• Bu konu 5 yanıt içerir, 4 izleyen vardır ve en son 17 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      faceless
      Katılımcı

http://www.youtube.com/watch?v=z5aZkQrNnx0

ben çok beğendim açıkcası

auyilmaz
      Katılımcı

Aslinda guzel guzel de, ben hala eskilerin ruhunu yakalayamadim, isinamiyorum su alete… :) Cok BMWvari olmaya basladilar, normal araclardan farklari kalmadi…

Ha ileride paran olsa alir misin desen, alirim. :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ne varsa 60 larda var artık amerikan ruhunu yansıtan araba sayısı azalıyo bence :S

globalleşŸm istemiyoruz kardeşŸim fabrikalar birleşŸmesin yine herkes satmak için değil en iyiyi yapmak için çalışŸsın herkes eşŸt olsun her amerikan sevenin altında amerikan olsun :(

XLR-V
      Katılımcı

Tempest,dusuncelerinde haklIlIk payI var ama gunumuzun sartlarInda maalesef bu cok zor .
      Zaten bu gerekli oldugu icin sirket evliligi denilen seyler olmakta . Bence bu niye boyle deyip uzulmek yerine, yapIlan urunlerin sentezini incelemek daha iyi olur derim

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

artık başŸka çaremiz yok :D

Anonim
      Ziyaretçi

Ya otomobil şŸirketleri tabiiki değişŸen çağ ve teknolojiye ayak uydurup bu tarz arabalar üretecekler 70 lerde üretilenlerin aynısını üretmenin bir mantığı yok, ayrıca bende beğendim BMW dende kat kat sexi ve hırçın bir görüntüsü var bu camaronun 8) . Ancak ben sürücüye uyuz oldum emekli banka memuresi gibi kullanıyor şŸu aleti :D ; insan biraz varyete yapar dimi.

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.