Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz Sonunda…Uyelerimiz ve Amerikanları bölümünü aktif ediyorum

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar son aldıgım gazdan sonra bu bolumu acmaya kesin karar verdim… Bende suanda Gurcan’ın yazısı var, forum’da bu bölümde de cihan yazmıstı ama tam istedigim gibi degil tekrar yazmak gerekir… Nasıl bir yazı lazım…

Oncelikle mumkun oldugu kadar dikkatli yazmanızı rica ederim, yazıcı ilgili ilgisiz bircok kisi okuyacak, abartı imla hatası dusuk cumlu filan olmassa sevinirim.

1977 Camaro’mu 1999 yılında aldım. xxx usd’den aldım… onceden 5 sahibi olmus… adana’dan gelmis… eski sahibi xxx yyy ondan 3-4 yıl kalmıs… sonra ben aldım aaa ve bbb degisikliklerini yaptım… a, b, c, d parcaları degisti… eskiden su durumdaydı suanda bu durumda… modifiye ettim… sunları bunları yaptım… motor gucu bu kadar… 0-100km hızlanması bu kadar… cant lastigi bu vitesi su marka… 2002 yılında sattım suanda qqq’da duruyor… plakası suydu vin kodu buydu…motor kodu buydu… bunlar su anlama geliyor… orjinaldi (degildi) orjinal rengi aaa, sonra ustune baska renk atılmıs… yazı yaklasık boyle bisi yani özetle arabanızın tum detaylarını anlatın….

acıkcası bu bolumu duzgun takip ederek ileride ciddi bir referans noktası olmasını istiyorum…

bu proje gercekten cok uzun zamandır kafamda ama birturlu olmuyordu… hadi gazı aldık…gonderinde guzel bisiler ortaya cıksın…

foto ise max 15-20 tane (ben icinden guzel ve uygun olanları hazırlayıp ekliycem)

bunları mail adresime yani admin et amerikanaraba.com adresine gonderin bi zahmet…

alper
      Katılımcı

piyu üzgünüm dostum değini yapamayacağım benim belair ötv’de hurdaya ayrılanlardan hurdacıdan aldım üzerinde sahte plaka var yinede biniyordum polisten çekinmiyordum kimse arabamla arama giremezdi ama motoru mahvettim şŸimdi ben ona bakıyorum o bana içim gidiyor ama şŸimdilik durumum müsait değil ilk fırsatta yaptıracağım

piyu
      Anahtar yönetici

he he bende dusunmedim degil valla :))) itiraf ediyorum…

aates4
      Katılımcı

selam dostlar,gruba yeni katıldım.babadan kalma bir nova sahibiyim. 1976 model .Senesinde almışŸtı , biliyorum aldığında 3 000 milde idi. şŸimdi 130.000 de 30 senede sıfır km sayılır değilmi.ama araç yıllardır yattığından bi türlü doğru dürüs kullanılmadığından hep bakımda.şŸimdi yine bakımda. görüşŸmek üzere

piyu
      Anahtar yönetici

Selam aramıza hoşŸgeldin,

ǜyelerimiz ve Amerikanları (sol menüde KONULAR başŸlığı altında bulabilirsin) bölümündeki yazılara bakarak benzer bir yazı beraberinde fotoları gönderebilirsen siteye zevkle eklerim…

görüşŸmek üzere

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.