Ana Sayfa Forumlar Forumlar AmerikanAraba.com Drag Yarışları yarışlar neden sadece istanbul da yapılıyor

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      mimaks
      Katılımcı

Ankarada olmama rağŸmen ben ve arkadaşŸ grumumuz 2 ekim de ıstanbul dayız. Ancak amerikan araba sevgisi Ankara da bi hayli yaygın. Drag yarışŸlarını Ankara ya da taşŸırsak daha genişŸ kitlelere hitap etmişŸ oluruz.

gtagucu
      Katılımcı

YarışŸların Ankarada olabilmesi için. Ankaradan en az 15-20 kişŸinin yarışŸlara katılabilecek durumda olması gerekir (ıstanbuldan yarışŸ için Ankaraya giden olacağŸını pek sanmıyorum) + Ankarada pist ayarlanması gerekir (hipodromu her isteyene veriyorlarmı bilmiyorum).

piyu
      Anahtar yönetici

Ankara ile ilgili hiç bilgim olmamasına rağŸmen sanırım ıstanbul’dan çok Amerikan var, hiç sanmıyordum ama artık yavaşŸ yavaşŸ kabul ediyorum sanırım… mesela benim eski camaro’m da Ankara’ya gitti 😥

YarışŸları Türkiye’nin heryerinde yapmak çok isterim ama ıstanbul’da organize etmek bile hiç hemde hiç kolay değŸil, katılımcı bulmakta da zorlanıyorum, herkes fedakarlık yapıp gelmiyor… bazılarının da gerçekten işŸi oluyor… benim Ankara’da bir yarıs organize edebilmem için en azından 3-4 kez oraya gidip, tum organizasyonu hazırlamam, tum amerikancıları toplarlayabilmem lazım… bu yıl zaten artık bitti, acıkcası seneye de zor gozukuyor ama bazı hedeflerim ve hayallerim var, umarım bir gun olur… yardımcı olacağŸınıza eminim….

2 Ekimde geleceğŸiniz için ayrıca teşŸekkürler

Anonim
      Ziyaretçi

Bende çok istiyorum son yarışŸa gelmeyi son yeışŸ nede olsa ama işŸte bizmkileri razı edemiyorum. ǖnümüzdeki sene 4 barel karbürötöre bir geçeyim pist rekou bendedir 😯

emrekaan
      Katılımcı

bişŸiy soracam bu 2006 ya kadar son yarışŸmıı?? yoksa sonsuza kadar sonm yarışŸmı :( ?

W_Viper
      Katılımcı

ankaraya gelemiyorsa ortada izmit körfez pisti var (kapatılmadıysa)
      inşŸallah istanbul dışŸındada yapılır yarışŸlar

piyu
      Anahtar yönetici

Emrekaan 20052in son yarışŸı…

ǖnümüzdeki sene de yarışŸlar yapmak istiyorum ama bunu kışŸın yapacağŸımız görüşŸmeler belli edecek… bakalım neler olacak 😉

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.