Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz 1970 impala……………………….-UĞUR-

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      HASTA
      Katılımcı

selam arkadaşŸlar ben uğur. 1970 model 4 kapı direkli impalam var. bu bnm ilk amerikanım ( çocukluğumdan beri hayalini kurardım kısmet bu zamanaymışŸ) alalı 5 ay oldu bunun 3 ayı boya ve kaporta işŸleriyle geçti. yürüyen aksamını hep sıfır yaptırdım. şŸimdi baya ii oldu. yardımcı olursanız resimlerinide paylaşŸırım sizlerle

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

allah kaza bela vermesin

resimleri önce bi siteye upload et image shake gibi bi siteye sonra linkini foruma yazarmışŸ gibi yapışŸtır, yazıyı seç üstte img komutu var ona bas ve yolla bitiiiiiiii

mustangdelisi
      Katılımcı

kazasız belasız arkadaşŸım,,,mart ayında ilk sahibinden impala bulmuşŸtum 1964..kadının kocası ölmüşŸ satıyordu ve sadece 3.750 idi..bense salak gibi kaçırdım o aracı..aklıma geldikçe sinir oluyorum ama bu kaçırdığım 2. araba ınşŸallah 3.sünde alıcam

mustangdelisi
      Katılımcı

bu arada kaça aldın aracı

lafazan
      Katılımcı

arkadasım kazasız sürüşŸler oncelikle gercekten kaca mal oldu diye sormak istiyorum??? bende de bi hastalıktır gidiyo senin şŸansına ulaşŸırım umarım…

piyu
      Anahtar yönetici

fotoları admin et amerikanaraba.com adresine de gönderebilirsin… ayrıca hikayesi de olur ise sitede bulunan ǜyelerimiz ve Amerikanları bölümüne eklerim…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.