iyi onunla.Bu 1 mayistaki için ona söylemistm.oda gelmek istiyordu fakt 15 günden beri Anadolu daki arabalari dergiye çikartmak için turneye çikmis.
      Ona gene söyleyecem,aklimda…

atay
      Katılımcı

Hata oda Amerikanlara hasta. Resimlerini çektigi uçan dairelerin (ufak araçlar) yazilarini yazarken cani sikiliyor. Benzin depo kapagi, el freni tutamagi…. :) :D Benim yaziyi yazinca yazar kesildi.

atay
      Katılımcı

Bide bu kupa isi adaletsiz oluyor gibi (bence).
      10saniye alt1 10 saniye üstü olarak 2 grup yap1lsa.Yada baska bir fikir ???

ozz
      Katılımcı

atay baska sitede gene arkadaslarla konusuyoruz, basln olaylnda bisey geldi akLIma, hos tabiki karar senin ama.. bu aralar dikkat ediyorum kliplerde, reklamlarda amerikanlar oynatlLmaya basladl, bu sitede benim bildigim en cok ilgi cekecek araba senin.. bu arada umarlm klzmlyosunuz, kusadaslndan uzaktan biseyler yazlyorum sadece oturdugum yerden ama :)

ozz
      Katılımcı

atay baska sitede gene arkadaslarla konusuyoruz, basln olaylnda bisey geldi akLIma, hos tabiki karar senin ama.. bu aralar dikkat ediyorum kliplerde, reklamlarda amerikanlar oynatlLmaya basladl, bu sitede benim bildigim en cok ilgi cekecek araba senin.. bu arada umarlm klzmlyosunuz, kusadaslndan uzaktan biseyler yazlyorum sadece oturdugum yerden ama :)

piyu
      Anahtar yönetici

e ozgur fikir nerede ki burada… bize klip cekin Atay’ın araba ile mi diyorsun 😆

Atay mahcup olacak birsey yok… herkes tanıdıklarına soylesin yeter… tabiki gelende olur gelemeyen de o gün Miliyet Gazetesinden birileri varmıs ama halen gazeteye cıkacak… :?

chevyman
      Katılımcı

MERHABA ARKADAŞLAR DIJITURK ǜSTǜNDEN YAYIN YAPAN START TV ADLI BıR KANAL VAR ORAYA BENCE BAŞVURABıLıRSıNıZ YARIŞLAR ıÇıN BEN GEÇENLERDE AMERıKAN ARABALARI ıLE ıLGıLı PROGRAMLAR GǖRMEK ıSTEDıÐıMı MAıL ATTIM BAKALIM NE OLACAK.GEÇEN HAFTA KLASıK OTOMOBıL RALLıSıNı YAYINLADI YANı BǖYLE ORG.ÇOK UZAK DEÐıLLER BENCE MAıL ADRESı info@starttv.com

chevyman
      Katılımcı

piyu merhaba

tv organizasyonu için cihan ceylan ile konuşŸabilirsin cihanın yaptığŸı şŸenliklere basın geliyor serkan diye bir arkadaşŸımız var kendisi basın danışŸmanı olarak çalışŸıyor cihan onunla hallediyor basın olayını bence bir konuşŸmalısın

faceless
      Katılımcı

[Çok kısa bir süre sonra digitürk Start Tv de yayınlanmaya başŸlıcak olan modifiye sektörü hakkında birçok şŸeyi bulabileceğŸiniz bir program hazırlanmaya başŸlandı tarafımdan…

Programda modifiyeli otomobiller,tuning shoplar,tuning garage lar,oto müzik sistemleri ve modifiye ile ilgili birçok toplantı,organizasyon,fuarlar ve yarışŸmalar hakkında bilgiler grüntüler bulabiliceksiniz…

Sizlerde sahip olduğŸunuz modifiyeli araçlarınızı, organizasyon ve toplantılarınızı bu programda tanıtmak ve yayınlamak isterseniz benimle bağŸlantıya geçmeniz yeterli olucaktır…

Saygılar Sevgiler

GǖKHAN NAıPOÐLU – 0533 231 ** **
      Ben baska bi yerde sunu okudum bilmiyorum ama ne kadar gerçek ne kadar dogrudur.Piyu bi ara istersen..Olmadi ben gider konusurum adamlarla. :)Gökhan Beyin numarasi bende burada yazmadim :) Piyu sana özelden mesaj atarim numarayi… :!yada telefonla konustugumuzda veririm..

faceless
      Katılımcı

+ Benim aklima söyle bir fikir geldi…Bakalim sizin düsünceniz ne…:

izleyicileride bi türlü yarisin içine soksak..Nasil mi.?

1-Seçenek..

1 den 500’e kadar (veya daha fazla) numara cikartsak.Bunlari giriste izleyicilere versek..Ve atmamalarini söyleyip… Ayni numaralardan olusan baska bi seriyi bi kutuda toplasak isinma turlarindan önce içinden bi seyirciye 2 numara çektirsek.. Çikan numaralarin sahiplerini isinma turlarinda bitane arabaya digerinide baska arabay bindirip öyle arabalari kaldirsak..???????

2-Seçenek..

Mesela bitane soru Amerikan Arabalari hakkinda PlymouşŸ Barracuda kaç senesinde üretilmeye baslandi (misal olarak veriyorum bu soruyu) gibisinden bi soru, soruyu cevaplamak isteyenlerden birini birimiz seçer mesela Atay (misal) dogru cevabi verirse ayni sekilde o kisiyide aliriz isinma turlarinda kalkis yapan birinin arabasina biner…???

Bence kesinlikle izleyenler buna çok sevinir……??

Siz ne diyorsunuz bu konuda olurmu olmaz mi???

piyu
      Anahtar yönetici

güzellllll

yapalım bunu…

girenlere cekilis numarası verelim…. ve rastgele cekelim… 2 arabaya bindirip bu keyfi yasatalım… evet oldu bile… ben planlarım devamını…

eyvallah Burak…

faceless
      Katılımcı

Rica Ederim..Ayrica sana özelden bi numara attim Televizyon programi yapan kisinin Gökhan bey..Ara bi istersen ?? Bende bi bos zamanimda gider yüz yüze konusurum….? (Bunun için zaten san özelden mesajda atmistim)

ozz
      Katılımcı

evet gercekten iyi fikir burak, tebrikler :)
      dogan kusra bakmayln ya, fikir vermek icin yazlyorum bazen ama.. dedigin gibi bazen bi seyler yazlyorum, fikiri yazmayl unutuyorum!! inanln gece dukkanl kapatlp bitik bi halde geliyorum, hemen bilgisayarl aclp baklyorum, umarlm forumlarl bozmuyorum :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

[quote:d1e129e4d3=”atay”]Hata oda Amerikanlara hasta. Resimlerini çektigi uçan dairelerin (ufak araçlar) yazilarini yazarken cani sikiliyor. Benzin depo kapagi, el freni tutamagi…. :) :D Benim yaziyi yazinca yazar kesildi.[/quote:d1e129e4d3]

uçan daireler çoook sevdim

burak iyi fikir de site üyelerine torpil geçermisiniz 😈

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Şöyle bişŸeyde düşŸünebilirsiniz:

Seyircilerden girişŸte (girişŸ parası haricinde) atıyorum 1 veya 2 ytl yi ilk 100 kişŸiden veya daha fazla kişŸiden toplayın.Daha sonra bu kişŸilere numara verin.Burak abininde dedigi gibi cekilişŸ yapın.Atıyorum cıkan ilk bir kac kişŸiye model Amerikan Araba hediye edin.Boylece bu da seyircinin ilgisini ceker :)

faceless
      Katılımcı

Chevy Killer Senin dedigin seyi yapamayiz abisi niye mi??..Para toplayip ödül verme isi özel izinle olur yani.Milli piyango idaresi vs gibi araya bürokrasi giriyor, hadi yaptik diyelim takmadik bunlari, daha sonra bisey olur ögrenilir falan.Basimiz derde girer.Onun para cezasi bayagi bi büyük.. :)izinsiz çekilis yapmanin..Ama benim dedigim sey ödül falan yok sadece zevk ve para toplanmiyor..Buna kimse bisey diyemez.. :) Yani bazi seylerde bürokrasi devreye girince isler zorlasiyor ne yazikki…

Tempest ayrica senin dedigin kIyak geçme olayina söyle cevap vereyim OLMAZZZ 😆 ǖnemli olan zaten hiç amerikana binmeyen yada anlamayan birini bindirmek ki o zevki tatsin.. :)

Not: piyu 3.Drag yarisinin tanitim afislerini tamamlamis bana bugün telefonla mesaj atti kendisinden alicam..Ama ben anadolu yakasindaki yerlere asIcam.Madem benimde katkIm olsun diyorsunuz…KarsI tarafta tanIdIgInIz mekanlara (sanayide vs) asabilirseniz güzel olur..TanItIm açIsIndan…????

Anonim
      Ziyaretçi

ben foruma arada bir girebiliyorum sınavlarımdan dolayı biraz geç olarak cvbımı iletiyorum ama bence öle izlemeye gelen birini arabaya bindirmek biraz düşŸündürücü… sonuçta araba bu her türlü bi risk var… kendi sorumluluğŸumuzdan baska tanımadığŸınız birinin sorumluluğŸunu almak ne kadar doğŸru olur bilmem… yada binene kağŸıt imzalatırsınız “mesuliyet benimdir” diye…. ama şŸahsen ben baskasının sorumluluğŸunu üstüme almam.

izleyicileride bi türlü yarisin içine soksak..Nasil mi.?

1 den 500’e kadar (veya daha fazla) numara cikartsak.Bunlari giriste izleyicilere versek..Ve atmamalarini söyleyip… Ayni numaralardan olusan baska bi seriyi bi kutuda toplasak isinma turlarindan önce içinden bi seyirciye 2 numara çektirsek.. Çikan numaralarin sahiplerini isinma turlarinda bitane arabaya digerinide baska arabay bindirip öyle arabalari kaldirsak..???????

faceless
      Katılımcı

Emir zaten o bizim dedigimizde öyle bisey dostum..Mesuliyet alma konusuna gelince söyle cevapliyayim onuda…Zaten kimin arabasina biniyorsa o arkadasla biz konusucaz…Sonucta o birnevi gösteri sürüsü olucak normal yarista kalktIklari gibi dip gaz yapmIycak arkadaslarda.. :)

piyu
      Anahtar yönetici

Burak Emir alıntı yapmıs(yani senin fikrini yazmıs gibi geldi bana)

Bu kagıdı almak yararlı olacaktır kesin.. fikir icin tşŸkler… bunu da yapıcam… (kendi rızamla arabaya biniyorum, pistte olacak hiçbir olaydan organizasyonu ve arac sahibi yada Autodrom’u sorumlu tutmayacağŸım…gibi birsey)

para toplayıp hediye vermek olmaz Burak dogru soylemis ama bende seyircilere hediye vermek istiyorum…ama nasıl bilemiyorum…belki arada guzelde bir fikir cıkar… 💡

Anonim
      Ziyaretçi

[quote:c076d35ac9=”piyu”]Burak Emir alıntı yapmıs(yani senin fikrini yazmıs gibi geldi bana)

Bu kagıdı almak yararlı olacaktır kesin.. fikir icin tşŸkler… bunu da yapıcam… (kendi rızamla arabaya biniyorum, pistte olacak hiçbir olaydan organizasyonu ve arac sahibi yada Autodrom’u sorumlu tutmayacağŸım…gibi birsey)

para toplayıp hediye vermek olmaz Burak dogru soylemis ama bende seyircilere hediye vermek istiyorum…ama nasıl bilemiyorum…belki arada guzelde bir fikir cıkar… :idea:[/quote:c076d35ac9]Hediye değŸil ama yemelik bir şŸeyler dağŸıtın veya bir pasta keselim herkese dağŸıtalım :)

faceless
      Katılımcı

Eleanor o dedigin icin 1 tane pasta degil söyle 100 200 tane pasta gerek onun icinde yani olmaz…bence..

atay
      Katılımcı

yemek mi? piknige mi geliyoruz 😆 😆 😆 😆

piyu
      Anahtar yönetici

Eleanor68 henuz bizim yarısma amacımızı anlamamıs… oraya pasta yemege degil… egsoz gazı yutmayaü lastik dumanı cekmeye, bizzat zehirlenmeye gidiyoruz…

pasta ??? 😯

Anonim
      Ziyaretçi

[quote:eae37da98e=”piyu”]Eleanor68 henuz bizim yarısma amacımızı anlamamıs… oraya pasta yemege degil… egsoz gazı yutmayaü lastik dumanı cekmeye, bizzat zehirlenmeye gidiyoruz…

pasta ??? 8O[/quote:eae37da98e]DoğŸan abi çok kırıldım 👿

piyu
      Anahtar yönetici

valla amerikanın var ve yarısmıyorsun???

esas sasırtıcı olan bu…. 😉

faceless
      Katılımcı

Konuyu özetliyelim biraz.. 😉

Yarismacilar ve Mekanikerlere Yaka karti..
      Agresif hareketler kesinlikle Yapilmayacak..
      Seyirciler (2 kisi) gösteri amaçli; çekilisle drag arabalarina binecek.
      + Söyle bisey olabilir mi?

Pist rekorunu elinde bulunduran subarunun sahibiyle irtibata geçilip o gün davet ederiz…Kalkis icin tabiki….???

Ama o arabada çok saglam benim bildigim kadariyla… (Lütfen araba hakkinda degil olurmu olmaz mi diye yorum yapalim)….
      Çünkü o arabada bayagi yüklü yoruma gerek yok zaten…Ama katilimcilarin tepkisi ne olur..????

piyu
      Anahtar yönetici

olabilir…bunu dusunmustum… guzel olabilir…benim tanıdık m5 var onu cagırıcam… olursa birde porsche(gecen yarıs gelmek isteyen bir arkadas vardı…okuyorsa buraları bana ulassın) ve ferrari istiyorum…ama bakalım…

faceless
      Katılımcı

piyu ben konustum rekoru kiran degil yalniz o da rekoru kirana yakin ama :) 8.4 yapan biriyle..Ben gelirim diyor… :) Haber bekliyor benden…??
      Arabasinin özellikleri….:Subaru impreza
      TurboXS UTEC
      TurboXS Uppipe
      TurboXS 4” Downpipe
      TurboXS 3” High-Flow Katalitik Konvektör
      TurboXS 3” Mid-pipe
      Prodrive 2.5” Son Susturucu
      HKS EVC5
      NGK Buji
      HKS Blow-Off Valve
      STI Intercooler
      STI Intercooler Hortumları
      ACT Debriyaj
      Exedy Lightwight Racing Flywheel
      215/45/R17 GoodYear Eagle F1 Lastikler
      Prodrive Yaylar
      Axis Fren Balatası
      Morette Stoplar
      STI Spoiler
      STI Scoop
      TurboXS DTEC
      Nintendo GameBoy Advance
      HKS Turbo Timer Type-1
      TurboXS Map Selector
      Prodrive Vites Topuzu

Dyno Results:
      Wheel Power: 240 HP
      Engine Power: 300 HP
      Tork: 385 NM
      @1.1 bar

Ne diyorsun…. ?????? Ne diyorsunuz..?????

piyu
      Anahtar yönetici

konusuruz…olabilir…

faceless
      Katılımcı

tamam o zaman…. baska seyler aklina gelen yok mu ayrica…???????

Lowrider
      Katılımcı

abi bide şŸöle bişŸi var benim bi arkadaşŸ da gelip amerikanlarla kalmak istiyor. 2004 yamaha R6 ne dersin ? bide evo 8 var düşŸünürsen

piyu
      Anahtar yönetici

ǖzgür bu hem sana hemde bu tarz hızlı arabaları olan kisilere olsun….

Yarıs günü için kimseye kesin kalkışŸ yaparsınız diyemiyorum. O gün rs6 ile kaldıralım dendi…tamam dedim oldu…. bu yarısta ne olur bilemem… tum bu tarz arabalar (tabiki isterlerse ve mumkunse) gelsinler ama yarıstan once yaklasık 1-2 saat muhabbet ortamı yaratıcam o sırada bunları konusalım… cunku 5-6 kez kalkımıs bir amerikan ile hic kalkıs yapmamıs bir aracı kaldırmam da dogru degil… ama cok keyifli oluyor…gercekte ne kadar hızlı oldugunu anlayabiliyor insanlar…. o günkü rs6 standart gucu 450hp ama hafif tuned ve 505hp diye duydum… hemde 4 ceker o halde gecince cok keyiflendim …..

mustafa bilegine saglık 😉

dedigim gibi kimseye sozveremiyorum ama degisik atraksiyonlar olacak o kesin… 😈

Lowrider
      Katılımcı

tamamdır abi ozaman ben o şŸekilde sölerim arkadaşŸlara.
      R6 ben gelirim diyo zaten katılıp katılmaması önemli değŸil, ama evo 8 i bilmiyorum, diğŸer katılımcılar istemezse katılamayabilirsin gibi bi durum varsa gelirmi gelmez mi ama gelir heralde du bakalım.

bu arada şŸu güzellik yarışŸması gibi bahsettiğŸim tipde yarışŸmalar yapılcaksa ben ilgilenirim abi. hani formların dağŸıtılması, oyların sayılması falan istersen.

faceless
      Katılımcı

güncel.. :D …Arkadaslar baska değŸisik düsüncesi olan yokmu…??

Lowrider
      Katılımcı

benim çok değŸişŸik fikirlerim var ama onları da arabalarla yapamayız ki abi 8)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

süper olurr

2 gün girmedik ne muhabbetler dönüyo

bu yarışŸa gelmem lazım : )))

piyu
      Anahtar yönetici

Burak’la dusunceyi gelistirdik… 2-10 arası seyirciye bu fırsatı vericez… bence fırsat neden? henuz ben 300hp ustu araca binme fırsatı elde edemedim… bu sefer video cekimi iicn filan da olsa kesin binicem…

bence seyirciler icin enfes bir kıyak… herhalde uzun sure unutamazlar o tork’u… 😉

55 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.