19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

selam arkadaslar…
      eylul ayindaki draglara kimler gelicek yada gelmeyi dusunuyo ne arabalar ile katilacaksiniz? ne gibi yeniliklr var ?

piyu
      Anahtar yönetici

ben bildiklerimi yazıyorum…

Aybars Malibuyu biraz daha güçlendiriyor… sanırım NOS’ta olacak…
      ıstemi’de NOS’un efsanevi gücünden yararlanacak gibi… 😆
      Timucin polis arabasını bitirebilirse güzel olucak…

Erman
      Katılımcı

ızmir de oldugum için yarışŸlarınızı izleyemiyorum ancak v.tanju nun pist rekoru kırışŸını izledim ve daha önceki forumlara göre konuşŸuyorum…
      Bu pistte bir de nos olursa durmak biraz tehlikeli olmaz mi?

piyu
      Anahtar yönetici

😈 zaten nos kullanılıyor…

durmak kolay degil ama suana kadar en ufak bir aksilik cıkmadı… AA sahipleri iyi de araba kullanıyor diyebilirmiyiz??? 😉

Erman
      Katılımcı

Vay canına! 😉

Anonim
      Ziyaretçi

nos kullanılıyo erman :D en kolay güç alma nos ile oluyo 😈
      benim arabamda pist rekoru kırmişŸti bi ara cor43 ten önce vtanju kullanıyordu o zamanda nos kullandık…

Erman
      Katılımcı

ıyi olan kazansın… yoo bi sn… en büyük tüpü takan kazansın :D

Anonim
      Ziyaretçi

en buyuk tupu takan kazansaydi arabanin ustune sanayi tipi tup baglardim 💡

piyu
      Anahtar yönetici

araba’mı direk tuple gelirdim… 😯

Lowrider
      Katılımcı

benim arabanın üstünde 80lt. tüp vardı kupayı aldım :)

piyu
      Anahtar yönetici

atay pazar gunu yapılan drag’da 8.388 yapmıs… guzel gitmis… umarım 11 eylül’de daha da iyi gider… en hızlılar bolumunde bayag guzel araclar olacak…

klasikler tarafını da guclendirelim arkadaslar…

piyu
      Anahtar yönetici

polis arabası teoride 1200hp filan gibi birsey olmalı… bakalım duzgun yuruyecek mi… parcalarda gelmis sayılır… hadi bakalım….. 😈

Anonim
      Ziyaretçi

Polis arabası dediğŸiniz aracın özellikleri nedir çok merak ettim, Benimde hayalimde LA polis arabası kullanmak yatıyor ( black & white ). Ayrıca araç nedir Çünkü genelde Amerikan Polis arabaları Grand Victoria sizdede omu var. Türkiyede Amerikan polis arabası şŸeklindeki bir arabayı kullanmak yasak mı değŸilmi bilmiyorum tabii. Bu arada aklıma geldi Amerikan polis arabalarının motor larının standart fabrika çıkışŸı motorlardan farklı, özel yapım olduğŸunu duymuşŸtum. ( Suçluları daha kolay yakalamak için. ) Ayrıca Polis arabalarının hepsinde lattop bilgisayar var, plakayı bilgisayara girdikleri anda her türlü bilgiye erişŸebiliyorlar. Tabiiki 24 saat kayıt yapan bir camera da mevcut. Polise herhangi bir saldırı olduğŸunda o kayıtlardan faydalanılıyor. Tabiiki polislerin trafik suçlularına imtiyaz geçmeleri de mümkün değŸil 😉

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

http://www.rsmotors.org da resmini gorebilirsin…
      1976 Chevy Caprice

atay
      Katılımcı

11 eylül de görüsmek üzere … ;)

atay
      Katılımcı

11 eylül için yeni planlarin var mi Dogan? hediye, vs…

piyu
      Anahtar yönetici

tabi lastikler hosuna gitti dimi 😆 😆 😆

plan cok… ama yarısa hangisi yetisir bilemiyorum… benim dergiler gibi baglantılarım yok maalesef… buyuk firmalar hediye verince guzel hediye oluyor…

calıstıgım icin firmalarla irtibata da gecemiyorum…

bende olanlar hatıra amaclı oluyor genelde… gene bir tshirt planım var… (bu arada sen gecen yarıs boxer’ları kacırdın…SS ve chevrolet amblemli… buyuk beden kalmadı ama sana bir tane ayırayım 😉 )

atay
      Katılımcı

Valla hersey ho$uma gitti. i$in için içinde basin oldugu zaman sponsorlar da otomatikman reklam yapmak için bolca hediye dagitiyor. Bana yaklasik 1000 ytl lik hediye verdiler.
      Fakat günün adami olarak, yari finalde kalktigim BMW E30 kasa tek kapi Nos’lu 3500cc adam 8.7.. saniye gidiyor. Ama önemli olan saniyesi degil kullandigi Nos sistemi ve jeti. 4 selonit var islak, 2 tüp var 1 tanesi hastahane tüpü ters duruyor digeri orjinal tüp. 2 tane fogger nozzel’i ile basiyor nosunu.1 inci sistemde JET BULUNMUYOR . 2inci sistemede 3 milim ÇEKTiRDiM DEDi!!!!!!!!!!!!! . Yani 350hp basiyormu$. Ama Allah’a emanet. Dedim motorun patlamiyo mu? 6 tane motor yedim yatagin altinda duruyor patlarsa patlasin *********** dedi. Bende hayranlikla adamin suratina baktim ve uzaklastim aracin yanindan havaya falan uçarsak yaralanmayalim diye…

piyu
      Anahtar yönetici

kesin haklısın… ne kadar ekmek o kadar kofte… adamlar pistin parasını reklam karsılığŸı cepten veriyor… yarısı beles yapıyor… dergiye reklam veren firmalara gelin stand acın beles ama hediye verin diyor… dolayısı ile bu tarz seyler oluyor…

bende bunu 2.yarısta yaptım… biliyorsun ufak model arabalar aldınız… benim acımdan guzel bir hatıra oldugunu dusunuyorum… anlastıgı firma da standa acacaktı ama gelmediler o gün… bu tarz planlarım var tabi ama cok yavas ilerliyor…

bu arada Nos’u jetsiz nasıl basıyor? ben nos sistemini tam bilmedigimden tam da anlamadım.. normalde nos jetlerden puskurtulmuyor mu?

atay
      Katılımcı

iste yurdum insani.Amerikali yollamis jetleri al ayarla diye. Bizim ki birine hiç koymamis digerine de tornada 3milim delik açmis…

19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.