Ana Sayfa Forumlar Forumlar AmerikanAraba.com Drag Yarışları ılk yarış resimleri ve yorumlar

• Bu konu 23 yanıt içerir, 9 izleyen vardır ve en son 18 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      gtagucu
      Katılımcı

Cep telefonumla yarışŸ alanında çektiğŸim resimleri aşŸağŸıdaki adresten bakabilirsiniz ;

Tıklayınız

YarışŸ yorumlarım ;

Güzel yarışŸtı, ortam bayağŸı güzeldi, bayağŸı bir forum üyesiylede tanışŸmışŸ oldum :) . Kollarım ve ensem güneşŸten aşŸırı kızardı 😥 birdahaki sefere araplar gibi sarınarak gelecem artık. Ayrıca suyu ve yemeğŸide yanımızda getirmek gerekiyormuşŸ.

chevyman
      Katılımcı

gta gücü sana katılıyorum gerçekten ortam güzeldi sıcak ve yeme içme olaylarınada katılıyorum bu gün yarışŸdan en çok benim küçük amerikancı kızım zevk aldı sıcak yüzünden saat 16.00 gibi ayrıldık ama hala evdeki konumuz yarışŸ.dönüşŸ yolunda 5 yaşŸındaki kızımın söylediğŸi en güzel amerikancılığŸı ifade eden söz şŸuydu baba amerikanların motorları ne kadar güçlüymüşŸ ne zaman önümden geçseler gürültüden içimde titremeler oldu emin olun aynı hissi bende yaşŸadım. düzenleyen emek harcayan ve katılan tüm arkadaşŸlarıma sonsuz teşŸekkürler.hepinizin ellerinize yüreğŸinize sağŸlık

Qurny
      Katılımcı

bence cok güzel bir organizasyondu..
      bu organizasyonu yapanlara,yarısanlara ve izleyicilere cok tesekkür ediyorum..
      özellikle atay abime,beni oraya götürdügü benimle ilgilendigi icin cok cok tesekkür ederim..
      Ayrıca birsey de söylemek istiyorum : Burak abi olsun DoğŸan abi olsun tayfun abi olsun ben hepinizi ama hepinizi cok cok genc buldum yani birazdaha yaslı falan bekliyodum hakkaten ya bekledigimden de gencsiniz ya da genc görünüyorsunuz..
      Hic sıkılmadım orda,cok eglendim,cok da zevkli bir yarıstı..
      Herkese tesekkür ediyorum ;)

faceless
      Katılımcı

gtagucu sağŸol resimler için ben arap oldum valla yine ampul gibi yanıyorum fena şŸekilde. Ayrica yarısmaya katılan ve izlemeye gelen herkeze çok çok teşŸk.ler…

Qurny ayrıca kendi adıma diyeyim genciz tabe ne sandın :) Genciz yakışŸıklıyız Amerikancıyız. :)

Anonim
      Ziyaretçi

Evet ben 16:40 gibi oradan ayrıldım ama benim için çok eğŸlenceli geçtiğŸini söylemek isterim bu benim ilk drag yarışŸımdı DoğŸan abiye ve tabikide burak abime çok teşŸekkür ederim benimle ve diğŸer yarışŸçılarla çok ilgilendiler diğŸer forum üyeleri ilede de tanışŸtım tabiki de bu da çok mutlu edici ancak ATAY abime ayrıyetten çok teşŸekkür ederim benle çok ilgilendi sağŸ olsun onun verdiğŸi taktikler sayesinde 302 2v 220 hp bi mustang ile 11.50 yaptım ve 454 4v bi makine ile tampon tampona gittim atay abime ayrıca teşŸekkür borçluyum emeğŸi geçen herkese teşŸekkür ederim. :P

Anonim
      Ziyaretçi

Tüm müslüman alemine tessekkürler dualariniz sayesinde buralardayimmmmmmm HE hE he he he heh eh h eh eh

IMAN TUNNING
      HUZUR AMERICANDA ::::::::::)

illetyus
      Katılımcı

Dogan…,
      4. Drag yarisini da basariyla ve sorunsuz gerceklestirdigin icin tebrikler…!
      Gelemedim ama tahmin edebiliyorum…….

Bu arada 3. CD den ses yokmu hala…. :D 🙄

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

YarışŸ çok güzeldi çok zevkliydi.EmeğŸi geçen DoğŸan abiye, Burak abiye ve diğŸerlerine sonsuz teşŸekkürler…

piyu
      Anahtar yönetici

Gürcan tşŸkler, güzeldi, aşŸırı sıcak yüzünden insanlar bayılma tehlikesi geçirdi ama amerikan sevgisi herşŸeyin üstünde 😆

Chevy_killer_89 Apo o gün için çok teşŸekkür ederim… gerçekten çok az kişŸi çok büyük fedakarlık yapıyoruz, sende olmasan yükümüz daha da artacaktı belki de vcd-dvd standını acamayacaktık… ellerine saglık… hele birde cekiliste adının cıktıgını soylediginde icim gitti valla…

onumuzdeki yarısta seni guzel bir amerikanın sol koltuguna bindirmekte kararlıyım…

tekrar tşŸkler

Bu arada arkadaslar 3.yarısın vcd’si cok zor gozukuyor, kaydı yaptıgım kamera’yı bulmam gerekiyor… olursa onu da hazırlayabilirim…yoksa zor…

4.yarısın vcd’si ise sanırım olacak… 😉

gtagucu
      Katılımcı

DoğŸan abi sonuçlar,fotolar vs. ne zaman eklenir siteye?

piyu
      Anahtar yönetici

cok az kaldı… suanda hazırlıyorum… sanırım 10-15dak… (EKLENDı…ana sayfada sol menüden ulasabilirsiniz…. fotolar yarın 😈 )

illetyus
      Katılımcı

Hehe….
      Hava sicak, motorlar sicak, ilgi sicak……..

Desene ortalik alev alev…… 😆 😆

gtagucu
      Katılımcı

Sıralama derecelerinin linki boşŸta.

piyu
      Anahtar yönetici

link tamamdır…

aegle
      Katılımcı

merhaba
      doğŸan 4.yarışŸ vcd si kesin olmalı walla
      o kayıtları yapıcam diye güneşŸin altında ve ayakta kaldım 😆
      kolsuz bir tişŸört vardı üstümde boynum ve kollarım kıpkırmızı kalan yerler beyaz karım hala dalga geciyor 😥
      bu arada benim makinemdede 100 yakın resim ve 3 dakikalık video kaydı olmuşŸ bunları nasıl ulaşŸtırayım
      görüşŸürüz….

faceless
      Katılımcı

aegle ne tarafta oturuyorsun yakınsak yani alayım diyecem ama işŸleri falan ayarlamam lazım…ben kozyatağŸındayım….olmadı doğŸan alır bi aksam üstü heralde…o konusulur

Ayrica yanma konusunda bende senin gibiyim abicim gelen geçen dalga geçiyor sokağŸa çıkamıyorum. Milletin makara konusu olduk.Boynuma kadar yanmıs kolların yarısı yanmıs fena komik… 😆

aegle
      Katılımcı

adım tahir
      benim işŸ yerimde kozyatağŸı ev maltepe
      resimleri bu akşŸam pc ye alıcam yarında cd ye aldırayım bu halde vereyim size uygunsa
      doğŸanın videosunda yaptığŸım cekimleri bende istiyorum olmazsa onuda vcd ye cekeyim veya siz cekiyorsanız 1 adet alayım
      görüşŸürüz…

piyu
      Anahtar yönetici

tşŸk mailimi gönderdim…neler cektigini cok cok iyi biliyorum… valla sen ve apo olmasaydı…ben o günü bitiremezdim. Cekimlerin bazılarına baktım, guzel kaydetmissin…Burak herzamanki gibi kosturdu, yarıs sonunda bitmişŸ durumdaydı, dönüşŸ yolunda ben 50-60’la giderken arka koltukta horulduyordu (videosu var gondericem 😈 )

Gecen yarıstan sonra benim ensem yanmıs degildi…mor gibi bir renkti…aynaya baktıgımda arada siyah-beyaz kadar renk farkı vardı… 3 gun boyunca bepanşŸene krem surdum…anca kurtardım valla…

fotoları alabilmemin 2 yolu var… 1 cd’ye cekme imkanın olursa ve besiktas-goztepe’ye yakınsan ugrar alırım… 2.secenek ise internet baglantın guzel ise bana mail ile gondermen… sen sec ben uyarım…

bu arada arkadaslar baska elinde foto olan var ise onları aynı metodlar ile almak isterim…

aegle
      Katılımcı

tamam doğŸan
      ben ayarlarım o zaman 2 şŸekilden birini haber veririm

piyu
      Anahtar yönetici
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:9766ea8aa8=”piyu”]Gürcan tşŸkler, güzeldi, aşŸırı sıcak yüzünden insanlar bayılma tehlikesi geçirdi ama amerikan sevgisi herşŸeyin üstünde 😆

Chevy_killer_89 Apo o gün için çok teşŸekkür ederim… gerçekten çok az kişŸi çok büyük fedakarlık yapıyoruz, sende olmasan yükümüz daha da artacaktı belki de vcd-dvd standını acamayacaktık… ellerine saglık… hele birde cekiliste adının cıktıgını soylediginde icim gitti valla…

onumuzdeki yarısta seni guzel bir amerikanın sol koltuguna bindirmekte kararlıyım…

tekrar tşŸkler

Bu arada arkadaslar 3.yarısın vcd’si cok zor gozukuyor, kaydı yaptıgım kamera’yı bulmam gerekiyor… olursa onu da hazırlayabilirim…yoksa zor…

4.yarısın vcd’si ise sanırım olacak… :wink:[/quote:9766ea8aa8]

DoğŸan abi benim için inan gerçekten çok büyük bir zevkti asıl ben sana tşŸekkür ederim.En azından birazda olsa yarışŸa, size katkım olmasını sağŸladın.Bu arada çekilişŸ sözün için sağŸol…

ozz
      Katılımcı

beyler hepinizi tebrik ediyorum..helal olsun valla!! bayagldlr bakamlyorum forumlara, nerdeyse bir aydlr hastanedeyim, slm verdim borclu clktlm, insallah bu hafta taburcuyum.. bi enfeksiyon kapmlslm anca atlyorum.. selcuktaki draglarada gidemedim ama insallah baska sefer..malum once sagLIk

piyu
      Anahtar yönetici

gecmis olsun…aman dikkat et… bu arada vcd’ler ulastı mı? seyrettikten sonra ilgili bolume yazarsın bisiler…

Anonim
      Ziyaretçi

[img:455a49a94d]http://fotoalbum.e-kolay.net/gallery/ccyoruk1987/pictures/3t8.JPG[/img:455a49a94d]

[img:455a49a94d]http://fotoalbum.e-kolay.net/gallery/ccyoruk1987/pictures/3t3.JPG[/img:455a49a94d]

Bunlarda benden :) 11,514 8)

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.