18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      72camaro
      Katılımcı

neden 3.ve 4. drag yarışŸlarının videosu yok??????sitede de yok elimizdede.biraz sıkışŸık durum mu var.gerekirse yardım edelim.

illetyus
      Katılımcı

Isteriz Isteriz Isteriz……..

Yaw Dogan hakkaten hazirla sunlari be aabi……

Biliyom 3. su malzeme az filan diye senin icine sinmedi ama kisada olsa yap biseyler.
      Benim hazirladigim isine yaramadimi…. 🙄

Dorducusu icinde yine birseyler yapmaya calisirim, sen nasil bi sekil istiyorsan soyle ben ona gore hazirliim…..

piyu
      Anahtar yönetici

AHHHHHHHH AHHHHHHH Yarama tuz bastınız….

3.yarıs’ın elimde bulunan kayıtlarında biliyorsunuz ki(daha once yazmıstım) 10dak. normal sonraki 10dak. ntsc kamera ile kaydedildiğŸinden alamıyorum…sonraki 10dakika’da var… yarım kalıyor yani…

4.yarısı icin vcd ve dvd hazırlayacaktım… gecen gun start tvc’ye verdim kaseti ama ne olur ne olmaz kaybolur filan diye pc’ye attım, lakin umdugum basıma geldi…kaybolmadı ama 15 gundur alamadım… isin kotusu pc’ye attıgım goruntulerin yarısının ses’i yokkkkkkk 😯 😯 😯

isin kesin olanı su 11 eylul’deki yarısta hem 3. hem de 4.yarısın vcd ve dvd’lerini hazırlamak zorundayım… dur gaza geldim… yarın tekrar konusayım start tv ile…

piyu
      Anahtar yönetici

istemi mail attım sana… bi cevap bekliyorum…. gelmediyse tekrar gondereyim…

illetyus
      Katılımcı

[quote:74ddc3a5c1=”piyu”]AHHHHHHHH AHHHHHHH Yarama tuz bastınız….

3.yarıs’ın elimde bulunan kayıtlarında biliyorsunuz ki(daha once yazmıstım) 10dak. normal sonraki 10dak. ntsc kamera ile kaydedildiğŸinden alamıyorum…sonraki 10dakika’da var… yarım kalıyor yani…

4.yarısı icin vcd ve dvd hazırlayacaktım… gecen gun start tvc’ye verdim kaseti ama ne olur ne olmaz kaybolur filan diye pc’ye attım, lakin umdugum basıma geldi…kaybolmadı ama 15 gundur alamadım… isin kotusu pc’ye attıgım goruntulerin yarısının ses’i yokkkkkkk 😯 😯 😯

isin kesin olanı su 11 eylul’deki yarısta hem 3. hem de 4.yarısın vcd ve dvd’lerini hazırlamak zorundayım… dur gaza geldim… yarın tekrar konusayım start tv ile…[/quote:74ddc3a5c1]
      Yaww Dogan baba ntsc kameradan goruntuyu aliriz o sorun degil….
      Sen getir kamerayi bana ben vakum gibi emerim icindekileri basarim cd ye veririm nasil istiyorsan hazirlarsin….Benim hazirladigim bolume ekle araya gir. Sesiz olan kisimlar icinde care var be Adminim uzme kendini.
      Soyle yada boyle, sonucda 3. yarisin cd si cikar ortaya.
      Yanliz kesinlik 4 yarisin kasetini geri al…..Onu isleriz hallederiz.

Lowrider
      Katılımcı

doğŸan bende 3. yarışŸ ile ilgili 30-40 tane foto 20-30 tanede video var. sana bi cdye çekeyim onları. aynı şŸekilde 4. yarışŸında olması lazım o yarışŸa ben gelemedim ama kzuen geldi ondan daha fotoları alamadım ben.

piyu
      Anahtar yönetici

alıp bana mesaj atarsan gene senin otoparkcıdan transfer edebiliriz…

eyvallah…

Lowrider
      Katılımcı

3. yarışŸ bende var konuşŸayım hallederiz en kısa zamanda abi.

illetyus
      Katılımcı

Viirrrrnnnnn Viiirrrrrnnnnn…….

Ara gazi iyi geldi bak, yakinda cd cikacak demektir…. 😆

Hadi Dogan baba, ne lazimsa soyle halledelim !

piyu
      Anahtar yönetici

yaptıgım siteleri ve isler anlatsam eminim dudakların ucuklar… tek is bu olsa… en kralından dvd coktan hazırdı… 😉

illetyus
      Katılımcı

Tamam Administorum Yonetmenim…….Kolay gelsin sen islerine bak….

Topla ver malzemeyi bana aklinda yaratmak istedigin ne varsa detayli tarif et ben halledeyim sana…..

Film Editor’ unuz Gece Kusu…. 😆

Lowrider
      Katılımcı

Abi baktım 4. yarışŸ yok cep telefonundan çekilmişŸ fotolar var sadece dandik yani.

ama 3. yarışŸ ile ilgili foto ve movie var onları sana bi cdye çekiyorum ne zaman alabilirsin, ona göre bende bırakayım otoparka

piyu
      Anahtar yönetici

Ozgur carsamba sabahı 08:30 gibi alabilirim (tabi orası surekli acıksa….ya da olmadı oglen filan alırım…)

Bu arada hazırlamaya basladım… kendim yaptım diye soylemiyorum…baslangıcı enfes oldu… (kısaca geciyorum… siyah ekran… motor sesi (MKanturvardar’ın 502’sinin sesi) sonra AmerikanAraba.com 4.Drag YarışŸı filan yazıları sonra kalkıs… devamında guzel bir muzik ile kalkıslardan goruntuler…) bakalım begenecekmisiniz?

sanırım haftasonu biter… bakalım….

Lowrider
      Katılımcı

ben bugun onları cdye cekerim ozaman benim garaja bırakırım.

piyu
      Anahtar yönetici

olm helal olsun…garajı ne zaman satın aldın 😈

cd’yi hazırlar ve bırakırsan beni bir caldır-kapat yapsana… kek gibi gitmiyim 😆

Lowrider
      Katılımcı

ne oldu aldın mı abi cdyi

piyu
      Anahtar yönetici

aldım ama evde bomba oldu tabi…ben bunu 4.yarıs zannediyordum…(sen soylemistin 3.diye ama iste…) guzel fotolar…videolarda guzel…

simdi 4.yarısın dvd-vcd’sini 11 eylul’den once bitiricem…yarıs sırasında satısta olacak…yarıs sonrasında 3. ve 5.yarıs icin hazırlanıcam… olmadı 6.yarıstan sonraya artık…

Lowrider
      Katılımcı

valla eylüldeki yarışŸ için daha iyilerini çekicem nikon 8800 aldım. yarışŸa katılamazsam canavar gibi video ve foto vericem sana :)

piyu
      Anahtar yönetici

profesyonel bisi arastırdım 2 pro. kamera ile cekim yapacaklar… bende benim kamera ile sagı solu cekicem sonra produksiyon yapıp dvd-vcd filan yapacaklar… 1m dediler 😯 … sagolun ben kendim super yaparım dedim 😈

18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.