Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz 67 mustang almak için son model arabamı sattım

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      mustangbahadir
      Katılımcı

2001 ocakta sıfır 106 aldım ve 67 mustan ıcın 2001 martta onu sattım uste para ekleyım 67 model hurda bır mustang aldım toplamaya calıstım basaramadım oyle bındım ve sattım sımdı arabayı fenerde goruyorum yenı sahıbı o 67 yı 2005 gıbı yapmışŸ yepyenı içim gidiyorr masallah..:)

illetyus
      Katılımcı

Bu deliler kervanina katilmak icin atilacak ilk adimi basarmissin zaten… :D :D

Ikinci adimda biraz sendelemissin….

Birinci deneme ise o kadar sıkma canini……

Ikinci yada ucuncu’ sunde mutlaka olur… :D

ozz
      Katılımcı

hehhhehh aramlza hosgeldin, nee kadar cok deli var :) abi ne guzel bi duygu bu ya.. ruh hastasl olgumu yada kibarcasl normal olmadlglml biliyorum, ve yanLlz degilim ya :D

buriford
      Katılımcı

artık acı bir tecrübe mi diyeyim nediyeyim.aynı duyguyu ben de 64’ümü verdikten yaşŸadım.amerikanların ardından başŸkam çok kötü bir duygu…
      insanın hep öncamdan izleyesi geliyor…

bir daha ki sefere diyorum…

piyu
      Anahtar yönetici

ben muhtemelen amerikan caimasında en sanslı kisilerden biriyim… amerikan hakkında hicbir bilgim olmadan aldıgım 77 camaro’m birgun teklemedi… hep canavar gibiydi cesur 305ci motoru en ufak bir sorun cıkarmadı… cepteki parayı hep guzellestirmeye harcadım… yok kromajlar, buji kabloları, shifter vs… oysaki genelde bu tip seylerde hep kotu tecrubeler oluyor ama ben inanılmaz sanslı girdim bu ise… ,

esasında sanssızlıkta guzel bisi… simdi o tecrubesi olanlar daha bilgili ve daha tecrubeli… bende mumkun oldugu kadar yasamadan ogreniyorum (Amerikan’ım yok, içim gidiyor’un başŸka dilde anlatımı 😆 )

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Benim için ayrı bir yeri olan 74 Nova mızı ve 68 Skylark mızı verirken gözlerim dolmuşŸtu ve çok üzülmüşŸtüm….

mustangbahadir
      Katılımcı

mustangi sattıktan sonraa tekrardan pejo 106 gtı aldım sarı renk(34JJ004) suanda ona bınıyorum ama bunuda satıp uste bıraz ekleyıp bıraz duzgun bır 66 model mustang almak ıstıyorum .bunu yapabılırsem sabredıp onu toplamaya calısacam :)) 67 mustangımı sattıma cok pısmanım 34 TZ 6885 kırmızı renk mustangı fenerbahcede gorursenız bılınkı o eskıden benımdı :)))

Pontiac301
      Katılımcı

Senin mustang gerçekten kötü durumdaydı.Alan çocuk biraz daha ağŸzını burnunu toparladı ama yinede hatları kendine gelmedi…BoşŸver satarak doğŸru bir hareket yapmışŸsın…

mustangbahadir
      Katılımcı

arabamı tanıyorsun demek sattıgım cocuk ıyı toplamıs arabayı cogu parcası sıfır takılmıs

SpAwNXSpideR
      Katılımcı

dostum başŸın sağŸolsun valla bende bir mustang delisiyim eskileri dfaha çok seviyorum ama yenisi daha çok ilgimi çekiyor üzerime bir arsa var satılır satılırmaz hemen bir tane siparişŸ verecem….

musalp73
      Katılımcı

hey selam ben alp ben de 70 mustang arıyorum eli yüzü dagınık olsun fark etmez bilenler beni arası lütfen cep:05055750176

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.