• Bu konu 4 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 18 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

Evvelden sitede mağŸaza bölümünde satışŸta olan videoler filan vardı şŸimidk yok ben satın almak istiyorum 4.yarışŸın dvd’sini bide beğŸendiğŸim filmlerin dvd sini veya o yoksa vcd’sini ancak nasıl alınıyor onu bilmiyorum doğŸan abi senin hesaba para yatırcaz dimi ?
      Bir bu dvd ler de yerel kod oluyor bende ‘2’ yazması veya ‘all’ hepsi yazması gerekiyor dvd’yi izleye bilmek için bu kod’a uygun mu bu dvd’ler?

piyu
      Anahtar yönetici

Yaklasık 1-2 saat icerisinde siteye ekliycem… oradan tum detayları gorebilirsin… dvd’leri ben hazırladıgımdan %99,9 sorun cıkarmayacaktır… calısmassa iade edersin sorun degil…calısmayan birseyi satmıs olmam :)

gtagucu
      Katılımcı

DoğŸan abi vipspeed’e 1-2 tane 4. yarışŸ cd’si bırakabilirmisin? Oradan alayım.

piyu
      Anahtar yönetici

Cersan’dan alabilirsin… http://www.cersanayna.com sitesinde adresi alabilirsin, cok yakındır… sahibi Tuncer abi’de Amerikancıdır :)

cd? dvd? dvd goruntu kalitesi super…tavsiye ederim…
      cd 5ytl
      dvd 10ytl

ben pazartesi günü tum cd ve dvd’lerden bırakıcam…istediginde ugrayıp alabilirsin….

Anonim
      Ziyaretçi

DoğŸan abi mağŸaza bölümünde hani hesab biligilerinin yazacağŸı yeri tıklıyorum bişŸe y çıkmıyor ben parayı nereye göndericeğŸimi nasıl bilicem. :?

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.