7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar bir konuda yardım bekliyorum. Geçen sene yarışŸ tarihlerini hazırladıktan sonra tuning fuar’ı ile çakışŸtı ve seyirci sayısında azalma oldu. Bu sene benzer bişŸi olsun istemiyorum… tosfed takvimine göre ideal tarihlere bakıyorum…

yardım istedigim konu bu tarz fuar organizasyonlarının tarihlerini ögrenebilen olursa bekliyorum… tskler…

(sadece pazar günlerini kontrol etmem gerekiyor… genel tarihleri belirledim…)

piyu
      Anahtar yönetici

ilk cevabı buldum sanırım tuning fuarı 26-28 mayıs’mıs zaten o tarihte eskisehir’de drag var diye o tarihi seçmemişŸtim iyi oldu…

Anonim
      Ziyaretçi

9nisan’da izmit körfezde, çok büyük drag var bizlerde oradayız.

piyu
      Anahtar yönetici

büyük=??? neye göre büyük???

kim düzenliyor? tosfed takvimde böyle bir yarışŸ yok???

detay ltf…

Anonim
      Ziyaretçi

Bi internet sitesi düzenliyor.ızmit körfes pistinde her tip araba katılabiliyor şŸun anda 60 küsür araba oldu bunların şŸu anda 10 tanesi amerikan (bende dahil olmak üzere).Lisans,tulum filan falan istesnmiyor özel bir organizasyon.Pist310m.yuppiii

piyu
      Anahtar yönetici

umarım olur…yazdıklarında biraz celiski var…umarım onceden plan yapmıslardır… ayrıca drag icin birazda erken bir tarih yagmur riski cok…

bakalım…

Anonim
      Ziyaretçi

Yaw hocam bırak sosyal mesaj vermeyi ,icraat görelim,alırım anahtarını bak ağlarsın sonra.90 küsür araba oldu şŸu anda 20 si amerikan.

piyu
      Anahtar yönetici

bol sans…

bu yılki drag takvimi…haftasonuna kadar belli oluyor…nisan’da yarıs kesin yok… 😉

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.